bugün

Bu sene iyi hoca ve iyi oyuncular aldı.hukumetin desteği ile şampiyon olur.
Bu sene takımdan çok umutluyum.
Jorge jesus fena teknik adam. Ziko dönemini yaşatacak. Avrupa'da başarı bekliyorum..
camiasının yarısı fetöcü olan ve futbolcularından bir kısmının ( efsane dedikleri futbolcuları bir de düşün ) yurt dışına kaçmak zorunda kaldığı, diğerlerinin ise ancak rte ye biat edip, yalvarıp paçayı sıyırdıkları galatasaray futbol takımının ( asla spor kulübü değiller ) taraftarının 3 temmuzda fetö ve trabzonspor ile beraber kurdukları kumpası hatırlatmaya çalıştığı türkiyenin en ve tek büyük camiasıdır. öyle başa böyle tarak fenerbahçe başlığına gelip galatasaray galatasaray diye sayıklayanlar iyi okusunlar. diğer gs taraftarı üzerine alınmasın.

bu 3 temmuzcu ibnelere "o zamanki mahkeme suçlu buldu şimdiki mahkeme suçsuz buldu neden hala suçlu kısmını sayıklıyorsunuz" deyince şimdiki mahkemeler taraflı ondan öyle diyorlar. oysa ki 3 temmuzdaki mahkemeler "özel yetkili" adı altında fethullahçı terör örgütü ülkedeki vatanseverleri temizleyebilsin diye bizzat malum muhterem tarafından üretilen mahkemeler ve gene özel yetki verilmiş savcılar idi. yani bu eblehler hem fetoculara karşıyız deyip hem sürekli 15 temmuz destanı diye sayıklayıp hem herkese fetocu deyip hem hala feto borazanlığı yapıyorlar ama farkına varabilecek kadar zekaları yok. işte biz bu arkadaşlara geri zekalı, mal, sığır gibi şeyler söyleyince ponçik kalpleri kırılıyor nedense..

vatansever şerefli galatasaray taraftarı vatansever trabzonspor imiş.. bunları gördükçe şeref kavramının vatanseverlik kavramının gözlerinden üzüntüden kan akıyordur amk. yıllardır kendi ülkelerini uefaya fifaya şikayet edip duruyorlar. bir tanesinin şehrinin mazisi belli diğerinin mazisinde fransızlık var. ülke kurtuluş savaşı verirken bunlar işgalci fransızları okullarında ağırlıyorlardı ama vatansever olanlar bunlarmış..
Kıskanılan tek kulüptür. Saldırılan, sürekli üstüne oynanan; ama büyüklüğü ve saygınlığıyla hepsinin üstesinden gelen spor kulübüdür. Alayınız birleşin de gelin. Tarihi bile hepinize yeter Fener'in.
(img:#2241538)
Şimdi çomarlar kudurur..
Yıldızlarımızı sayan çıksın Instagram kasıyor. demiş. hehehe.
instagram hesapları bot takipçi basmaktan kapatılmış aq işleri güçleri hile, hurda, şike.
instagram hesabının botlar yüzünden kapatıldığını sanan, hıyar diyenlere bir avuç tuz alıp koşan mallara güzel bir gönderme yapmış takımım. yıldızları sayan çıksın, instagram kasıyor demiş.

delinin biri kuyuya bir taş atmış, bütün salaklar da toplanmış.
gayri meşru işi meşru gibi göstermek büyük bir suç unsurudur! fenerbahçe spor dünyasında başına buyruk, hukuksuz ve milleti tahrik edecek şekilde hareket etmektedir. birisi bu kirli, şımarık camiaya dur demelidir. türk halkı şımarık tavırları sevmez. yıllardır başarısızlıklarını işte bu şekilde gündem değiştirerek ve kendi taraftarının beynini yıkayarak örtbas etmektedir. işin garip tarafı fenerbahçe taraftarı kendi takımının bu denli ezikçe hareket etmesinden pek rahatsız olmamaktadır. kendileri gayrimeşru logoyu profil fotoğrafı yapınca instagram hesabını kapattı. bir başka haberde de bot takipçi basmışlar bu sebeple kapanmış. ulan her anlamda rezil bir camia. kendileri gs nin takipçisine bot derlerdi oysaki gs nin sayfası hiç bir zaman kapanmadı. fenerbahçe yeryüzünden silinmedilir. ya da bu şımarık, yüzsüz caima türk kamuoyundan özür dilemelidir!
ezik. utanmaz takım.
antipatik kulüp.
görsel
Guardiola'yı bile getirsen kötü bir başkanla başarılı olmak çok zor.

Hala menajerlerle hareket ediliyormuş gibi duruyor. Mesela bu Fener'e transfer olacağı söylenen Tiago Çukur denen adam kim? ingiltere 3. Liginden küme düşen takımda 1 gol 2 asistle oynamış 26 maçta. Santrfordan istatistik beklerim.

Bir anda bu adam milli takıma çağrıldı. Belli ki menajer itelemesi. Muhtemelen Beşiktaş'a çakacaklardı ama kabak Fener'e patladı.

Bu gibi küçük olaylar menerimin çok da iyi devam etmediğini gösteriyor, Jesus gibi iyi bir hocaya rağmen menerimi şampiyonluk adayı olarak görmüyorum.
Kayıtsız şartsız sevmiyoruz. “ biz tek siz hepiniz “ duruşu sadece antipati duymaya yeterlidir.

Edit: senin eksilemen fikrimi değiştirmiyor fenerli kardeş. Unutma.
Edit-2: emin misin ?
ismi geçen her mecrada adının altına yorum yapanların azınlığının Fenerbahçeli olduğu takımdır efendim. Niye mi? Kıskançlık efendim, başka ne olacak. Bir fenerli olarak başkalarından bana ne kardeşlerim; ama maşaallah başlık altına hemen cinconlular, hamsiler ve Beşiktaşlılar doluşuyor. Hayret bir şey.
Şampiyonlar ligi grubunda sıfır çekmişliği vardır. Çekmemiş olan da var tabi.

Edit: oğlum çekmediniz mi sıfır ? Niye eksiliyorsunuz ki ?
(#45704874)

Geçen gün Tiago çukur meselesi üzerine şunu yazmıştım 3 eksi aldı. Hazır gelmişken biraz daha eksi yiyeyim madem.

Burada menerim menajerlere takılıyor galiba demiştim. Bugün de joshua king adı geçiyor.

Joshua king rogon'un futbolcusu, rogon Fener'e Ali Koç geldiğinden beri 12 adam satmış LoL. King gelirse 13 oluyor. Szalai dışında beklentileri karşılayan olmadı.

istatistiklere bakıyorum, king geçen sezon 5 gol 3 asistle oynamış. işte deniyor ki yauvv siz 2 gol 3 asist yapan Weghorst'u alınca oluyor da King niye olmuyor. Canım kardeşim kazın ayağı öyle değil.

Taraftarın Weghorst transferine yükselmesinin sebebi bu transferin bilinçli bir transfer olması. Adam klasik bitirici kule santrfor, Target Man.

Burnley'de başarılı olamadı, çünkü burnley oyunu geride kabul eden bir takım. Weghorst o oyunun adamı değildi, olmadı.

King kardeşimizin Youtube'da fatih football'un yaptığı videosunu izledim, anladığım kadarıyla kendisi oyun tarzı itibariyle bir şaklaban. Quaresma tipi şaklaban. Çalım şov yapıyor devamlı, topu eveleyip geveliyor. Ben şahsen sevmiyorum bu tarz topçuları, siz seviyorsanız Bolca ouuvv dersiniz artık.

Bizim taraftarlar arasında daha geniş bir şaklaban sevici kitle var normalde ama Ceyhun takmıyor, tüpçü gelseydi rogon Beşiktaş'a çakardı bu adamı, bizim mal taraftar da adam king yaaa çekip tapardı bu adama, 10 sezonda bir kez şampiyon olurduk şaklaban lover tayfa da tribünde yıldız Tilbe söylerdi. Axxx ne güzel günlerdi öyle inönü kapanmadan önce dimi..

Neyse, lafı çok uzattık. işte görüyorsunuz, geçen entryde yazdığımız gibi menerim menajerlere teslim olmuş. Şampiyon olma ihtimaliniz düşük, ben söyleyeyim üzülmeyin sonra.

Öpüyorum, hepinize iyi geceler dilerim.
Joao Pedro'yu kadrosuna katması halinde Fenerbahçe'nin hücum rotasyonu:

▪ Arda Güler
▪ Lincoln
▪ Diego Rossi
▪ Bruma
▪ Pelkas
▪ Emre Mor
▪ Berisha
▪ Serdar Dursun
▪ Samatta
▪ Valencia
▪ Joshua King
▪ Tiago Çukur.
toplama bilgisayar takımı gibi olmuş futbol kulübü. birbiriyle uyumsuz ve alakasız parçalardan müteşekkil.

birbiriyle alakasız, son derece bireysel oynamayı seven, takım oyuncusu olmaktan uzak hücum oyuncularını takıma doldurmuş büyük başkan ali koç
içten içe kıkır kıkır gülüyorum. jesus hayatının en pasif, en berbat kadrosunu kuruyor olmalı.
ismail hocayı mumla aramazlarsa en adi ş.r.fsiz olayım.

ahan da bu entari burada dursun.
geçmişte de bu türlü tespitlerim olmuş ve yanılmamanın haklı gururunu yaşamıştım.
tam anlamıyla kadro mühendisliği hatası...

bu sene trabzon galatasaray beşiktaş güzel bir mücadele izletecekler.
bir kaç tane de anadolu takımı eklenirse ne ala...

ali koç fenerbahçe tarihinin en futbol bilmez başkanıdır.
yine bir sezon başı transfer komedisi.
2022-2023 sezonu komedisinin fragmanını izlemekteyiz.
fenerliler boşuna ümitlenmesin.
Galatasaray ‘ ın ardından en başarılı türk spor kulübü.

Edit: gerçekleri eksileyerek değiştiremezsiniz canlar. Emin olun.

Edit-2: hala değişmedi. Değişmeyecek.
Forvete plea ve king ikilisini oluşturduğunda ligin içinden geçecek futbol kulübüdür.
eksileyin eksileyin görecem ben sizi.
o eksileriniz gerçekleri değiştiremez. eleştiriden bile anlamıyor bu çinganeler.
hep yapıcı eleştiriyoruz. bunlar da art niyet arıyor..

kadro yapılanmanız doğru olsa tebrik ederiz.
neyinizi kıskanıcaz oğlum biz sizin.
türkiye'nin en komik ve akıllanmaz başkanına sahipsiniz.
zaten o da bu sene jesus ile beraber gitmek zorunda kalacak kulüpten.

yıldızımızı isteriz diye ağlayacağınıza ligde iş yapacak takımı yaratın artık. bu nedir ya?
önce icraat oğlum. önce icraat. boş işlerin peşini bırakın artık.
m.ö bilmem kaç yılının lokal şampiyonluklarını profosyonel türkiye ligi şampiyonluğu diye kabul ettirmeye çalışmayın.. istanbul ligi şampiyonluklarını türkiye şampiyonluğu diye satmaktan vazgeçin.
bırakın çinganeliği. yeter..
üçe beşe alıp 20 ye satan kulüp olmaya evrildi iyice. ali koç bu işleri iyi yapıyor helal olsun.
15e 20ye alıp 20ye satmış gibi gösteren kulüp.
Sanki sürekli gündeme getirilmeye, olduğundan daha başarılı gösterilmeye çalışılan, bu şekilde de antipatik yapısı yoğunlaşan kulüp. Biz şampiyon olamazsak fener de olmasın. Hiç sevmem.

Edit: fenerbahçe’yi eleştiren bir entry de eksilenmesin be arkadaş. Biraz objektif olun ya.

Edit-2: eleştiriye tahammülsüzsünüz fenerli kardeşlerim. Çok yoruyorsunuz cidden.