bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fight club ile muthiş bir çıkış yapan aktör.oynadığı filmler hep izlenesi filmler olmuştur.american history x ile de manyak bir iş çıkartmıştır.günden güne hayranlığım artmaktadır kendisine.
    12 -2 ... maxisky
  2. 2.
    primial fear ile tanıdığım ve oyunculuguna hayran oldugum, american history x ile dilimden düüşürmediğim italyanişi ve 25. saat den sonra "en iyi" kategorisine koydugum ama ondan önce o fight club yokmu..işte ozaman aşık oldum ben bu adama. benim için en karizmatik insan..mükemmel oyuncu.yale üniversitesi mezununu oyuncu yaparsak böyle bişiy oluyomuş demekki.ama salma hayek gibi biriyle birlikte oldugunu bilmek insanı şaşırtıyo.
    4 ... starling
  3. 3.
    siliklik bezmişlik vazgecmişlik rollerini sean penn den sonra en iyi yapabilenn aktor**
    4 ... rapter
  4. 4.
    Primal Fear; Everyone Says I Love You, The People vs. Larry Flynt, American History X, Rounders, Fight Club, Keeping The Faith, The Score, Death To Smoochy, Frida, Red Dragon, 25th Hour.filmlerinde gorduk
    2 ... rapter
  5. 5.
    kingdom of heaven da maske altında dahi oyunculuğuyla sivrilebilen yetenekli karakter oyuncusu.
    4 -1 ... disco inferno
  6. 6.
    american history x deki hırçın adamdan sonra fight club filminde son derece celimsiz bir kişi olarak karşımıza çıkarak bizi hayretler içinde bırakan başarılı aktör
    4 ... berbay
  7. 7.
    son dönemde bir çok projesi olmakla beraber türkiyede son 2 yıldır hiç bir filmi vizyona girmemiştir.
    2 ... zero95
  8. 8.
    fight club,american history x,italian job gibi filmlerde oynamış aktör.
    2 ... armi
  9. 9.
    karakter oyunculuğu oynadığı filmlerdeki oyunculuğu ile ne kadar iyi yapabildiğini cümle aleme kanıtlamış,18 ağustos 1969 doğumlu aslan burcu, robert de niro'nun varisi olarak gördüğüm, hattathe score filmindeki otistik rolüyle onu bile geçen, mükemmel oyuncu..* aynı zamanda sigaraya karşı vermiş olduğu savaşı da, dillere düşmüştür, takdire şayandır, sigaraya karşıtlığını göstermek için, genelde ''sigara içen karakterler''i oynar...
    3 -1 ... faidelibilgi
  10. 10.
    bebek yüzlü aktör. aktörümüz.
    2 -1 ... azorka