bugün

entry'ler (923)

racon kesmeye gideceklere tavsiyeler

Dikkat edilmelidir. Siz racon kesecekken karşı taraf baskın çıkıp g.tünüzü kesmemelidir. Verecekleri reaksiyona göre ya geri vites yapılmalı ya da rakip sindirilmelidir.

adil rami

üst düzey stoper arayıp bulamayan daha doğrusu transfer edemeyen Fenerbahçeye çakılması muhtemel kazık ...

yandexle arama yap robben gelsin vardı ne oldu o

Robben demedim dirar dedim. Aha aykuta sor !!!

sözlüğe bir atasözü bırak

Hoca hocayı mekkede, hacı hacıyı tekkede , it iti dakkada bulur ...

ajdarın 1 saatlik konsere 500 bin euro istemesi

Masanın üzerine 5000 ytl bırakılıp. “- Valla hacı ederin bu alırsan ekime almazsan s.kime” denilmelidir. Parayı dürüp, pispis sırıtıp sakalına sürmez ise ben de hiç bir şey bilmiyorum...

hollanda krizinin 1 ay sonra unutulacak olması

hele bir evet geçsin gerisi hikaye. Yine yeniden mağdur olunacak bir şeyler bulunur...

misvak dergisinin hollanda karikatürü

Maraş dondurmacısını tarih profesörü diye dinlersen Hollandalıları- Belçikalıları Nazi görmen doğaldır.

nihat doğan

kankası izzetle otel odalarında gizli gizli çoğalmaya çalışmasını unutmadık. Kendini sanatçın sayan ne idüğü belirsiz şarkıcı.

kemal sunal filmlerindeki efsane karakterler

sansar selim,
Elmacı güzeli satılmış efendi

6 aylık kızdan tahrik olan o ç

Çocuklara cinsel taciz, tecavüz ve istismar suçlarından ceza alanları hadım etmek anayasa ile düzenlenmeli.
Aslinda tüm tecavüz suçları bu kapsama alınmalı zira yasalardaki cezaların caydırıcılığı olmadığı aşikar. Bu tip suçlar katlanarak artıyor ...

yunanistanın vermediği 8 darbeci hain

Alsınlar götlerine soksunlar. Türkiye'ye ikili ilişkilerde üstünlük sağlarlar. Yarın yunanistan ile oluşacak her türlü kriz ortamında elimiz güçlenir. Kaçan piçlerden daha ne öğrenebiliriz ki? Zira yapan ve yaptıran belli...

bu adam varsa izlenir denilen filmler

daniel day lewis,
Leonardo di caprio ...

en karizmatik yabancı dizi karakteri

görsel
Lord tywin lannister

reina saldırganı

bu olayı yaptıran hangi üst akıl ise bu elemanı bir b.k çukuruna gömüp sifonu çekmiştir.

elinde dolar olan bomba olandan farksızdır

Bu mantıkla insanları suçlamaya başladıysak yolsuzluk haftasında evinden balye balye dolar çıkan sayın bakan çocukları ve değerli bilali de vatan haini olarak yaftalamak icab eder zira doların da euronun da ağa babası onlar ...

votka içeceklere tavsiyeler

Votka-portakal ( taze sıkılmış) buz.

içki içen zina yapan ve küfür eden müslüman

bir an sadece başlığın sonuna nickimi de yazın bari tam olsun diye içimden geçirdiğim önerme.

elif şirin

azmettirici olarak bir sorgudan geçirilip gereken ceza verilmeli.

5 ocak 2017 izmir bayraklı adliyesinde patlama

Ne olur ölen vatandaşımız yok deyin. Şerefsiz teröristler öldüğü ile kaldı deyin.

günün karikatürü

(img:#1296502)