1. 1.
  dünyanın en iyi biralarından biri.
  11 -11 ... zibidi
 2. 2.
  alışmış kudurmuştan beterdir, biz buna nasıl alıştıysak artık bir daha bırakması, başka biraya alışması zor gelen bira
  4 ... paccino5
 3. 3.
  türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi basketbol takımı. 1996 yılında koraç kupası'nı kazanarak ülkeyi basketbolu sevdirmeyi başarmıstır.
  1 ... redwinemania
 4. 4.
  (bkz: efes pilsener)
  1 ... junkie
 5. 5.
  Çok iyi basket takımları kuran ve bünyesinde barındırdığı yıldızlarla futbol olarak fenerbahceye benzemektedir.hali hazırda yönetim tesis altyapı alanlarındada türkiye basketbol liginin fenerbahcesidir.Avrupada kazandığı başarılarla da futbolun galatasarayıdır efes pilsen.
  3 ... berbay
 6. 6.
  ligin ülEF(ülker-efes)ligi olmaktan kurtulmasından sonra bile basketbola yaptığı yatırım bariz gözüken takım.avrupa da kazandığı başarılarla türkiye rakiplerini ezen takım.ayrıca alt yapıları da çok sağlam
  ... pandora
 7. 7.
  (bkz: efes extra)
  1 ... hendrix
 8. 8.
  geçtiğimiz haftasonu malik dixon tarafından bozguna uğratılmış basketbol takımı...
  (bkz: 1 nisan 2006 galatasaray - efes pilsen maçı)
  1 ... fth
 9. 9.
  Pilsener türü çek bira markası..türkiyede anadolu holding bünyesinde pazarlanmakta..Yuvamı yıkan geleceğimi alan..içildiği zaman tuvalet ihtiyacını beraberinde getiren.içine su katıldığında farkedilmeyen.Küçüklüğümde bira bu kapağın altındadır reklamıyla tanıtılıp bütün kapakların altında bira aramamı sağlayan 4 derecede içilen ve %4-5 alkol oranına sahip sıvı içiçek.
  1 -1 ... sex pistols
 10. 10.
  Anadolu grubu'na yani tuncay özilhana aittir. Pilsener grubuna ait çek bira markası değildir. ilk olarak 1969 yılında türkiye'de üretilmeye başlanmıştır. aynı grubun efes pilsener adıyla rusya ve çevre ülkelerinde bira markası vardır.
  1 ... zall