1. 1.
  mahallenin muhtarlarındaki tasvirimi oynadığı gemide, pamuk prenses 2 gibi filmlerle kırmış, underground filmlerin en klas oyuncusudur. eger türkiye'de değilde amerikada olsaydı belki oscar almazdı ama değeri bu kadar geç anlaşılmamış olurdu.

  (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
  8 ... berbay
 2. 2.
  son filmi takva'da muharrem karakteriyle tarikata giren bir adamı canlandırıyormuş. belirli bir role takılıp kalmayan kendini sürekli yenileyen bir aktör. özel yaşantisiyla da 'ben oyuncuyum' diyen çoğu kişiye örnek olmaktadir.
  1 -1 ... punisher
 3. 3.
  çağan ırmak imzalı bir kısa filmde görüp, beğendiğim daha sonra mahallenin muhtarları dizisinde şöhreti yakalayan başarılı bir oyuncu.. "gemide" filminde zaten aşmıştır kendini, "o şimdi mahkum" filminde de rol almıştır kendileri..
  ... tttddd
 4. 4.
  bir zamanların bbt oyuncularından.
  ... vernon sullivan
 5. 5.
  gemide ve pamuk prenses iki filmindeki replikleriyle gönlümüze taht kuran oyuncu

  -cigaraya acımam, sana değil cigaraya acımam sokarım götüne.
  2 ... aksak tirtil
 6. 6.
  şu an fırtına adlı dizide cami hocası rolünde oynamaktadır...
  ... i dont need that shit
 7. 7.
  (bkz: yazı tura)
  ... pislikabidesi
 8. 8.
  dar alanda kısa paslasmalar filminde mükemmel bi oyun cıkaran artist.. gerci coğu dizide karadenizli rolünde yer alıyor.
  ... canez
 9. 9.
  bursalı sanatçı, fırtına isimli dizide yeğeni* de dursun rolünde oynamaktadır.
  ... hizir
 10. 10.
  o şimdi mahkum filminde tiyatrocu olmakla tv oyuncusu olmak arasındaki farkı açıkça sergilemiş bursa demirtaş lisesi mezunu, aslen yenişehirli olduğu söylenen, ağzına küfürü yakıştırabildiğim müthiş insan.
  1 ... ucuncayir666