bugün

https://mobile.twitter.com/havvat

Bu mu aleynayi dogurmus aleyna mi bunu dogurmus belli olmayan annedir. Kizindan kucuk duruyor. Ofluymuş.
Kiz yurdunda da mudurmus.
Kızından çok daha güzel olan anne tilki.
kütür kütür.
"Aleynanin annesi senin analigina tukureyim.Sen nasil arlanmaz bir kadinsin ki baskalari senden soz aliyor ickili yerde cikarmayacagina dair, nasil bir anasin ki gay barda yariciplak dans ettiriyorsun, nasil bir anasin ki 10 yas buyuk adamin kucaginda gezdiriyorsun Sen nasil bir anasinki o cocugun bu sekilde kazandigi parayi helal diye yiyorsun.Puh senin suratina yuh olsun sana yaziklar olsun insanligina"

Demiş youtube da ogretmen bir kadın.

Ben bu kadının kendi hırsları için kızını kullandığını düşünüyorum tıpkı aşkı memnu Firdevs gibi bihter en azından 25 yasindaydi reşitti twitter profili incelendiğinde garip bir kişilik olduğu ortaya çıkıyor.
Kızının bu tavırları kimden öğrendiği belli

görsel
Bir aile nasıl olursa evlatta ona çeker derler. Demek ki huyunu da suyunu da annesinden almış. Babası napıyor acaba. Saçları beyazlaşmış mıdır. Saç dayanmaz gerçi. Kim bilir.
Kenarına bak bezini al
Anasına bak kızını al.
18 yaşında kızının olduğu kimsenin aklına gelemeyecek annedir. Vay amk
kızından daha fazla seksi olan kadın.
aleyna sizin olsun beyler.

görsel
twitter hesabı askıya alınmış, asuman krause'ye benzerliği ile dikkat çeken şu kişidir:

(bkz: havva öztel)

ayrıca hep siyah giymesi dikkatlerden kaçmamıştır. bu arada kendisinin paylaştığı, haber sitelerinde de olan ve yani zaten internette olan fotoğrafları google görsellerden buraya taşıdım.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Valla kızından daha güzelmiş yalan yok.
Evli cocugu olan bir kadın. Bir șeyler soylemek ayip olur.
annesi için söylenecek tek söz çaldığın o kalbi yerine koy lütfen.
o değilde masa lambası güzelmiş.
ayıp amk ahlaksızlar kadın evli.
Ana tilki bu demek. Gel bakalım sen şöyle.
tilki tilki saat kaç.
parayı bulunca kocayı boşamış fakat daha iyisini henüz bulamamıştır.
Olgun ve diri.
(bkz: anne tilki)
(bkz: Havva Öztel)
bunu ancak acun kadar zengin biri kandırıp tadına bakabilir. yoksa burunları kaf dağındadır şimdi..
görsel
(bkz: havva öztel)
tek rakibi defne samyeli'dir. çünkü iki kızından daha güzel olmak bunu gerektirir.*