bugün

fransiz kökenlidir.
federasyon eliyle gereken takviyeleri yapamasın diye eli kolu bağlanan camia

sırf galatasaray yıldız oyuncu alamasın diye kural getirdiler lan

korkmayın anam acıtmayız..
dunya takımları arasında en buyuk cekisme ajax feyenord arasında ikincisi ise fenerbahce galatasaray arasında (taraftar kavgalarından bahsediom bu ispatlanmıs bir istatistiktir )genelde fener taraftarı butur durumlarda onde gitmekte olup samiyen bilmem kime mezar olcak naaraları bos kalmaktadır (kimse mezara falan girmedi)aynı sekilde besiktaslılarıda kutlarım mezar olacak dedikleri zaman elbet bi bokluk cıkıo boshwer galatasaray avrupa sampionu olsanda gonullerin kralları baska bundan gocunma ama yinede helal olsun yakısır turk takımına final.
2013-2014 sezonu için 45 bin kombine çıkaran kulüp.

gri boyalı bölgelerde kombine kalmamıştır : görsel
mikel ve gervinho da gelirse coşacak, afrika kupası olan sezonlardaysa sıçacaktır. bi sürü afrikalı olcak, şu anda bile sıkıntı. napcaz la?

didier drogba
aurelien chedjou
dany nounkeu
nordin amrabat
emmanuel eboue
an itibariyle çıkardığı kombinelerin tamamını bitiren kulüp.
nerdeyse 1 aydır başlığına entry girmiyorum, nedense bir rahatsızlık duydum şu an. güzel bir sözle noktalayım bari*

''yıl 1905 aylardan ekim böyle geldim böyle giderim. Şükürler olsun ki GALATASARAYLI doğdum GALATASARAYLI öleceğim.Bir gün gelecek devir teslim edilecek bu bayrak sonsuza dek sevilecek. işte o zaman oğluma bırakacağım en büyük miras; ne bir yalı, ne bir ihtiras.Ne yaparsan yap ne yazarsan yaz, GALATASARAY armanı kalbine as diyeceğim gündür o gün. Yıl 1905 aylardan ekim dünyaya bin kere gelsem yine seni seveceğim! Geçmişte, bugün de, ayrılsak da, ölsem de, kıyamette de!''
En yakın afrika kupası 2015'te olduğu için önümüzdeki sezon sorun yaşamayacak takım.
çok büyüktür..

http://24.media.tumblr.co...hfvYQMy1s0oh9io1_1280.jpg
http://24.media.tumblr.co...hfvYQMy1s0oh9io1_1280.jpg

çok büyüktür. hepsi gs store'den alıp formayı oynuyorlar o derece. lan dany götürmüş işte 13 numara neyin kafası bu? evet.
Her ne kadar fenerli olsamda, asla inkar etmem büyük kulüp. Taraftarı fazla, kupaları fazla. saygıdeğer bir kulüp. illa ki hataları var bu kulübün. fakat büyük bir kulüp.

Fenerbahçe'nin en büyük rakibi.

ne fenerbahçe büyüktür kendisinden, ne de kendisi büyüktür fenerbahçeden...
iletişim fakültesi puanının 65 - 70 düşmesini istediğim üniversite. Biliyorum çok şey istiyorum ama (bkz: umut fakirin ekmeği)
bir beşiktaşlı olarak türkiyenin avrupaya açılan penceresi olarak gördüğüm kulüp. uefa kupasının altında bayrağımız varsa bunu galatasaraya borçluyuz.
son iki senedir tsl üstü olan takımdır. bu sene de henüz başlamamasına rağmen şikecilerin alacağı en iyi ihtimalle eksi puanlarla şampiyonluğunu garantilemiştir.
Avrupa kupalarındaki en başarılı takımdır.

türkiye nin en başarılı takımıdır.

türkiye'de müzesinde en çok kupa barındıran takımdır.

ilklerin ve başarıların takımıdır.
anlı şanlı başarılı tek türk takımı.
herhangi bir branşta bir takımına giremedim, lisesine gidemedim, üniversitesine gidemedim, yüksek lisans yapmayı düşünmüyorum ama düşünsem onu da kazanamam heralde.
ama eminim bir gün yolumuz kesişecek seninle güzelim.
bu geceyi sikini kaşıya kaşıya tv seyredip çekirdek çitleyerek geçirip huzur içinde uyuyacak taraftara sahip kulüptür. taraftarları Yarın fb ve bjk'li arkadaşlarla az mı yoksa çok mu taşşak geçeceğine henüz karar verememiştir.
eşittir turuncu.

düzeltme: tezahürat tutan arkadaşlar nerdesiniz lan? vay arkadaş. olan bana oldu iyi mi?
(bkz: cimbom)
(bkz: where is sultan ahmet)*
bir kez daha mensubu olmak gurur duyduğumuz takımımız.
2. takımı kurması gereken ülkemizin güzide takımı. oğlum paramız falan var. kuralım 2.takımı şl başarıdan başarıya koşalım. kadroyu ikiye bölsek bile, şu anda en az 2. turu görürüz. duy sesimizi ünal başgan.
sampiyonlar liginde insallah bu sene yari final - final gormesini istedigimiz canimiz kanimiz..

tamamen hazir sneijder - drogba - selcuk - burak - muslera - s.kaya ile piyasaninin anasini sevecektir.. haydi aslanim guluyoruz simdiden gelecege..
türkiye'nin gururu, yüz akı.

alnımız ak, başımız dik.