bugün

futbolcu transferinin nasıl yapılması gerektiğini şikecilere gösteren takımdır. futbolcu kandırıp şikeyle futbolcu transfer edenlerin "ühüühü görmemiş üüü borsaya bildiriyor " diye saçma yorumlar yapması gerçekten gülünç. adam hiç normal yollardan transfer görmemiş ki.. nerde pislik orda sizin takımlarınız.
ezeli rakibinden en farklı skoru alan teknik direktörü yeni umutlarla takımın başına getiren kulüptür.
eboue transferini acil iptal etmesi gereken kulüp. o paraya en az 10 maç alınır lan, manyak mısınız siz?

ps: şerefsizlerin lafıyla şerefini kaybetmez.
bu kadar pisliğin içerisinde doğan sım sıcak bir güneş gibidir.türk futbolunun bugün üç kuruşluk değeri varsa en az 2.80 kuruşunun sahibidir.candır.kültürdür..asalettir.. varlığıyla gurur duyulandır...
ilginç bir takımdır. Şimdi şu takımda lorik cana gibi bir oyuncu oynadı. Çok mu teknikti, çok mu ince pas atardı ? Hayır. Yürekten oynardı ama. Hagi çok ilginçtir ki hem muhteşem yeteneklere sahiptir, hemde savaşçıdır. Felipe melo, oyun içinde sert, agresif oynar. Servet çetin güçlüdür, fiziğini kullanır. Sabri sarıoğlu, selçuk inan, kader keita, bunlar hep mücadeleci oyuncular. işte bu oyuncular sevilir galatasaray' da. Neden ? Messi gibi adam mı eksiltir, beckham gibi frikik mi kullanırlar ? Hayır. Ama ruhla oynarlar işte. Galatasaray ruhu, buradan gelir. Ruh der ki; kral gibi oyna.
bugünkü(15.08.2011) futbol federasyonu kararından en karlı çıkan kulüptür.
zira fenerbahçe'nin bu yılki şampiyonluğu alınıp bursaspor'a,
galatasaray'ın 2006'daki şampiyonluğu alınıp fenerbahçe'ye verilebilirdi.
fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor, galatasaray alt kümeye düşebilirdi.
fenerbahçe'nin bir şampiyonluğu alınıp başkası verileceği için küme düşme
dışında bir kaybı olmayacaktı. ama galatasaray'ın bir şampiyonluğu elinden
alındığı gibi bir de küme düşecekti.
bu yüzden her bir sporseverin "geçmiş olsun" dileklerini eksik etmemesi
gereken 106 yıllık çınardır.
mehmet ali aydınlar, hakemlerin bile tuttuğu takımı söylememek için baskı gördüğü federasyona, fenerbahçeye hizmet etmiş biri olarak başkan seçilmiş. başka bir karar çıkmasını beklemek nafile olurdu. yalnız anlamadığım durum şu; ünal aysal açıklama yaptı ardından ihtar şeklinde cevap getirdiler, yakında aziz yıldırım da çıkar içeriden, fenerli taraftarlar ergen tribine girmiş yalnızlık havaları kimse başarımızı çekemiyor gibi.. peki kim mağdur?

bülent tulun ve adnan polat polise bir kaç belge verdi, ntvspor patlattı "şike galatasaraya sıçradı". sedat doğan çıktı salağa anlatır gibi iki saat konuştu şikeyle alakamız yoktur diye ama kimseye inandırıcı gelmedi. yönetim kerizmi çıksın gerçek haberi yalanlasın, yarın şikeden biri içeri alınırsa yönetim göt gibi kalacak çünkü. şike ihtimali olsa en kötü ihtimalle yönetim sesiz kalırdı fenerbahçe gibi.

bir de şey var galatasaray 4 yıl üstüste şampiyonluk zamanlarında hiçmi yapmamış şike falan. yapmıştır belkide ama şuan bilinen bi fenerbahçenin ayıbı var geriye doğru soruşturma devam ederse tüm takımların yaptıkları çıkar ortaya tabi, ama bi dur arkadaş. arsenale para verip o kupayı nasıl aldık orasını bende bilmiyorum (arsenali gizli bakınızda gösterdim tıklayıp hakkında bilgi edinebillirsiniz). hangi kupaydı ya onuda unuttum fenerbahçeliler daha çok telaffuz eder hale geldi son zamanlarda.

tanım: uefa kupasına sahip bir kulüp. var mı var?
türkiyede kalite ve başarının ortak ismi.
türkiye'de ilklerin, asaletin ve alınterinin simgesi olan klübümdür. bugün eline tarihi bir fırsat geçmiş takımımdır...
15 08 2011 tff şike soruşturması kararı sonrasında temiz futbolun, büyük camia olmanın ne demek olduğunu tüm dünyaya göstermek adına yapması gereken ok açıktır.

her ne kadar, yaşayacağı maddi ve manevi sorunlar, yaptırımlar açık olsa da galatasaray bu kamburu sırtlayacak güçte bir camiadır ve tüm dünya futbol kamuoyunda deprem yaratacak bir karar alıp, süper ligden çekilmelidir.

bu saatten sonra bizi ancak herhangi bir klübün alacağı bu kadar radikal bir karar paklar... ve o kararı alan klüp tartışmasız türkiye'nin en büyük klübü haline gelir, bu cimbom için de böyle, mağdur anadolu klüpleri için de...

silkin ve kendine gel türk futbolu!
kurtarılmayı bekleyenler vardır bir de dimdik ayakta duranlar.

şike soruşturmasında ülkenin ve ülke futbolunun aldığı hal belli. rezillik diz boyu, yetkililer insanların gözlerine baka baka yalan söylüyorlar ve aptal yerine koyuyorlar. birileri kurtarılsın, birileri nemalansın, aman arkadaşımızdır, dostumuzdur deyip birbirlerinin sırtlarını sıvazlıyorlar.

yapıyorlar bunu, görüyoruz. ve oldukça da mutlular bunu yaparken...

nerede bu takımlar, kulüpler. ne yaptılar?

fenerbahçe : söylenecek pek bir şey yok.

beşiktaş : abluka altına alınmaya çalışılıyor, işin içine çekilmeye çalışılıyor. taraftarı güzel bir duruş sergileyip "yaptıysak düşelim!" diyor.

trabzonspor : fenerbahçe düşmanlığı yapıyor ama alttan alttan sıcaklığı onlarda hissediyor.

anadolu kulüpleri : çok zayıflar ve alacakları paralara bakıyorlar.
keita gittiği gibi gelecekse çok faydalı olur lakin ne durumdadır şu an bilmiyorum. yalnız mutlaka bir orta saha oyuncusu daha lazım selçuk' un yanına ya da ona alternatif olarak.

----------------------(ufuk)muslera-----------------------
eboue(sabri, ujfa)-ujfa(eboue)-servet(gökhan)-hakan(çağlar)
---------------------melo(ceyhun)---------------------
-------------sabri(yekta)----selçuk(transfer)-------
--------keita(kazım)--------------elmander(aydın)-----
-------------------baros(elmander, kazım)----------------

semih kaya, ayhan ise şans bulurlar sanırım. emre çolak ve anıl da kiralık gidebilir ama ben kalmalarından yanayım. yalnız stancu varken culio neden yollandı anlamıyorum. culio galatasaray' a yakışır kalitede bir oyuncu değil lakin yabancı kontejanı sorunun olmadığı yerde takımda kalabilir, oyuna her girdiğinde direnç getirebilirdi takıma. stancu girdiğinde bir halt olmuyor çünkü.
kendimi bildim bileli beni benden alan, uğruna ölürüm ulan.
kendini menejerlik oyununda sanan tarafları vardır. sürekli 11 kurup, görseller hazırlar. git çocuğum evinde oyna oyununu...

edit-1: zoruna gitmesin lan. valla. senin neyine 11 kurmak? haddini bil.

edit-2: sizin için araştırdım gençler. ea sports'un ki daha bi size göre. yönetime de el atabilirsiniz.*

(bkz: fifa manager 2011)
Genel olarak; 1905 yılında kurulmuş, renkleri sarı-kırmızı olan, futbolda 2010-2011 süper toto ligini 8.likle bitiren Türk takımıdır.
(bkz: Galatasaray Spor kulübü)
transferde doğru hamleler yapan takım. görünen o ki seneye sağdan uçacak.
aradığımız zenci kanına nihayet ulaştık, bir de keita gelse bayram edeceğiz.
transfere ihtiyacı olmayan takım futbolcu alıp dünyanın parasını verip ne olucak.birileri şike yapacak , diğer birileri de delil yok diyecek,sayende kurtardık takımı diyecek bu işler böyle yürüyüp gidecek ve türkiye de futbol ölür.
10 yıldan fazladır en iyi transferler yapıldı. Aslında geçen sene de iyi idi ama teknik direktörler uyumsuzdu. Artık tek olay terim in sinir sistemine kaldı. Egoya törpü, başkan ve yönetimden de doğru destek en azından bu seneyi alır.
şaibeli olan bu lig aklanıncaya kadar lig maçlarına çıkmama kararı almalıdır acilen yoksa bunca transfer boşa gider çünkü fenerasyon şikeyi yasalaştırmıştır. bundan böyle şikeyi açıkca yapsan bile bugünleri emsal göstererek yırtabilirsiniz.
türkiye ve yurtdışındaki başarılarıyla adını uefa kupasının üzerine yazdırmış olan türkiyenin tek futbol takımıdır.
transfer taktiğiyle rakiplerine ayar veren takımdır. nokta transferlerimizle bu sene ligin tozunu attıracağımızdan şüphe duymuyorum.
bursaspor'un şampiyon olacağını bile bile transfer bombaları patlatan takım.
--spoiler--
Abdul Kader Keita 1 yıllıgına kiralık olarak Galatasaray'da !
--spoiler--

haberleri çıkan takım.
nontvsporun haberine göre engin baytar delisini almış takımım.
kimse kusura bakmasın ama 2011 2012 transfer sezonunun resmen ölü sikicisi olan takımıdır.
bonservisi elinde olan elmander, selçuk, ceyhun, arsenal'in gözden çıkardığı eboue, trabzonspor'un gözden çıkardığı engin baytar, juventus'un gözden çıkardığı melo.
kötü transferler demiyorum ama gerçekten ilginç.