bugün

entry'ler (1062)

bütün kadınlar aynıdır

Bazılaeı daha bi aynıdır.

panik atak ve anksiyete

Genel kanı, ani nöbet geçirmeye panik atak, bunun kronik hale gelmesine de anksiyete tanısı konuluyor ama komik bir durum var, panik atak geçiren biri akut sinüzit, anksiyetesi olan biri de kronik sinüzit sahibi olabilir. Özellikle anksiyetenin yoğun olduğu dönemlerde boğazda takılma ve burun tıkanıklığı varsa bir mr çektirmenizde fayda var.

aşk bir rüya

Hayatımda gördüğüm en boş dizi. O kadar boş ki boşluğa düşsen izlemezsin. Anlatılacak gibi değil, izlenmesi lazım ama uyarayım: pişman olunması garanti.

salgınlara karşı en iyi yemekler

Vücudun bağışıklığını kuvvetlendirerek kişiyi daha dirençli yapan besinlerdir.

Benim favorim;
Sarımsaklı yoğurtlu semizotu. Ne ararsan var: vitamin, mineral, antioksidan, probiyotik, lif, protein.

symptomate

Vücuttaki belirtilere göre olası hastalıkları olma ihtimaline göre sıralayarak veren, şimdilik Türkçe dil desteği olmayan fena olmayan program. Doğru teşhis koyduğu rahatsızlıklar olmasına karşın, seks hayatı vasatın altında olan birine hiv teşhisini koyması acayip güldürmüştür. Aslında programdan ziyade doktora gitmeden teşhis koymak kafaya göre ne kadar saçma onu da göstermiştir. Benzer etkileri olan onca hastalık var, tahlilsiz, gözlemsiz olmaz bu işler.

bugün çok dertliyim

Ezeli rakibimiz kanaryasporun hakkın rahmetine kavuşmuş olmasından ötürü yaşadığım durum.

meme

36c idealdir, 40d'den fazlası hava yastığı sınıfına girer. 34b'nin de kendine has bir çekiciliği var. 32a ve altını sevense açık ve net sübyancıdır.

beyin sisi

insanların garip şeyler yapmasına neden olduğunu düşündüğüm hede.

Brain fog

Genelde mide-bağırsak, psikolojjik, nörolojik, hormonel problemlerde ortaya çıkan; şeker, tansiyon, tiroid gibi hastalıklara eşlik eden durum.

Bir dönem yaşamış biri olarak karşımdaki insanda olup olmadığını konsantre olamayıp da söylediğim şeyden başka manada cevaplar vermesiyle ve bakışlarında arada gelen alakasız yere kilitlenmeyle anlıyorum.

Dikkat dağınıklığı, konsantrasyon bozukluğu da denebilir bi duruma ama görüşte de bir aorun varmış gibi hissettiriyor. Her şeyi görüyorsunuz ama sanki oraya biri koymuş da kaldıracakmış gibi bir his de var, bulanık olmayan perdeli görüş gibi.

ter kokan kız

Ter değil de kan kokusu yorar.

bir oda dolusu çeyizinin videosunu çeken kız

Bu çeyizi kaldıracak ev 500bin'den başlıyor. En az bmw'si olmayan gelmesin mesajı vermiştir.

dragon raja

Markette 4.8 puan almasına karşın, yükleme aşamasında 4-5 gb veri yiyip gram zevk vermeyen oyun. 2dk zor katlandım.

kaliteli şeylerin reklamı olur mu sorunsalı

10 dkdır izliyorum daha insana hayrı dokunan bir markanın reklamını görmedim. Bundan sonra bir şeyi kullanmadan önce bakıp reklamı varsa direkt vazgeçiyorum.

kızlar mesaj atın

iddiayı büyütüyorum, 36c ise foto atın, asisti göle çevireyim.

her şeyi ciddiye alan insan

Sözlüğe gelip birkaç entry okusa hayatı kayar trollerin saçma yazılarından.

dünya düzdür ve dönmez

Aynı mantıkla otobüste de zıplayınca aynı yere düşmemizden mütevellit aslında otobüs de hareket etmiyor demektir.

futbol

Top ile oynanır, iyi oyuncularla oynanır, iyi teknik direktörle oynanır. Hakemle, boş konuşan başkanlarla oynanmaz. Hatırlatayım dedim.

8 mart 2020 sivasspor galatasaray maçı

O kadar da zor geçmiyor be, amma abartmışız sivası.

sivas taraftarı

Kadınlar gününe özel 40 milyona ulaşmıştır. Karı gibi takım değiştiriyo bu cikcikler. Uçan memeli kavramına yeni tanım getirdiler.

kuş avlamaya çalışan kediyi korkutup kaçırmak

Kedi aslansa kuşlar ancak cikler.

8 mart 2020 sivasspor galatasaray maçı

Falcaoooooooo, attı gene.