bugün

skyturk'te "aykiri sorular" programini sunan adam. tam bir akp dusmani. geldigi her konuga akp yi kotuler ve konuktan da kotu elestiriler almak icin elinden geleni yapar. konuktan cok konusur cogu zaman. sevdigim konuklari oldugu zaman izlemeye calisirim ama bu adam o kadar antipatik, o kadar sinir bozucu ki program bitmeden kapatmak zorunda kalirim. bir sunucu bu kadar mi objektif (!) olur yahu!
yeditepe üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde, radyo ve televizyon program metin yazarlığı derslerine girmektedir. Sözlükleri takip ettiğini sık sık dile getirir ve bütün tepkileri olgunca karşılar.
bir an bin parça isimli romanın yazarı.
kendi çapında gerçekleri dile getirmeye çalışan ve bunu yapanları da programına çıkaran programcı. elinde belge olmadan konuşmadığı ve her savını da belgeye dayandırdığı gayet iyi bilinir.
hangi akla hizmetse skyturk'un ekran yuzu falan gibi bisey galiba bu. konjonkturel deyip gecmek lazim galiba, su konjonkturde ise yariyor olabilir, yoksa o "son dedigini anlamadim yalniz hocam" bakislariyla, o 3 dakikadan daha uzun sure tahammul edilmei imkansiz ses tonuyla bu kadar saat ekranda kalsin, olacak is degil.
aykırı sorular isimli programın sahibi olan,ama sorduğu sorularla bende ruhat mengi'den bile kötü bir izlenim uyandıran düz amca.

kendisine senden çok var diyor ve kapasitesini geliştirmek için özel bir diyet programı öneriyorum,serdar akinan'dan alıversin, serdar akinan kendisinin 2 level üstü.

bir level daha üstü için;

(bkz: nihat genç)
dün açıkca başbakanı vatanı satmakla, peşkeşle, amerikan işbirlikçiligi ile suçleyıcı konusmalarını yinelemiş kişilik. soruyorum kendisine,

http://www.habervaktim.com/haberoku.php?id=26504

haberinde ve daha önce medyaya yansıması ile gerçekligi kesin olan, ilhan selçuk un, dik cheny e akp karşıtlıgı ve onu iktidardan düşürmek için yaptıgı ortaklık teklifi, danıstay saldırısı akabinde, türkiye nin abd yörüngesinden çıkması ile cumhuriyetin başlattıgı karanlıgın farkındamısınız eylemi, bunlar sizin karnınızdan gördügünüz gerçekler degil mi? acaba kim abd ye satılmış ve işbirlikçi,

(bkz: kıvranma ergenekon bi gün seninde kapısını çalacak)
aykırı sorular adlı programda herşeyden önce basında o kadar konuşturulmayan ama herkesin merak ettiği tarafı farksız isimleri programına çağırarak bizimle buluşturan kişidir.

Bir sosyolog ve yazar* kimliğiyle programlarına çağırdığı konuklarıyla beraber zaman zaman kendi fikirlerini de açıklamaktadır.

Konuklarını ne olursa olsun rahat rahat konuşturmasından ötürü takdirimizi kazanmıştır. umarız bu çizgisi hiç bozulmaz ve aynı ekrandaki yalçın küçük nihat genç gibi bi şekilde susturulmaz.
bir an bin parça adlı romanı ile 2007 yunus nadi roman ödülünü kazanmış toplumbilimci.
an itibarı ile skytürk'te yayınlanan programda; emre belözoğlu'nun transferiyle fenerbahçeliliğini askıya aldığını belirten ve fenerbahçe ile ilgili program yapmakta olan kişi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.