bugün

son oynadığı kurtlar imparatorluğu adlı filmde ermeni yönetmen tarafından birçok sahnesi makaslanmış ve sadece figüran gibi gözükmüş değerli tiyatrocu oyuncu
yasam tarzi bakimindan cok taktir edilen bir insadir, en delikanli mankenlerden emine un'le evlenip sana da bu yakisir dedirten, yedi tepe istanbul adli dizideki performansiyla ve sadece isiyle adindan bahsettiren sanatci.
(bkz: gercek sanatci)
solaktır.
requiem for a dream ın türkiye versiyonu olan "dün gece bir rüya gördüm" adlı filmde pelin batu ile basrolu oynamıs olan sanatcı..
boğazı yüzünden geniş olan oyuncu.
yılan hikayesinin erkan ağa'sı,iki aile dizisinin oğuz bey'i,emine ün'ün eşi,duru bebeğin babası ve bizim çok severek izlediğimiz sanatçımızdır kendisi.
bakırköy belediye tiyatroları oyuncusudur.
yedi tepe istanbul,inşaat ve yılan hikayesindeki oyunculuğunu çok beğendiğim sayılı saygı duyulası kişi.
'Tiyatro Duru' adında bir tiyatro kurmuştur. baştan sona bir tiyatro adamıdır.
karizması olan oyunculardandır. * *
her ne kadar, ''ortamlara girmem, soğuk görüntü sahibiyimdir'' gibi görünse de, suya sabuna dokunmadan sadece işini yapan, tiyatroyu da ziyadesiyle iyi yapan, 1970 doğumlu, emine ün ile evli, şu aralar iki aile dizisinde oynayan kişi..
kendisini ilk kez, dandik bir hande ataizi dizisinde hande ataizi'ni pazarlayan ve aynı zamanda önce hüpletip sonra gümleten pezemenk rolüyle izlemişizdir.
(bkz: erkan aga)
tiyatronun önünde melül melül etrafa bakarken erkan can tarafından keşfedilip sanat hayatına atılmış başarılı oyuncu.
"erkaaaaan! sümüklü erkaaan!"* ile akıllarda kalmış değerli oyuncu.
boynu olmayan oyuncu. kafadan sonra direk omza geçiliyor.
okul filminde az sahnesi olmasına rağmen, filmin akıllarda kalan karakterlerinden biri olmayı başarmış oyuncudur.
inşaat filmi yılan hikayesi ve iki aile dizilerinde boy göatermiş aktör. Emine ün'ün de kocasi.
Baba dizisinde Gazanfer Özcan ve Pelin Batu'yla başrolleri paylaşmışlardır. hem okulludur hem kabiliyetli. ama burnuna estetik mi yaptırdı, kemiğim yamuk deyip onu mu aldırttı o kısmı hala anlayamadım.
yılan hikayesi adlı bir zamanların efsane dizisinde erkan ağa rolünü oynamıştır. başarılı bir oyuncumuzdur. Emine Ün ile evlidir, bir kızı vardır. uzun zamandır iki aile dizisinde oynamaktadır.

uzaydan gelen büdüt: boşandılar efendim baya oldu.
yeditepe istanbul'daki muhteşem oyunculuğu ile gönüllerde taht kuran şu sıralar kurduğu duru tiyatro ile yapımcılık, oyunculuk yapan aktör.
1970 istanbul doğumlu mimar sinan üniversitesi tiyatro bölümü mezunu oyuncu. kurucusu olduğu duru tiyatro topluluğunda oyunlar sergilemektedir.

(bkz: bayrampaşa ben fazla kalmayacağım)
(bkz: dün gece bir rüya gördüm)
(bkz: kamyon)
(bkz: iki aile)
(bkz: seni çok özledim)
(bkz: ölümüne sevdalar)
(bkz: kurtlar imparatorluğu)
(bkz: sen misin değil misin)
(bkz: istanbul şahidimdir)
(bkz: okul)
(bkz: inşaat)
(bkz: esir şehrin insanları)
(bkz: baba)
(bkz: güz sancısı)
(bkz: berivan)
(bkz: yedi tepe istanbul)
(bkz: baba)
(bkz: yüzleşme)
(bkz: yılan hikayesi)
(bkz: gülşen abi)

rol aldığı bazı tiyatro oyunları.

(bkz: bir mutfak masalı)
(bkz: sınır)
(bkz: lütfen kızımla evlenirmisin)
(bkz: kara sohpet)
(bkz: inci caddenin mahkumu)
(bkz: rumuz goncagül)
(bkz: simyacı)
(bkz: fırtına)
(bkz: barış)
(bkz: antigone)

ödülleri
-------------
23. istanbul film festivali, 2004, inşaat, en iyi erkek oyuncu ödülü.
son olarak güneşi gördüm filminde rol almıştır.
"iki aile" dizisinden sonra şimdi de "aile reisi" adlı tv dizisinde baba rolünde izleyeceğimiz başarılı oyuncu. *izliyoruz yani yine başarılı
benimde mezun olduğum küçükçekmece lisesinden mezunudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar