bugün

entry'ler (8525)

kızların erkeklerden daha çok artı oy alması

Yıl Olmuş 2023 hala aynı entryler.
Profilimi incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

satılık 8 nesil hesap

vaktim olmadığından hesabı satmaya karar verdim ilgilenenler teklifini mesaj kutusuna atabilir.

koyun eti ucuz ama kokuyor diye millet yemiyor

doğru ben kokuyor diye yemiyorum. ama ucuz değil onu da belirteyim

erkeklerin ikiyüzlü olması

tıpkı kadınlar gibi.

hz muhammed in eşleri

düşünmeyen aynı zamanda boş konuşan insan cümleleri.

sana her ne istiyorsan verelim yeter ki şu davayı bırak diyen mekke ileri gelenlerine bir elime ayı bir elime güneşi de verseniz bu davadan vazgeçmem deyip imkanı varken çoğu zaman aç gezen bi insanın bu kadar imkan içerisinde yapmış olduğu stratejik evliliklere (ki 2 tanesi dışında hiçbirisinden çocuğu yoktur) dil uzatıp algılarını kapatacak kadar düşman olan zavallı insan nüsvettesi sözleri. menfaatleri için bir davanın peşinde koşan bir insan muamelesi yaparak bu ithamlarda bulunmak ahmaklıktan başka bir şey olamaz.

hakaret ederse başına gelecekleri bildiğinden lafı saman altından yürütmeye çalışan açık açık konuşamayan korkak cahil insan nüsvettesi sözleri.

günümüzde insanların 50 kişiyle flört etmesine medeniyet olarak bakarak nikahlı eş edindi diye yobaz yaftası niteleyecek zavallı insan nüsvettesi sözleri.

vb.

hayır da inanmadığın bir davanın sürekli eleştirisini yapmak onu aşağılamak için çaba göstermek gayesi nedir onu anlamış değilim. sizin gibi hadsizler ineğe tapan insanlarla bile bu kadar uğraşmıyor bu kadar aşağılama yalanlama çabası içerisine girmiyor. dünya üzerinde düzinelerce din dururken sadece islam ile uğraşmanız sizin derdinizin bilime gerçeğe ulaşmaya çalışmak ya da onu ispatlamaya çalışmak değil ne denli alçak insanlar olduğunuzu gösterir. yanılgıda olduğunuz düşüncesini baskılamaya çalışma çabasıdır bunlar.

a101 düdüklü tencere kavgası

çok yanlış yapıyorlar. a101 deki düdüklü tencere için değer mi ya. bimdeki düdüklü tencere daha iyiydi bari onun için kavga etseydiler tamam da işte. ne biliyim.

gerçek hayırla dümenden hayırı ayırt edebilmek

ayırt edemezsin. çünkü birisi hayır yapıyor ve sen bunu biliyorsan biraz hayır olmaktan çıkar. sağ elin verdiğini sol el bilmezse sen de o hayırı otomatikmen bilemezsin. bu nedenlede ortada kıyaslayacak bir durum söz konusu olmaz.

türkiyede az uygulanan nezaket kuralları

nezaketten ziyade en azından kurallar bari uygulansa. Şu trafikte avel avel soldan gitme hastalığını bir tülü anlamış değilim.

25 ağustos 2020 paok beşiktaş maçı

tamamen teknik direktör hataları ile kaybedilmiş bir maç. Karşı takımın analizi yapılmamış çok belli. bu nedenle kaybedildi.

kıble diye uzaya doğru namaz kılmak

(bkz: entry nick uyumu)

uzman çavuş musa orhan ın tahliye edilmesi

iyi de olayın aslını bilmeden yorumlar yapılıyor gibi. Belki de adam suçsuz kız öyle dedi diye linç etmenin anlamı yok. olayın aslı zamanla günyüzüne çıkar kim suçlu kim suçsuz belli olur ondan sonra yorum yapmak lazım.

samsun da öldürülen adam

böyle bir olaya şahit olsan vicdan el vermez izlemeye. gidip yapmayın etmeyin desen dönüp seni vursalar kob yoluna gidersin. allah böyle durumlarla karşılaştırmasın.

özel mesajdan küfür etmek

hiçbir sebep küfür etmeyi gerektirmez. bu sadece edenin kendi kalitesinin teşhiridir. tabiki haklı olduğunuz zamanlarda öfkenizin tepkisinin ürünü bu ancak öfkeyi kontrol etmek daha hayırlıdır.
şayet haksız olup küfür ediyorsan da aynısını yüz yüze iken de beklerim. Not: sözüm başlık açan şahsa değil genel olarak tüm küfür edenlere.

kertenkele öldürmenin sevap olması

Esasen zarar vermeyen hiç bir canlı öldürülemez. Öldürülmesi caiz olanlar ise, zararlı olan ve bu zararından başka türlü kurtulma imkanı olmayan hayvanlardır.

Kelerin bir vuruşta öldürülmesinin sevap olması, eziyet vermeden ölmesini sağlamak içindir. Yoksa her görülen kertenkeleyi öldürmek caiz olmadığı gibi, öldürmenin kendisi de sevap olmaz. Eziyet vermeden zararından kurtulmanın yollarını aramak gerekir. Ancak öldürmekten başka çare yoksa, bir vuruşta öldürmek gerekir ki, hayvan eziyet çekmesin.

işte siz şerefsizler sırf düşmanlık etmek için olayları çarpıtıp dalga geçtiğiniz için kendinizi boktan daha değersiz hale getirdiğinizin farkında değilsiniz oysaki.

sürülecek aklınız yok gelmiş ayet hadis yorumluyorsunuz. bok böcekleri sizden daha çekici bilin istedim.

günaydın güzel hanfendiler

bir siteyi nasıl abazan bir ortama çeviririz düşüncesinin başlıklarında boy göstermiş hali.
kızların kendini ifşa ettiği erkeklerin kızları tespit etmeye çalıştığı başlık türü.
yeni nesil ergenimsi hareketler.

şeriat istiyoruz

şeriat deyince öcü olarak lanse edildi yıllarca.
aslında şeriat demek allahın kanunları demektir.
ülkede yaşayan herkes müslüman olmadığı için tabiki şeriatı kabul etmek istemeyecek kesim mevcut.
eğer devlet islam devleti ise kurallara herkes uymak zorunda. ancak devletin dini kaldırılmış ve laik sistem getirilmiş ise şeriatı devlet üzerinden uygulamak mümkün olmamakta. allahın kanunları değil anayasının kanunları uygulanmakta. herkes belirli bir istek de bulunabilir elbette. ancak benim düşüncem çoğunluk şeriat kanunlarını istiyorsa referandum ile belirlenip bunu uygulamak daha demokratik bir seçim olur diye düşünüyorum. zira bir yerde azınlığın değil çoğunluğun talepleri ön planda tutulur.ancak özgürce talebini yerine getiren bir bireyi de sırf kendi ideolojisine aykırı diye vatan haini yobaz çomar ilan etmek cahilliğin ve bencilliğin ta kendisidir.

sözlük kızlarının fotoğrafları

kaç para? yani fotoğraf.
edit: çok ucuzmuşsun.yani fotoğraf
edit2: neden kızdın ben satılık sandım pazarlamıyor muydun? yani fotoğrafı

ekşi sözlük teki yunan bizi hoplatır muhabbeti

yeni nesilin özeti. yunanı da israili de bizi çoktan işgal etmiş bile.

dünyadaki üstün ırklar sıralı tam liste

katranı ezmekle olmaz şeker, ırkını* *iktiğim ırkına çeker.

sözlüğün en kaliteli 5 kadın yazarı

neden daha bilgi içerikli başlıklar açmak yerine böyle yeni nesil boş beleş başlıklar açılıyor merak ettiren bir durum.

ne bu şimdi kızlara yalakalık yaparak düşürme politikası mı yoksa ilgi delisi olup millete kendini ya da kankilerini pazarlama politikası mı?