bugün

futbolu sanat olarak icra eden insan evladi.televizyonda bi belgeselde çıkmıştı.bi ara yeşil sahalara cikan ama sonra esas işine donen brezilyanin futsal takiminda yer alan ve dünyada top hakimiyeti en yüksek,teknik manyağı olan kişi,2 metrekare yerde 7 kere çalım atar(büyük iddialar bunlar bak).Ayaklarinda topu takip edemezsiniz,bi takimi da komple maymun eder o derece manyaktir.Ronaldinho'yu (ki hastasiyim) karsisina koysaniz 10 kere ayar verir düşünün artik yane falan oldum.

http://video.google.com/v...&q=falcao&pl=true
http://video.google.com/v...905875635602&q=falcao
efsanevi futbolcu falcao varmış bi de onu bilmiyom ben.
şimdi efendim burada bahse konu falcao adında 3 kişi olabilir;

1. Paulo Roberto Falcao: tüm zamanların en önemli orta saha oyuncularından biridir. 1953 doğumlu olup, 82 ve 86 dünya kupalarında oynamıştır zico ve socrates ile birlikte.

2. Alessandro Rosa Vieira: burningfingers'ın yeteri kadar açıklama verdiği futsal oyuncusu.

3. Radamel Falcao García: river plate'in 86 doğumlu kolombiyalı forveti.
Ronaldo, Ronaldinho ve Robinho nun çalım hocası. top cambazı oturup film gibi izlenesi adam.
(bkz: radamel falcao)
agüero'yu satmasının hiç bir anlamı kalmamış aynı fiyatta daha kalitesiz bir isim almıştır.
galatasaraya çok yakın, hatta falcao galatasarayda
mevkisinin hakkını fazlasıyla veren bitirici, yırtıcı ve kaliteli forvet.
Kusma isteği uyandıran futbolcu ismi.
görsel
ilk maçında sakatlanırsa zirve düzenleyip katılan herkese bira içireceğim.
Aramaya inanıyoruz evet. Telefonum nerde sağı solu arıycam.
bir galatasaraylı olarak boşa aldığımızı düşündüğüm futbolcu. yazık. evet.
Adamı besleyecek bir sistem yok. Pişman olmalı geldiğine.
Milli takım arasını iyi değerlendirip Nusrette geçiren fitbolcu. Hahaha para tatlıysa demek. Evet.
Kıçım ağrıyor diyip antrenmanlara dahi çıkmayan vasat.

Keriz parası yesin tabi hakkı var.
parasını alamadıysa artık.
normaldir.
biz yazdık bunu zaten. başakşehir den geleni de yazdık. o da gitti jagne miydi neydi.
Adam tribünde maçı izlerken bile bizden heyecanlı. Parami alıp yatayım kafasında biri olduğunu sanmıyorum. Düzelecektir.
Kaburgası çatlak adam maça çıkıyor, ayağı karıncalanan adam idmanda yok.
Real madrid maçinda sakatlığı yüzünden oynamayacak.
Malcao.
Cimbom'a döşenen borudur. Adam müzmin sakat.
Zorla itelettirdiniz kendinize.
real madrid maçinda oynamayacaksa gazişehir karşısında mı oynamak için aldınız amk.
Adam gol atacağına ok atıyor.
Gömmüştür.
güncel Önemli Başlıklar