bugün

entry'ler (113)

ağır depresyonda olanlara tavsiyeler

Selectra tablet her derde devaymış gerçekten. Dipte, sonda, depresyonda olduğum dönemde, kafama revolver şarjörü boşaltma isteği hissini aldı. Şuan sadece balkondan atlama dürtüsünü barındırıyorum içimde. Geçmiyorsa zorlamayalım, insan neye alışmıyor ki.

en sevdiği renk mor olan kadın

"Zamanı, yaralarla ölçen kadın, geçmişiyle kavgalı, gündüz isyankar, geceleri tanrıya sığınan kız çocuğu, kırdığı kalpleri dizmiş ipe,
yine en büyük zararı kendine."

en sevdiğim renk bordo. böyle bi vaziyette uçurtma uçursak mı ?

5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun

göremiyorum. bu yolun sonu silik.

2 dakika sonra öleceksin ne yapardın

son nefeslerimi sigara molasıyla değerlendirmek o an ne mantıklı gelirdi sormayın. cidden ölüyo muyum lan şaka mı bu filan diye sorgulayıp hayatı, yalnız iyi yaşadık he güzel yaşadık diye devam ederdim sonra.

yazarların en sevdiği kelime

hiç şüphesiz "maaş" kelimesi. huzur verir cidden.

bi erkeğin bi kıza yapabileceği en büyük kötülük

eski sevgilisinin çalıştığı cafeye götürmektir. tükürüklü kahve içtiğimi sonradan öğrendim ey sözlük ahalisi. bünyem bunu kaldıramaz. yoğun bakım provinceden onlaynım. saygılar

sözlük kızları niye bu kadar çirkin ya

kocaman kafasının içinde bir gram beyin olmayan yazar söylemi.
sözlük kızları olarak miss world'e oynuyoruz, görmeden yargılamayın.

kalbiniz ne durumda

kırıla kırıla kalp sigara dumanından yana yana ciğer kalmadı, istersen dalak var

ülkeyi kurtarmak için ilk yapılması gereken şey

ne kadar Atatürk düşmanı, suçlu, düzenbaz, terörist ve yardımcı olan şerefsiz varsa hepsini sınır dışı etmek, eğitimde reform yapmak.
(bkz: yallah Arabistan a)

allaha inanmayanların yarın kavurma yiyecek olması

ramazanda da oruç tutmayıp bayram yapanlardır kendileri. kurbanda kavurmaya saldıran vejetaryen gören biri olarak açık söyleyebilirim ki bir çoğu bayramları bizden iyi yaşamaktadır, afiyet olsundur.

samsun vs malatya

malatyanın aynı kulvara dahi giremeyeceği başlıktır.

erkeği en iyi olan burç

kesinlikle aslan burcu değildir. bir aslan burcu kadını olarak meyilliyim ama sonu hep acı hüsran.

günün şarkı sözü

konu sevmek olunca kalp polyanna'ya meyilli.

vatan şaşmaz

çocuklar duymasınla 90lar neslinin aklına kazınan bir karakterdi kendileri. her zaman olduğu gibi ölüm ani geldi. sevgilisi tarafından öldürüldüyse ardından eşi, sevenleri ne kadar üzülür bilinmez ama üzerimde kısa süreli bir boşluk yarattığı doğrudur.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

kirpiklerinin kıvrımları, gözbebeklerinin parlaklığı, dudaklarının kıvrımı aklımdan tek saniye çıkmasa da vazgeçmek zorundayım.obsesif biri için bu ne denli zor bilinmez, velhasıl ziyan olduk ziyadesiyle.

en sevdiğiniz film repliği

adım garavel bul beni.

harry potter dakilerin dini

(bkz: putperest pezevenklik)

asker kaçağı bir kızla sevgili olmak

kadın olmasa da gacıvari çıkma olasılığı yüksek kişidir, aşk dengesizlik işi seçim meselesi o malum ama bunca yıllık kadınım benden daha kadın görünmek üstüne sevgili yapmak nedir ya travestiler, hayır ağlamıyorum

edis

yanına yanına al beni yanına yakışırız ama çok sözleri ile beğendiğim beye subliminal mesaj verdiğim doğrudur ayrıca çok sempatik bir beydir kendileri.

alkol sigara kullanmayan çapkınlık yapmayan erkek

bi de alkol sigara kullanan çapkınlık yapan kızlarla konuşmuyorsa uzaktan yakından alakam bulunmayacak erkektir.