bugün

hayranlarının varlıgından habersiz yazar.
sevdigim bi yazar kardeşim..

edit:sevilen demiyorum,agirtop hiç demiyorum! naparsanız yapın!...
new york' un takma adlarından.

(bkz: big apple)
(bkz: bu hallere düşmemizde elmanın yeri ve önemi)
(bkz: adem baba niye yedin o elmayı yahu)
(bkz: yasak meyva)
(bkz: zina)
sinema konuşmanın en zevkli olduğu insanlardan,kültürlü yazar.
sinemayla ilgili açtığım başlıklara entry girmesini heyecanla beklediğim yazar arkadaşım...
sözlüğün ilk zirvesi olan uludag sozluk msn de bulusuyoruz zirvesini düzenlemiş uuser...
aman ha, her gün bir elma yiyin, prostat olmanızı engeller.
(bkz: çalışan kazanır elması kızarır)
bir enis batur kitabı..*
muhabbetine doyum olmayan yazar, içten, samimi, kuzeni gibi.*
(bkz: basarılar)
öss'de başarılar dilediğim kuzenim olan yazardır. * *
besiktas zirvesinde tanıstıgım, en az 3 kere nickini ve ismini sordugum bundan dolayı da kendisinden ozur diledigim yazar**
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesine katılan,
karısılıklı sürekli göz hapsimde olan insan. *
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesine uzun süre yanımda oturan bir defa nickini bir defada saatini sormak dışında pek muhhabetimiz olmayan ama en kıza zamanda kendisi ile uzun süre muhabbet etmek istediğim sevilesi bir o kadarda sesiz insan.
Fransız kızlarını yedikçe güzel kılan, Malus domestica eş adındaki beş taç yapraklı meyve.
Sir Isaac Newton'un yerçekimi kanununu bulmasına yardım ve yataklık eden; Kırmzı,yeşil renklerinde olabilen faydalı bir meyvedir.
iri, sulu, bol vitaminli ve lezzetli bir meyvedir. elma suyunun ve elma şekerinin hammaddesidir. ayrıca bir sözlük yazarıdır.
muhabbetine doyum olmayan yazar.** *
kedisine bittigim yazar.* **
yorumuyla beni blogcu alemine rezil etmiş bütün karizmamı dagıtmış kişidir yazıklar olsundur.*
şu sıralar aşkından samsun'un yollarını arşınlamak isteyen aşık insan.. kuzeniyle dalga geçerken babalara gelmiş yazardır ayrıca.. * *
cilt için süper iyi gelir denen rejim yapılması gerektiğinde listenin
en başına anında konan meyva.