bugün

entry'ler (2497)

alkol alındıktan sonraki gün

eger klinik depresyon teshisi konulmus biriyseniz, cok zor gecireceginiz bir gun olabilir. zira alkol depresandir, aldiktan sonraki gun kendinizi bok gibi hissedersiniz.

1 ocak 2016 ekşi sözlük rezaleti

tamam arkadas fuck the system diye isyan etmis, belli ki birseylere uzulmus, ama neden sadece kadinlar asagilaniyor? erkeklerin hic mi mide bulandirici huylari yok? bu dunya boyle boktan bir duzene sahip iste, erkegiyle kadiniyla. yapacak bir sey yok.

alkolün etkisiyle sevgilinin içine boşalmak

(bkz: gecen gun yine sevisiyorum)

adriana lima nın çirkin olduğu gerçeği

cirkin demeyelim de az guzel diyelim. evet.

terazilerin 2016 yılında parlayacak olması

valla astrologlarin yalancisiyim. son zamanlarda sikintili donemler geciren terazilerin, ozellikle eylulden itibaren jupiterin ya da saturnun * teraziye gecmesiyle altin donemlerine girmeleridir.

(bkz: umut fakirin ekmegidir)

türkler kadar milletiyle övünen kimse olmaması

asagilik kompleksinden kaynaklanan bir durumdur. batiya her zaman ozenmis ama bati tarafindan kucumsenmis ezik bir milletin durmadan ovunerek kendini kandirmasidir.

jonah hill

kahkaha atmam icin tipine bakmam yeterli, hicbir sey yapmasina gerek yok.

superbad

filmi ozetlemek gerekirse

(bkz: am göt meme)

klasik müzik eşliğinde yemek yapan yakışıklı erkek

benim gibi zevk sahibi bir hanimefendinin aklini basindan alabilecek bir goruntu sergileyen erkektir.

2016 ya girmek istemiyorum ne yapmalıyım

(bkz: geber)

en çok para harcanan şeyler

makyaj, giyim, yemek

yazarların izlediği en iyi dram filmi

(bkz: jagten)

ben ne zaman seks yapcam

(bkz: ya suriye de dogsaydin)

uludağ sözlük 35 yaş üstü yazarlar kulübü

olgun erkeklerden hoslanan biri olarak tanimak istedigim yazarlar kulubu. hatta +40 olursa daha da manyak olur.

hande kazanova

an itibariyle haberturkte. yas 42 ama hic bozulmamis masallah.

sevgilinizi erkekle yatakta bulsanız ne yapardınız

biseksuel oldugunu dusunurdum.

yurtta kalanların nasıl kaka yaptıkları sorunsalı

evden baska bir yerde sicamayan bir bayan olarak kafama takilan sorunsaldir. insan nasil rahat eder o kadar insanin icinde? hic mi utanmaz? hic mi sikilmaz? bu nasil bir rahatliktir?

kara melek dizisindeki çantalı manyak kadın

cocuklugumun en korkunclu karakterlerinden biriydi. ruyalarima girmisligi vardir.

psikiyatristin size soğuk davranması

vardir boyle psikiyatristler. teshisini koyar, ilacini yazar ve hicbir sicaklik gostermeden seni yollar. oysa bence psikiyatristler sicakkanli ve canayakin olmak zorundadirlar. bu, hastalar icin, hele psikiyatrideki hastalar icin cok onemlidir. eger beceremiyorsan git baska is yap kardesim.

teyze kızını düşünüp mastürbasyon yapmak

orospu cocuklugudur. kolay kolay midem bulanmaz ama su an cidden bulandi. allah belanizi versin pislikler.