bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    baş rollerinde mark wahlberg, edward norton ve charlize theron'un olduğu, mini cooper reklam filmi gibi bir film.
    -1 ... trinfr
  2. 2.
    film aslında tatmin edicidir ama eskisi daha güzeldi diyebilirim. Cooperların ordan burdan uçup tamponlarında bir çizik bile olmaması benim çok dikkatimi çekmişti.. charlize theron un saçlarının toplanmamış olduğu sahneleri ağzımın suyu aka aka seyretmistim.. filmdeki en karizma eleman handsome rob yani transporter daki kahramanımız jason statham dır bence.. Rob tünelde arkasından gelen 2 motorsikletliyi mundar edip bende hayranlık bırakmıştır
    1 ... mustafa
  3. 3.
    igrenç bir oyuna sahip olan film.. film süperdir o ayrı.
    1 ... manson
  4. 4.
    basrollerini mark wahlberg ,charlize theron ve de edward norton ın paylaştıgı bir f.gary gary filmi..
    1 ... illegand
  5. 5.
    (bkz: the brazilian job)
    1 ... indoor rain
  6. 6.
    (bkz: mini cooper)
    ... maniacdepressive
  7. 7.
    edward norton'un kötü adam olarak karşımıza çıktığı ve yine döktürdüğü filmdir * * . Aksiyonseverler izlemelidir.
    1 ... allen
  8. 8.
    (bkz: the italian job)
    -1 ... leskote
  9. 9.
    film müthiş bir soygun planıyla başlar ve bir anda hoş bir hayranlık uyandırır.Akabinde daha tekdüze olaylardan sonra sonlara doğru esas soygun ve plan karşımıza çıkar.Saniye saniye heyecan yayar ve 'ulan yuh bu da mı düşünülmüş' dedirtir.
    Bilisayarcı elemanın o bokları nasıl yaptığı insanoğlunun aklına sığmaz.
    2 ... namaste
  10. 10.
    edward norton adını görüp bir bakalım nasılmış bu film dedim,izlemeye başladıktan sonra baktım yarım saat geçti herif yok ortada. bir de kötü türkçe dublaj yapmışlar ki o bıyıklar ve o dublajla imdb den ancak öğrenebildim o kazmanın edward norton olduğunu. yani demem o ki dublajsız izlemek lazım bu filmi yoksa bu kadar kötü olamaz. sanmıyorum en azından.
    ... jusenas