bugün

daha önce okur olarak takip edip şimdi tribünlerden sahalara inmiş olduğu için mutlu olan yazar.*
okur yazarlardan. okuduklarından aldığı ilhamla anlamlı entrylerini sürdürmesi dileğiyle.
(bkz: #13122870) yanlış düşünen yazardır.
(#13249350) entry nin sonunda yoksa sen? demesi önce düşündürtmüş sonra gülümsetmiş yazar. verdim şukunu panpa.
çaylak. umarım hep öyle kalır. yazar olmayı hak etmeyen tiplerden.
tavsiyelerini önce kendi üzerinde uygulamasını ve sözlüğün "ekle" butonundan ziyade, bankamatiklerin evet/hayır butonunu kullanmasını tavsiye ettiğim sözlük kullanıcısı.
benim topraktan. severim izmirli yazarları. hoş gelmiş, sefa getirmiş.
at gözlükçüsü yazar. hoşgelmiş ailemize.
kendisi başbakanın sol daşşağı olduğumu ima etmiştir kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim lakin ke mal beyin bilmem neresi olmaktan daha hayırlıdır.
klasik fb'li. (#14448920)
(#14663463) boğazında kalasıca yazar * ne zorluklarla sarılıyor o yapraklar?
(#14674112) yazısı ile beni güldürmüştür. Doğru söylüyor adam. *
fenerli kafasıyla yaşayan ergen yazar.
(#15195507)
ayarı sağlam vermiş yazar.
özünde çok iyi bir insandır.
Futboldan anlamayan yazarımsı varlıktır. Halen ırkçılığı ve şikeyi savunmak, gerçekten futboldan anlamayan kişilerin yapacağı eylemdir.
tartışma adabını bilen efendi yazar.*
(#15432304) entrysiyle öz eleştiri yapmayı çok sevdiğini göstermeye çalışıyor olabilir. son girdiği entrylere ve nick altına bakılacak olursa şikayetlendiği eylemi gerçekleştiren bizzat kendisi. amacı trollük yapmaksa hadi bir nick altı da benden olsun. işi görülsün.
k.k.t.c'de yaşayan, gavur izmir'imizin güzel insanı.
her entari girişimde hemen arkadan yazdığım başlığa entari yazıp beni takip eden yazar.

git kardeşim ya. git git ya. *
(#15464681) galatasaraylı olarak kutladığım fanatik fenerbahçeli yazar.
fena halde iyi klavye kullanıyor.
(bkz: bosna hersek/#15615281) entry si ile cahil olduğu konularda ahkam kesmemesi gerektiğini bir kere daha göstermiştir. hacı bize almanya dan gelen oyları nasıl almanlar vermediyse, sırplara giden oylarıda boşnaklar vermedi. az bile bile yapmışlar, ne kadar aşağılık bir zihniyetin ürünüdür. allahım böyle insanlara sen akıl fikir ver ya rabbim...
kendi oyunundaki hatunların yollu olduğunu kabul etmiş yazar arkadaş. yazar arkadaş dediğin böyle olur. *
üzgün yazar.