bugün

Son 2 sezon iyicene boka saran diziydi. Arzu'ya bile azar azar küfür ederken 561. Bölümden itibaren sinirim tavan yaptı. 560. Bölümde bitirip üvey baba ya da küçük besleme'yi yayınlasaydı her akşam zirveyi oynardı
dizide yer alan arzu emiroğlu denen kadın, yerli ve milli * caroline'dir.
Babannemle dedem her akşam izlediği için çay saatlerinde maruz kaldığım sayko kanal 7 dizisi. Kıymet ve aslı karakterleri favorim. Bu elif karakteri de sümsük çocuk rolünde artık düzelse de dizi bitse.
An itibariyle ninemle beraber izlediğim dizidir.
Yıllardan beri aynı sahneler. Elif i kaçırırlar sonra elif bulunur elif gene kaçırılır elif kaçar gelir. sonra elif kendi kendini kaçırır. Evet.
izlemeyen biri olarak tesadüfen denk geldiğimde adı Elif olmasına rağmen Elif adındaki kızın neredeyse hiç görünmediği dizi.Annem hint dizisine bakarken fark ettim.ilginç.
Entrylerden anladığım kadarıyla hande erçel tarzı oyunculukların sergilendiği dizi.
Babannemin en sevdiği dizilerden birisidir. Muhtemelen allahın siktir ettiği ajanslardan adam toplayıp ucuz yollu bir dizi yapmaya çalışmışlar. Şöyle yüzeysel bakıyorum da oyuncuların %90'ı samimiyetsiz ve yeteneksiz. Hiç eğitimi olmayan ben bile bu kadar uyumsuz olmam.

Bu elif büyüyünce çok sıkıntılı, çok şam şeytanı, çok çirkef birisi olacak demedi demeyin.

Edit : %95 oldu.
ben bu dizinin senaristlerini cidden merak ediyorum. haftada beş gün bölüm yapılıyor ve yıllardır devam ediyor. hala ne buluyorlar da yazıyorlar bilmiyorum. bu elif denen sevimsiz veledi kaçırmayan sanırım bi ben kaldım. bu arada arzu'ya kalkan eller kırılsın.
babaannem bunu zikir çeke çeke izliyordu.
kaynağının nihayet öğrenildiği dizidir. şu sıralarda kanal 7 deki hint dizileri fulyası içerisinde bunun aynısı olan bir dizi var. bu elifin davşan dişli ve daha korkunç zekadaki halini düşün bir de kara bir kız. saç örgüsü ve sürekli kaybolmalarına ve elifin yanındaki zengin şımarık tombul velede, hizmetçi annesine kadar her şeyleri aynı. kızın ismi de ipça mıydı neydi. bu hintlilerin bize zaten faydası yok bir de böyle saçmalıkları sokuyorlar hayatımıza. bu diziden esinlenilmiş resmen..
Dehşet verici bir dizi. konu yok, merak unsuru yok, kısaca hiçbir şey yok. 600 bölümdür ne anlatıyorlar amk bunlar? Elif kimdir necidir? neden siktir olup gitmiyor? Bizimki bu saçmalığı neden izliyor anlam veremiyorum. Evet.
Babannemin favori dizisi. Karoline sövdüğü gibi bi kadına sövüyor bu dizide de.
Dedemin izlemekten vazgeçmediği dizi.
yıllardır sürmekte olan işkencedir. baş roldeki elif ismindeki kız 7859 kez kaçırıldığı uçurumdan aşağı atıldığı kuyuya atıldığı hatta yakılmaya çalışıldığı halde hala tek parçadır. izlemeyenler buradan bir çıkarım yapsınlar gayrı..
interpals üzerinden kolombiyalı biriyle tanışmıştım. geçen gün konuşurken "ne yapıyorsun?" diye sordum ve tahmin edin bakalım cevabı neydi? Elif izliyorum dedi. Duraksadım belki t9 yazmıştır dedim sonra oksijen beyne varınca kendi kendime lan kolombiyalı kızın telefonunda neden t9 da elif çıksın dedim. meğerse kolombiya da elif ünlüymüş.
Son zamanlarda caps malzemesi olarak değerlendirdiğim dizidir vesselam.
Elif adlı kızın her sezon kaybolma hikayesidir. Aile içi olaylar geçer.
ne zaman görsem, göz devirerek kanalı değiştirdim dizi.
Kanal 7 maddi olarak çok zor durumda.

Tabi zor durumda olursun böyle abuk sabuk dizilere para yatırır ve izleyici çekemezsen tabi batarsın. Sen kim kanal d, star vs ile aşık atmak kim.
Bi borç, icra, tefeci, alacak-verecek meselesi var ama mali şube gelsin işin içinden çıkamaz öyle karışık.
saçmalığın daniskası.
sofra başındayken 15 dakika maruz kaldığımız iğrenç ötesi dizidir. saçlarımın yanları beyazladı bu dizi yüzünden. başroldeki çocuk başta olmak üzere her karakter seçmece resmen. sokakta karşılaşsam her bir karakteri feci dövebilirim o senaryoyu kim yazıyorsa zaten yatacak yeri yok. bir çocuk 1 milyon kere kaçırılır mı lan. 1 bölüm kaçırılıyor 10 bölüm gidiyor sonra bulunuyor maksimum 2 bölüm sonra gene kaçırılıyor. uçurumdan aşağı attılar gene ölmedi amk. polat alemdarın kızı olabilir..
görsel

Annem ve halamın her akşam izledigi dizi. Bazen annem halamın yanına gidiyor bazen ayrı ayrı izliyorlar. Benim de dikkatimi yeni çekti her gün bu saatte tvde bu küçük kız çocuğu oluyor. Adi elif. Diziye ismini veren karakter.
kumandanın uzakta olmasından mütevellit takılıp kaldığım dizi.

anladığım kadarıyla olay istanbul'da geçiyor, elif diye bir kız var. dur bakalım çözücem.