bugün

entry'ler (252)

700 000 liralik kol saati reklamı veren gazete

Üst kesime hitap eder, sabahleyin kapıcı kapının önüne koymaz, kodamanların makam aracının vazgeçilmez gazetesidir.

cübbeli ahmet hoca nın instagram yorumu

kesinlikle sonuna kadar haklı konuştuğu videodur. artık özel hayat diye bişey kalmadı yediğimizin içtiğimizin sıçtığımızın resmini göstere göstere millet kıçımızdaki donun hangi renk olduğunu biliyor.

işin bir de "bunu bulamayanlar da var" durumu var tabii. sen hayvan gibi yiyorsun eyvallah paran var zenginsin tuzun kuru. ama bunu bir marifetmiş gibi tüm eşe dosta yaymak da görmemişliktir şükürsüzlüktür efendim.

al parti çakallığı

% 5 civarı alırsa şaşılmaması gereken parti.

kemal hasoglu lisesi

son senemi okuduğum, imam hatipten sonra bana bi garip gelen okulum. şimdi sanırsam anadolu lisesi olmuş, çocuklar ölmüş, müdürler birbirleriyle kavga ediyorlarmış. civisi çıkmış yani.

çırağının boynuna ip bağlayıp sürükleyen berber

3 kurus için anasını siktiren bu tür gavatlar için tabi ki de buyutulecek bir olay yoktur.

aslında iyi adam da yerinde oynamıyor

(bkz: juan mata) bak siktiri çekti mourinho

bruno eduardo regufe alves

son bikaç haftadır patates olmuş drogba'yı savunabilecek tek adam değildir. drogba'nın şu son halini baki mercimek bile savunur.

cem adrian ın ilk konseri

vay ölmüşlerinin canına dediğim konser videosudur.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

derdim yok belki derdi olanları dinleyebilirim *

istanbul aydın üniversitesi

patron üniversitesidir. biriyle tanışıp eğer size aydın'da okuyorum derse bilin ki babası paranın amına koymuş kodamanın tekidir. burda %50 burslu kazanıp okuyacağına git başka okula %25 oku.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

kahvekompostosu-finalleri zor olan bir fakülte.

edit: yanlış kelime kullanımı.

sözlük yazarlarının okuduğu okullar

zeytinburnu imam hatip lisesi ilk 3 yıl. son senemi kemal hasoğlu lisesinde okuyup hooop ege tıp. şimdi diplomayı vermiyor pezevenkler sürünüyoruz.

tolstoy adamsa cska yı şampiyon yapsın

çehov lok. moskova'nın başındayken cska anca 3ün 1ini alacağından geçersizdir.

sözlük yazarlarının kullandığı gsm operatörleri

turkcell (bkz: anal seks)

entrysi beğenilen yazarn wal strettn teklif alması

bulvar gazetesinden teklif aldigim için elimin tersiyle ittigim teklif.

2014 yazında metallica nın gelmeyecek olması

sitelerinden çatır çatır konser tarihi veren metalikanin hala bir istanbul konseri duyurmadigi için korkarak söylenen söz. olm gelin lan sikerim tadı tuzu yok hayatın 4 senedir.

sevgilisinin resmine bakıp 31 çeken insan

aşık değildir. liseli de olsa aşık olunca o kızın suratını gördün mü cinsel durtuleri unutursun bırak otuzbiri.

galatasaray

çelsiden babafingoyu yemesinden korktuğum takım. hadi ligi siktir edin bu ülke 2. bi liverpool faciasını kaldıramaz.

metrobüste yanına erkek oturmasını istemeyen teyze

orda teyze yerine kız yazsaydi ülkemizdeki yobazlik orani had safhada olduğu için yorum bile yapılmaması gereken olaydır. ama işin içinde teyze var. yakında 80lik nine beni sikecekler diye tirsmaya başlar toplu taşımalarda.

4 ağustos 2014 megadeth istanbul konseri

en son geldiğindeki gibi ruhsuz bir Megadeth olacaksa hiç gelmesin dediğim konser. ama olsun kendimle celisiyorum anasını satayım gelsinler gelsinler. bi de şu metalikanin iyi haberini duysak 4 senedir gelmiyorsunuz serefsizler.