bugün

pek güzel pek hoş bir hatundur kendileri.

(bkz: ilişkiler)

(bkz: sen ne dilersen)
hanımın çiftliğinde hizmetçi rolünde döktüren oyuncu. hani tiyatroda bir söz vardır "bana hizmetçi rolü verin hanımı gölgede bırakayım" diye. evrim solmaz tam da bu sözün hakkını veriyor.
zerda dizisinde de hanımın çiftliği'ndeki gibi hizmetçi tarzı bir rolü vardı. orada da bu dizideki gibi çok başarılı canlandırıyordu rolünü. oynadığı her rolü izlettiren ve her sahnesi geldiğinde yüzde tebessümle kendisini takip ettirendir.
hanımın çiftliği romanındaki güllü rolüne özgü namal'dan çok daha yakışacak bir oyuncuyken, özgü namal kadar popüler olamadığı için karakter oynamak zorunda kalmış bir oyuncudur.
hanımın çiftliğini izlememe vesile olan, güzel akıl dolu oyunculuğuyla keyif veren güzel şahsiyet.
hanımın çiftliği dizisinde orospu hizmetçi rolünü mükemmel şekilde oynayan oyuncudur. o ne işve cilvedir öyle? reşiti bitirdi valla.
kıymetlimiss.
fettan, fingirdek rollerini başarılı şekilde yansıtan sempatik oyuncu. baldan tatlı baldız kıvamında.
''ışık var o kadında ışık'', evet bu tanımlama bu hatuna ait.
lokum gibi kadın, sempatik, çekici ve de seksi.
hanımın çiftliği nde rol almış, hoş ve çekici oyuncudur.
edit: imla.
"Sen Ne Dilersen" isimli filmde de oynamıştır. "Umutsuz Ev Kadınları" da pek bir yakında kanal d'de başlayacaktır. Dizide Gabriel Solis olacaktır. Her ne kadar tanıtımında Gabriel Sosis gibi olmuş olsa da, mimikleri ve tavırları iyi olmuştur. Başarılıdır kendisi.
son derece çekici, (bkz: esmer kadın sıcaktır) ibaresine tamamen uygun çok güzel bir varlık. Allah sahibine bağışlasın. tü tü tüü ! 41 kere maşallah.
zeynep kübra sever'i* google'da arattığımda benzettiğim hatun kişisi. korktum "benim böcüğüm volkan'ın damarlı kollarında mı huzur buluyor yoksa" diye.*
soyadımı paylaşan ama herhangi bir akrabalığım olmayan şahıs.
şebnem ferahı andırmaktadır kendisi.
şu an beyaz showda konuk olan konuşması pek sevimli olan güzel insandır.
beyaz show'a bildiğin alkollü çıkmış kadın. akıbetini merak ediyorum.
şuan beyza showda ve patlamak üzere.
beyaz show' un bu haftaki konuları arasında yer alan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.
neredeyse ikizi kadar angie harmon'a benzeyen vücudu at kafası insan mitolojik kadın.

bu da angie;

görsel
soyadının tersine, insanı öyle bir açar ki.
şu an kafası gerçekten süper olan oyuncu. (bkz: beyaz show) ama acayip sempatik. eğer ki; kafası hep böyleyse, o zaman süper kafa kadın.
kafası güzel gibi konuşan ablamız.
orijinali bu olduğundan canlı yayına çıkmak istemiyormuş anlaşılan.
canlı yayın fobisimi var acaba ya da kafası güzel. konuşması tuhaf sanki.