bugün

entry'ler (524)

her yüz metrede bir çiğköfteci olması

bir türkiye gerçeğidir. küçük maliyetlerle açılmasından dolayı her tarafta mantar misali çoğalmaktadır.

allah ın yarattığı vücudu beğenmeyip estetik olmak

sağlık sebepleri istisna olmak kaydıyla kabul edilemez bir gerçeklik.

erkekler neden sünnet olur

kafa karıştırıcı sorulardan bir tanesi.
çoğu insan dinimiz emrettiği için der, çıkar işin içinden. amma ve lakinki birazcık beyin nöronlarını çalıştırdığımızda işin aslının öyle olmadığı çabucak görülecektir. allahın kusursuz olarak yarattığı bir insan vücudunda nasıl olur da bir et parçası unutulmuştur. sorulması gereken asıl soru işte budur.

rte nin haydi bir daha ile eurovisiona gitmesi

akpartinin yeni stratejisi. 2011 seçimlerinde aldığı başarıyı eurovisiona taşımak istemeleri olasıdır.
çıkar oy vermeyen ülkelere bi daha da gelmem eurovisina diye tehdit ederse ondan sonra bakın siz gelecek ten pointlere.

oğlum bak git

hangimiz çocuk olupta haylazlık yapmadık. ama hiçbirinin cezası kafamıza süpürge sapı yemek olmadı.
yanlış yaptın çöpçü emmi. şimdi kasten müessir fiilden de ceza alırsın işinden de olursun.

avrupa birliğinin türkiyeye girmesi

yıllardır savaş verip birliğe dahil olmak isteyen türkiyenin başına gelecek hadise.
biz onlara giremiyoruz onlar bize girsin bari.

tecavüz sahnesinde erkeklerin penisinin kalkması

(bkz: bu ne penis bu ne lahana turşusu)

1 buçuk yaşındaki bebeğe türban takan ebeveyn

2012 türkiye'sinde hiç de tasvip edilemeyecek ebeveyndir. hem de istanbulun göbeğinde çarşamba da eyüpte falan değil mecidiyeköyde gördüğüm görmekle kendi adıma utandığım durum. ulan o daha bebek daha cinsiyeti bile ayırt edebilecek durumda değilken siz onu neyden ve kimden sakınıyorsunuz. el kadar bebeğe türban takmaktaki kastınız nedir ulan. neyse lan ben söyleyecek kelime bulamıyorum.

survivor ünlüler gönüllüler 2012

alp kırşan sms oylamasına kalan mustafa topaloğlu için şöyle bir yorum yaparak karnımıza ağrılar girmesine neden olmuştur;

-mustafa abi sms oylamasını geçerse ilk dörde girer. çünkü;

o survivor için örnek bir insan*

küfür ettiren tv reklamları

uzayda geçen aygaz reklamının açık ara ipi göğüslediği saçma sapan reklamlardır.

tabii ki de

geri iade ve nüans farkı kelimeleri ile yakın akraba olan uydurma söz öbeği. duyulduğunda karşıdaki insanın içindeki şiddet eğiliminin açığa çıkmasına neden olur. liseli ergenler neyse de yurdumun üniversite gençliği ve mezunlarının da bu kalıbı kullandığına şahit olmak insanı hayattan soğutur.

hayrettin in çektiği metrobüs reklamı

final sahnesiyle kahkaha attıran reklam.
gerçi pek reklam sayılmaz adam her gün mütamediyen gerçekleşen rezilliğe dikkat çekmiş.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/#!/darkbllue

Engellecesin silcesin msnden...

saba tümer in yaşar hocaya atar yapması

saba tümerin sorduğu her soruyu atarlayan yaşar hocaya canlı yayında, napalım hocam seyirciler soruyor ben de size iletiyorum şeklinde feryad etmesi olayı.

mahsun kırmızıgül den yeni rekor denemesi

bir internet medyası haberi.
içeriği ise söyle;

"Mahsun Kırmızıgül'den Yeni Rekor Denemesi: 120 Dakikalık Filmde Alt Metinleri Hariç 400 Sosyal Mesaj..."

onu yatakta çıldırtın

kadın dergilerinin ve cinsel sağlık magazincilerinin klişe başlıklarından biri.

-bu gece olmaz başım ağrıyor deyin, çıldırsın pezevenk.

göt ellemek

cinsi latifle öpüşürken sıklıkla yapılan eylem.

beden eğitimi öğretmeninin kısa olması

(bkz: öğretmenin kısa olması)
(bkz: öğretmenin boyunun kısa olması)
(bkz: bu kadar cehalet)

pembe metrobüs

"Burada amaç metrobüse binen bayanları tacizden korumaksa bunun yerine tacizci vatandaşlar için ayrı bir metrobüs seferi konması daha ekonomik olur gibi geliyor bana. Bi sabah bi akşam, günde iki tane kaldırsalar yeter. Rengi de mor olur, siyah olur, ne bileyim..."

zaytung

pembe metrobüs

"Bir kadın olarak kesinlikle destekliyorum bu öneriyi ama renk seçimi olarak pembeden pek emin değilim. Belki turanj olabilir ya da üzeri beyaz puantiyeli çok şık siyah bir metrobüs olabilir. Bi de mesela yandan fırfırlı böyle tepeye kadar ince bir saten şerit geliyor sonra böyle sağdan hafif bir yırtmaçla degajeye doğru incelerek böyle..."

zaytung