yerli ve milli türk birası sponsorluğunda euroleague şampiyonu olan efes pilsen spor kulübü'nün, şampiyonluk kutlamasını şampanya patlatarak yapmasıdır.

çünkü şampiyonluk kutlaması şampanyasız yapılmaz.

hem efes pilsen şampiyon oldu, hem ekranlarda şampanya patlatıldı.

sizin de devreler yandı siyasal islamcılar.

arap kanalında şampanya patlatan takıma türk efes pilsen'i denir...

şuradan şampanyalı kutlamayı izleyebilirsiniz;
https://streamable.com/hwrf7o

çok iyi oldu, çok da güzel oldu...
onların kendisi patladı, şampanyanın patlamasıyla ilgileneceklerini sanmıyorum.
zem zem severleri üzmüştür.
Bunun şerefine yarın 3 tane efes bira alıp içeceğim. Hakkediyor canım adamlar.

Hayatımda 10 tane bira içmemiş adamım.
Övünülecek ya da üzülecek bir durum olmayan durum. Yav tengir dayı Türkçülükten dem vuruyorsun bunun bizim geleneğimizin neresinde var da olmasından övünüyorsun. Olsa ne olmasa ne gerçekten merak ediyorum. Evet.
Özlenen görüntüler.
canım mesele şampanya mı şimdi.
Eyp mi patlatsaydı?
(bkz: #44758008) oytuncum, mesele şampanya değil. ben şampanyayı hiç sevmem, içmem de, bira da sevmem. rakı içerim ben.
burada mesele yapılan ipnelik.
efes pilsen yıllar önce şampiyon olacaktı.
yasak koydular, ismini değiştirmeye zorladılar, adamlar spordan çekilecekti, sporseverleri kırmamak için anadolu efes olarak devam ettiler.

ülkede her boku yasaklayıp, insanları kendi yaşam tarzlarına zorlayan birtakım pislikler var.

mesele onlar.

türkçülük bir fikirdir. türkler özgürdür, özgürlüğüne düşkündür.

işte efes pilsen'in özgürce şampanya patlatıp şampiyonluk kutlaması da en çok bir türkçüyü sevindirir...
beşiktaş, fenerbahçe, galatasaray. üçünü toplayın, bir efes etmez. yeşil sermayenin anadolu takımlarını saymaya hiç gerek yok. efes pilsen türkiye'nin uluslararası imajını koruyan kulüplerden biridir. keşke futbol takımı da olsaydı ve bu sözde üç büyüklere kafa tutup avrupa'da bizi yine gururlandırsaydı.
Şampiyonluk kutlamasında gayet olağan bir durum.

Patlatın ama içmeyin zira alkol içmek sağlığa zararlıdır hele hele sporcuların içmesi iki kat zararlıdır. Alkol, baş ağrısı ve ağız kuruluğuna neden olur. Vücudun aşırı su kaybetmesine yol açar. Göze giden görme sinirlerinde tahribata yol açarak, zamanla körlüğe kadar varabilecek sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Alkol aynı zamanda gastrit ve ülser oluşumuna da yol açar. Kör gözlerle ribaund alamayız, fast break yapamayız, üçlük atmayız vsss.. ha birde şampiyonluğu doyasıya kutlamak varken buradan nasıl siyaset turettik onuda anlamadım.. neyse ben müptezelin videosunu kaçıom... az önce sulu sulu şimdi kuru kuru.. * belki turanı kurarız..

Açık ve net evet.

Açık ve net evet.
Şu an hepsinin kafa iyidir. Hatta odalarına kadın bile çağırmışlardır. Hesabında milyon eurolar olcak, basketbolda avrupa'nın en iyisi olcaksın ama o gece yalnız yatıp uyuyacaksın, ahahahahaha komik fıkra aq.