bugün

entry'ler (1680)

ttnet

Bugün bursa da sürekli sıçan isp.

ben bu yazıyı anneme yazdım

eğer anne hayattaysa büyük bir ihtimalle söylenen sözlerdir mamafih annelerden çekinmeyiz, en çok döven, söven odur. ama biz sürekli aklımıza gelen şeyleri annelerimizle paylaşırız.

diyeti bozduktan sonra gelen pişmanlık hissi

eğer bozduğunuz dukan diyeti ise pişmanlık değil, mutluluk hissi ile hayat yeni bir merhaba dersiniz. bu pierre denen dallama löp löp et yiyeceğiz diye olayı çok cazip hale getirmiş ama insan sıçamıyor, bitkin düşüyor. vaadleri güzel ama devam ettirmek güven özveri ve tecrübe ister yani götünüz varsa bitirin bu diyeti. Gut oluyordum amk.

justin timberlake

(bkz: sazan avi)

lock

Bugün hakkında yeni şeyler öğrendiğim insan. aslında istanbul'da yüzüne söylemek isterim lakin önümüzdeki 1 yıl istanbul'a gelme ihtimalim düşük, gelsem de belki göremem. ah o mithat abi'nin eski kıraathanesinin önünde gördüğüm vakit bilseydim şuan bildiklerimi, yada bundan bir kaç yıl önce, neyse karşılaşacağımız günü iple çekiyorum.

edit: bu arada ön adı bilinenin aksine "num" değil "scrooll"dur. * kib. bye.

uyanınca düşünülen ilk şey

Hala rüya görüp gormedigindir. Sebebi ise rüyanın tatlı bir bölümüneyken birlikte uyuduğun kisi yada alarm yahut kapi zili hem rüyada hemde gercek dünyada oter . Farkı çözmek rüyanın en Guzel yerinde uykuya devam etmekle hemen yataktan kalkmak gibi iki tezat duruma iter o yüzden dikkatli olup iyi karar vermek gerek

irem2696

Gelecekten geliyor olması muhtemeldir henüz dogmamistir 2696 yılında Dunya ya gelecektir.

ayakkabısını düşürmeyi unutan prenses

Boku yemistir zaten onu sadece ayakkabısından tanıyan gerizekalı bir prense aşık olmuşşun son umudunu bari kaybetme.

android insanı vs ios insanı

Android kullanan Yavsaklarin bilmeden öttükleri karsilastirmadir aynı zamanda. iTunes denen nane Windows altında da gayet başarılı çalışıyor illa gidip bir mac os yüklü bir makina almanıza gerek yok.

sigarayı bırakmak

tam tamına 181 gün oldu bırakalı,(#10464857) kendimce büyük bir başarıdır.

dünyanın en vahşi hayvanı

(bkz: Kedidir kedi) * *

at gözlüğü ile dünyaya bakmak

"Fenerbahçe şampiyon olduysa kesin birilerini satın almıştır."

Yukarıdaki ornek bu durumun canlı bir kanıtıdır.

hoşlanılan kızın seri katil çıkması

Olası iliskinin gidişatı kızın ne kadar seri olduguna bağlıdır.

hoşlanılan kızla burun buruna gelmek

Belki kızdan soğumaya bile sebep verir.

- Oha Jale ne yedin aminakoim
- pastirma

sözlük yazarlarının favori içkileri

(bkz: Aşkın şarabı)

türkiye ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci

(bkz: Onur kivrak) (bkz: Volkan demirel)

volkan demirel

Ayrıca bazı insaları "galatasaraylı olunca ne oluyor yaneaa" diye inletmistir. Arkadasım bı silkinde kendine gel adam burada seni aşağılamıyor anlamadığın nokta hiçbir Fenerli cimbomlu olmak istemez, hiçbir cimbomluda Fenerli olmak istemez burdan yola çıkarsan belki durumu kavrayabilirsin. kimse sana sovmuyor sen sakın ol ve klavyeyi yavaşça yere bırak ve uykuna don belki rüyanda Drogba'yi görürsün Yada uefa kupasını aldığınız zamanları düşün
düşün ki yüreğin sallansın
düşün ki o an
Güneşli, Guzel günlere inanan
mutlu bir Yusufcuk havalansin.

volkan demirel

Kendisi gerizekali turnusoludur öyle ki, şampiyonluk sevinci yasamaya çalışan taraftarları taslayan insanları tahrik ettigi düşünülür. Ulan ne mal adamlarsiniz arkadas pes.

türkiye liginde şampiyon oldum diye sevinmek

Tuttuğu takım şampiyon olsa sevinçten kendini sikecek bünyelerin şampiyonluk umutları olmadığında sarf ettigi söz.

bursaspor taraftarı

Yaklaşık 1 yıldır Bursa'da yaşayan bünyemi buradan nefret ettirmiş insanlardır. Öyle böyle değil 34 plaka arabamı satmak zorunda bıraktırdılar, var mı ötesi. Bu arada içlerinde iyi niyetlisi elbette var ama o kadar az ki.

Dün gece yaşanan olayların kesinlikle insanlikla alakası yoktur.....