bugün

(bkz: edis ilhan)
tatlılıktan birkaç ay önce hayata gözlerini yuman sanatçı.
vay şarkısını Sezen aksu'dan daha iyi seslendirmiş süper ötesi müthiş kaliteli şarkıcı, genç yetenek.
Böyle şarkıcılara sahip çıkmak gerek.
'Olsun kapris yoook bide bu yanaktan bam bam bam'
çok çok şarkısıyla koptugumdur.
yanına yanına al beni yanına yakışırız ama çok sözleri ile beğendiğim beye subliminal mesaj verdiğim doğrudur ayrıca çok sempatik bir beydir kendileri.
ünlü olmanın bozmadığı çok tatlış bir insan. edis bey siz harika bir detaysınız.
çok çok şarkısını analiz ettim
bayaa iyi

umarım böyle devam eder.
Dünyada bundan rezil bir şarkıcı olamaz, Çok çok şarkısı hayattan soğutuyor beni. Lütfen bir şey olsunda bu adam şarkı yapmaktan vazgeçsin.
londra birleşik krallık 'ta doğan 26 yaşındaki ünlü sanatçı zirvesini "çok çok " şarkısıyla yaşamış ve magazin dedikodularına göre Yılmaz Erdoğan 'ın kızıyla birlikte olduğu haberleri çıkmıştır.
görsel
son klibinde shakira ya özenmiş, gözümden kaçmadı.
görsel
adam güzel. söyleyeceklerim bu kadar. evet.
Hülya avşara konuk olduğu programı seyrettim, reelde hiç anlaşamayacağım biri gibi geldi bana,ahajv.
Türkiye de popçu beylerden farklı olarak dans etmeye falan çalışıyor tabi Tarkan ayrı, bence doğru yolda sahneye de yakışan bir tip, sesinde de yer yer Murat boz esintileri var fena değil.
Aşırı yakışıklı ya da seksi falan da değil düzgün bir tip abartmayın kızlar ajashfj.
31 çeker gibi dans eden şarkıcı

görsel
Erkeklerin bile sevişmek istediği biridir.
Bildiğin tipik göçmen kılıklı sempatik bir ünlü.

Eğlenceli birine benziyor.
Dua lipa'dan esinlenerek yazdığı şarkıya dua lipa'yla düet yapmış kişi.
yaklaşık 12 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Aylin Önce'den ayrılmış.

görsel

http://www.posta.com.tr/e...t&utm_campaign=gundem
Photoshop u abartmış.

görsel
bir türlü sevemediğim sanatçı. nedendir bilmiyorum ama sevemiyorum bu adamı.
ismi ediz olsa bence daha sempatik gelebilir. nedense edis deyince biraz antipatik geliyor.
Olsun kapris yooook bir de bu yanaktan bam bam bam...

Şarkıları eğlenceli ve hareketlidir çoğunlukla.
Buz kırağı şarkısını harika söylemiş. Şarkı bağımlılık yaptı o ayrı birde sesi bildiğimizden çok iyi olmuş. Oynanmamissa tabi.
(bkz: edis kim amk)
görsel
Kendisinden baya etkilendiğim doğrudur.