bugün

entry'ler (236)

alkışlarla yaşıyorum

üye yorumlarının yarım yarım yardığı site. geyik çevirmede bir çok sözlükten daha iyiler.

arabesk sevmek vatan hainliğidir

siyasi görüşünü sorsanız "çok solcuyum yeaa" diyecek adamın, en ufak şeyde bile - insanların müzik zevki- işi nasıl vatan hainliği gibi içi boş bir suçlamaya götürdüğünün göstergesi olan cümle. *
ilgi manyaklığı dünyaca ünlü bir sanatçıyı bile troll yapabiliyormuş onu öğrendik ayrıca.

türkiye a milli futbol takımı

benim gözümde şikeyi meşrulaştıran, paranın köpeği,siyasi iradenin atadığı adamların yönettiği federasyonun takımıdır.-ki federasyonun sikine taktığı yok milli takımı- zerre desteklemiyorum. mümkünse galatasaraylı futbolcuları çağırmasınlar da yorulmasın aslanlar.sonra ne bok yerse yesin yönetenleri.

futbol trollü

(bkz: avusturya türkiye maçını anlatan spiker)

bülent ülgen

(bkz: gevşek)

15 ağustos 2012 avusturya türkiye maçı

spikerine buradan "abi bokunu yiyim espri yapma" demek istediğim maç.

franz ferdinand

şu sıralar şikago'da konser veren grup ve youtubedan canlı dinlenebilir. http://www.youtube.com/lollapalooza

yaz sıcağında çok iyi gider coşturur, hoplatır, zıplatır.

outsiders

franz ferdinand'nın harika bir şarkısı. sözleri de şu şekilde ;

we've seen some change
but we're still outsiders
if everybody's here
then hell knows
we ride alone

i've seen some years
but you're still my caesar
with everything i feel
i feel you've already been here

the only difference is all i see is now all that i've seen

it's bright on the outside
the bright love the dark side
i know it's obvious
but sometimes
you just have to say it
so you don't feel so weak
about being such a freak
or alone

in seventeen years
will you still be camille
lee miller, gala or whatever
you know what i mean, yeah

love'll die
lovers fade
but you still remain there
squeezing in your fingers
what it means for me to be

the only difference is what might be is now what might have been

when you saw me sleeping
you thought i was dreaming of you
i didn't tell you
that the only dream
is valium for me
the only difference is that

what might be is now.

ha bu arada alınteri değil copy-paste.*

nina zilli

hastasıyım. ayrıca (bkz: karizma)

okan bayülgen

smart tv reklamı yapan anarşist,devrimci! 15-20 yaş arası asi gençliğin ilahı. lan o değilde kendisi 20li yaşlarda falan olsaydı bu kolpa solculukla,entellikle* iyi kezban s.kerdi üniversite ortamlarında. neyse lan bildiğin sömürge aydını işte pek kafa yormaya değer bi adam değil yani.

franz ferdinand

bir haftadır aralıksız dinlediğim grup. müzikten pek anlayan biri değilim ama yaptıkları müziği sempatik diye tanımlıyorum kendi çapımda.

hamit altıntop

kendisine burdan sesleniyorum olm bu sene de gelmeyeceksen daha da gelme amk.takım cl'de oynaycak yerlisin,tecrübelisin,kişilik karakter de yerinde takıma çok şey katacaksın ama rahmet özhan canaydın zamanından beri dilencin olduk her yaz bekliyoruz.türkiye'ye gelsem bile gs'ye gelmem diye bi açıklama falan yapsan kızmam valla her yaz gelecek senenin kadrosunu kafamda kurarken hayal kırıklığına uğramak daha çok koyuyo lann.

1998 dünya kupasından akılda kalanlar

ricky martin ve zidane.

sen gel sen gel mübarek adam

ilgili videoyu az önce ilk kez izledim.* diyebilirim ki; bundan sonra hayatım boyunca cem yılmaz,conan o'brien gibi adamları izlerken en fazla yüzümde bir tebessüm oluşabilir.fazlası değil. üst üste 3 defa izlemek kesmedi entryi girdikten sonra bi kaç kez daha izlicem.ve hazır evde kimse yokken yerlerde yuvarlanarak dünya mizah tarihinin geldiği en üst nokta olan bu videoya* gülücem.

ayrıca sözlüklerde hakkında bu kadar az entry girilmesi beni çok şaşırttı.başka başlıklarla açılıp o başlıklar daha mı popüler hale geldi nedir anlamış değilim.

http://inciswf.com/1308746402.swf

edit: alkolik oldum nickli yazar uyardı.üzerine onlarca başlık açılmış defalarca muhabbeti dönmüş. kendimi mal gibi hissediyorum şu an bu hımıngodumun interneti ne için var lan it diye kendime fırça kayıyorum.

9 haziran 2012 almanya portekiz maçı

yanılmıyorsam mesut'un ilk "siktir"i 44. dakikada geldi.

emek ege

bu akşam hazırladığı karneyi gördükten sonra kendisinin bir önceki hayatında aylak bakkal* olduğunu düşünüyorum. harbi işin yok mu la senin.

dany nounkeu

hayırlı uğurlu olsun galatasaray'ımıza. ujfa'nın sezon sonu emekli olacağını varsayarsak gelecek için iyi ve ucuz bir transferdir. bu takım cl,lig ve kupada 50-55 maç oynayacak reis'in* bu tempoyu kaldıramayacağını hepimiz biliyoruz.semih-ujfa ikilisini yedekleyebilecek gelişime açık bir oyuncu.umarım terim'in elinde büyük takım psikolojisini kaldırabilen,çok daha iyi bir futbolcuya dönüşür.

drogba kaka melo berbatov hamit nuri

şu isimleri görünce kendimi s.kesim geliyor valla.bize kanat lazım olm,sağdan soldan yardıracak.

ha bi de bokunuzu yiyim şu melo'yu alın amk.

johan elmander

http://galeri.uludagsozluk.com/g/johan-elmander/

(bkz: paint terk)im evet.

selçuk inan

tuttuğum takımın topçusu diye söylemiyorum karizmanın tillahıdır kendisi.