1. 1.
  bir hayatın film edilmiş hali.
  (bkz: frida kahlo)
  3 ... mintiminti
 2. 2.
  yönetmenliğini julie taymor'un yaptığı,başrollerinde salma hayek'i frida kahlo rolünde alfred molina'yı diego rivera rolünde görebileceğiniz,meksikalı ressam frida kahlo'nun yaşadığı acıların ve şöhretinin konu edilmiş olduğu filmdir.
  ... cuidarte
 3. 3.
  hayatı çok sevip onu sınırsız yaşamak isteyen ve türlü ızdıraplar çeken ama bunların hiçbirinin hayatın güzelliğinin önüne geçmesine izin vermemiş, çok sevdiği ama ona bir türlü yeterli aşkı tattıramamış başka kadınlara yönelmiş sevgilisi ile ömrünü tüketmiş hayata pozitif bakmanın, bir insanı çok sevmenin simgesi, mangal kadar yüreğin arz-ı alemdeki temsili.
  4 ... shrek
 4. 4.
  salma hayek'in yapımcıları arasında yer aldığı,oynamak içinde can attığı.yönetmenliği oldukca basarılı olan,renklerin göz doldurduğu muhtesem film.
  ... frida
 5. 5.
  witch is back olduğundan şüphe edilen yazar, yeni gelmiş, bazılarına hoş bazılarına boş gelmiş
  1 -3 ... delikanlımühendis
 6. 6.
  sozluge propoganda amacli gelmis yazardir
  1 -3 ... glosoli
 7. 7.
  moderasyondan witch is back ile bu şahsın bağlandığı ip'leri kontrol etmesini istediğim kişi.
  1 -2 ... arjen robben
 8. 8.
  witch is back olmadığını düşündüğüm,witch is back'in arkadaşı olduğunu sandığım,gece gece özel mesaj hanemi ciddi mesajlarla doldurmuş yazar. Uzun zamandır üzerinde düşünmediğim konular hakkında beni düşünmeye sevk eden yazar. bir başka küçük kara balık,sessiz kalmamasını diliyorum.
  1 ... ucuncayir666
 9. 9.
  witch is back *özdeşleşmekten gurur duyan,cesur "küçük karabalık" olmak yolunda korkusuz,sevgiyle ve iyilikle donanmış bir yaşam için mücadeleyi ilke edinen yazar
  ... frida
 10. 10.
  abba'nın dört eLemanından bir tanesi.. phil collins destekLi solo aLbümLeri mevcuttur..
  ... tucimania