bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kanal 7'de yayınlanan günlük diziymiş bu bende annemler sayesinde tanıdım biraz baktım maktım konu elif isminde küçük bir kız çocuğunun başından geçen olaylar, işte kendi öz babasının evinde kalıyor babası olduğunu bilmiyor falan öyle bir hikayesi var ama çok amatörce yapılmış oyuncular amatör, dizinin dublajı çok banal birde sürekli dizi boyunca arka fonda müzik çalıyor devamlı müzik olur mu be arkadaşım.
  7 -1 ... templeton peck
 2. 2.
  kanal 7'de annemin pür dikkat takip ettiği, kırılmasın diye ses etmediğim dizi. adım başı birilerinin vurulup kaçırıldığı, yoğun bakımda hastaya sadece oksijen maskesi verilen (çok inandırıcı) kalbi durduğunda da iki tokat atilan, kurşun yiyenlerin hiç ölmediği fantastik, entrika dolu acayip inandırıcı dizi.
  1 ... sternblume
 3. 3.
  kumandanın uzakta olmasından mütevellit takılıp kaldığım dizi.

  anladığım kadarıyla olay istanbul'da geçiyor, elif diye bir kız var. dur bakalım çözücem.
  2 ... ay perisi
 4. 4.
  Nefret ediyorum bu diziden. Mıy mıy bi kız çocuğu etrafında dönen bi dizi işte.
  4 ... eyaskbengeliyorum
 5. 5.
  elif dizisi

  Annem ve halamın her akşam izledigi dizi. Bazen annem halamın yanına gidiyor bazen ayrı ayrı izliyorlar. Benim de dikkatimi yeni çekti her gün bu saatte tvde bu küçük kız çocuğu oluyor. Adi elif. Diziye ismini veren karakter.
  -3 ... liverpoolmlt
 6. 6.
  sofra başındayken 15 dakika maruz kaldığımız iğrenç ötesi dizidir. saçlarımın yanları beyazladı bu dizi yüzünden. başroldeki çocuk başta olmak üzere her karakter seçmece resmen. sokakta karşılaşsam her bir karakteri feci dövebilirim o senaryoyu kim yazıyorsa zaten yatacak yeri yok. bir çocuk 1 milyon kere kaçırılır mı lan. 1 bölüm kaçırılıyor 10 bölüm gidiyor sonra bulunuyor maksimum 2 bölüm sonra gene kaçırılıyor. uçurumdan aşağı attılar gene ölmedi amk. polat alemdarın kızı olabilir..
  11 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  dünyanın en saçma çocuk dizilerinden biri . 3 sezondur izliyorum elif her sezon kayboluyo bulunuyo yine kayboluyo. bu nasıl bi mantık amk . dizi çocuğun kaybolması üzerine kurulu .
  1 ... kaprisliboy
 8. 7.
  saçmalığın daniskası.
  1 ... adam dertli
 9. 8.
  Bi borç, icra, tefeci, alacak-verecek meselesi var ama mali şube gelsin işin içinden çıkamaz öyle karışık.
  ... centurion
 10. 9.
  Kanal 7 maddi olarak çok zor durumda.

  Tabi zor durumda olursun böyle abuk sabuk dizilere para yatırır ve izleyici çekemezsen tabi batarsın. Sen kim kanal d, star vs ile aşık atmak kim.
  ... asuregibisurat