bugün

entry'ler (271)

canım sevgilim

güzel bir hitap şekli. siz acı içinde kıvranırken ağrınızı dindirmek için kendini paraladığı zaman gözlerinin içine bakıp söyleyin. sonuçtan pişman olmazsınız.

mark zuckerberg

zırt pırt ayarları değiştirerek facebook'tan gitgide soğutan kişi.

ibrahim tatlıses in milletvekili olması

"burası türkiye herşey olur" sözünü bir kez daha haklı çıkartacak durum. ibrahim tatlıses çok iyi bi şarkıcı, kebapçı, gömlekçi falan hepsi olabilir. ama el insaf milletvekilliği nedir ya? yazık günah bu insanlara. tamam aday gösterildiği yerden seçilicek de ondan sonra ne olacak? aile kurumu diye bik bik öten başbakan ibrahim tatlıses'i nasıl kotaracak?

candy

heath ledger'ı bi daha beyazperdede göremeyeceğinizi bilerek izlediğinizde iki katı etkileyen film.

orta doğu teknik üniversitesi

bugünde tatil yapmayacaksa ne zaman yapacak diye düşündüğüm üniversite. yol namına bişey kalmamış, yurt kapıları kar yüzünden açılmaz hale gelmiş, bırak dışarı çıkmayı koridora çıktığımızda donuyoruz hala ne bekliyorsunuz.

16 şubat 2011 arsenal fc barcelona maçı

ilker yasin'in lanetinin barcelona'yı yıktığı maç olmuştur. ayrıca o van persie denilen kişi fena avlamıştır valdes'i.

recep tayyip erdoğan

onu besleyen sermaye ne zaman tükenirse o zaman kazandığı paraları yemeye başlayacak olan başbakan.

200 türk lirası

geldiği gibi giden paradır. misal şuan 3 tane duruyor cüzdanda ama 3 gün sonra yok harç yok kitap yok bilmem ne derken uçup gidicek.

mehmet günsür

johnny depp tarzının johnny depp'ten daha çok yakıştığı kişi. *

edit: yazım yanlışı. killanici'ya teşekkürler.

orta doğu teknik üniversitesi

sevgili gibi olan üniversitedir. **

bu bir emir dir

aşık olan yazar. (bkz: eski sevgilinin efsaneleştiği an)

kızların sünnet edilmesi

(bkz: #9706795)

kapucino

vicdanını sorgulaması gereken kişi.

ogün samast

yüce türk kanını taşıyan katil.

şaka mısınız siz ya. orta çağdan kalma yok türk kanı yok ermeni kanı yok kürt kanı yok bilmem ne.

insan olun lan önce.

edit: çocuğa hakaret ettik entry silindi.

al hadji

(bkz: #10543029) güldürmüştür.

hrant dink

4 sene önce, yüzüne bile bakıcak cesareti olmayan bir şerefsiz eliyle hayatına son verilen yazardı, insandı.

arkadaşlarla muhabbete dalıp saati kaçırmıştım. asansörde bahaneler buluyordum durumu kurtarmak için. kapıyı açtığımda hıçkırık seslerini duydum. televizyonun sesi hiç olmadığı kadar açıktı. hrant dink, agos, beyaz bere... o an anlamlandıramadığım cümleler. salona gittim, babam olacağını bildiği ama kabullenmek istemediği o gerçeği izliyordu televizyonda.

hrant dink, bir çocuk(!) tarafından sırtından vurularak öldürülmüştü.

katil aranıyordu, bulunuyordu ve bitiyordu herşey. ondan sonrası dipsiz kuyu..

rte nin tt arena yı terk etmesi

kendisine yüzsüz diyenleri haksız çıkarmıştır. demek ki biraz kalmış ki tırım tırım çıktı stattan.

al hadji

beşiktaşlılara bok atma gafletinde bulunmuş kişi. *

muhsin yazıcıoğlu

ölünün arkasından konuşmak gibi olmasın da öyle iki şiir yazıp içli içli okuyunca yaptığın pisliklerin işlediğin günahların silinip gitmiyor.

maroon 5

baharın tam ortasında konser için istanbul'a gelecek olan grup. bi zamanlar istanbuldaydık ama konsere gidemiyoduk küçüktük, büyüdük bu sefer hayat ankara'ya savurdu ve yine konsere gidemiyoruz. *
ayrıca burdan babamı uyarıyorum; buna da gidersen vallahi bozuşuruz. söylemedi deme.*

http://www.maroon5.com/ne...uests_have_been_answered/