bugün

entry'ler (563)

sözlük kızlarının köprücük kemikleri

O değil de bu sizce de biraz fazla değil mi tövbe tanrıma, ahajajs.

yazarların boy bölü kilo oranları

Evimize barkımıza geldik, Ramazan sebebiyle anne yemeklerine doyduk, hortlatılan başlığa bak aq. Ayıp ayıp.

çorapla uyuyan insan

Kışın soğuklarda olmaya çalıştığım insan tipi bazen, fakat sabah uyandığımda (inşallah paranormal değildir)kesinlikle o çorabı ayağımda bulamıyorum hangi ara çıkarıyorum bir fikrim yok. bu da böyle bir anımdır. Ben çorapla uyuyabiliyorum ama çorapla uyanamıyorum galiba ahaha.

babaannenin 6 kez evlenmiş olması

Aferin babaanne ya, oh sefam olsun Canım babaanne. Bu hayatı sen yaşıyorsun ahahah.

tıp okuyan erkeklere kızlar yazıyor mu

Bugüne kadar yazmadım arkadaşlar, ben uğraşamam zor da hayatları oluyor genelde denemedim, hem de ne o öyle tıp okuyor diyeymiş, sevmek sevilmek değer görmek falan böyle şeylerden haberiniz Yok mu küzüm sizin. Aşık olmayı bekleyecek, bunu dileyecek kadar genciz ve statü kazanabilmek adına kendi üzerimize yatırım yapabilecek kadar idealistiz çok şükür.

hiçbir kız için çabalamayan erkek

Hiç cool falan yazamayacağım valla kimse kusura bakmasın bir nane olmaz bunlardan.

hemşirelerin genelde boş beleş tipler olması

arkadaşa hemşirenin biri yüz vermeyince arkadaş şok, anafikir sondaki cümledir.
meslek olarak bakmaya gerek bile yok bir insanın kendini geliştirmeye çalışması ufkunu açmak için kaynaklar arıyor olması bile büyük erdemdir, herkes bu yetiye sahip olmayabilir. her genelleme gibi bu da yanlıştır, hastane köşelerinde allah korusun bir yardım eli ararken görürsünüz arkadaşlar boşu da beleşi de.

kadınları ucuz gösteren detaylar

Deri tayt-pantolon eğer motosikleti falan yoksa o an altında aşırı ucuz göründüğünü düşünüyorum.

sözlük yazarlarının doğum günleri

27 haziran arkadaşlar, bir doğumgünümüzü kutlarsınız artık ehem.

haluk tatar

YouTube kanalı var takip ettiğim, video eğitim diye tabi orada tek başına değil ama her şeyi öğreten bir adam galiba, öyle bir durumu var her şeyle ilgili video yayınlıyor öyle bir adam.

umudun rengi olsaydı

simsiyahdır valla, ne geliyorsa insanın başına umudundan geliyor, kapkara olmalı böyle iç karartan? Haksız mıyım ? Yok efendim toz pembe, yok efenim açık mavi falan değil asla umutlar kapkara içinize çöker böyle sizi perişan edecek bir siyah.

fenerbahçe nin şikeci bir takım olması

Aynen valla iyiymiş böylesi, diğer takımlar son dakikalarda goller bulunca şampiyonluk ruhu efendim o, Fenerbahçe bulunca şikedir tabi, boş yapmayın herkes yoluna baksın.

Fenerbahçe düşmanlarına bakınca Fenerbahçe’nin hakemsiz şikesiz aldığı tek başarı Yok yıldızlar falan hep yalan dolan, bir tarafta efendi(defalarca efendiliğini herkese gösteren ) Beşiktaş, diğer yanda kupa beyi gs( bir dönem idari kadronun fetöcü çıktığı )aynen. Fenerbahçe de Fenerbahçelilerde şikeci Şeref yoksunu falan. Bu kafalara neyle ulaşıyorsunuz.

6 mayıs 2018 fenerbahçe bursaspor maçı

çok şükür ki biten maç, ay hiç bitmeyecek sandım bugün de 3 puanı cebimize koyduk şükür.. inanamıyorum 2.sıradayız şuanda adım adım zirveye evet.

en son alınan kitap

Dün hediye etmek için Leyla mecnun- Burak aksak ın kitabını almış bulunmaktayım, evet.

kalbi kırılan insan hareketleri

kalbini kıran insanı umursamaz trip değildir bu, çıkıp benim kalbim sana kırıldı demez gerçekten kalbi kırılan insan, karşısındaki insanın ağzından çıkacak kelimelerin bir önemi yoktur. aslında kalbini kıranın hayatından sessizce çekip gider... tabi kalbinizi kıran ailenizden biri değilse.
haaa bir de bir köşeye çekilip ağlar muhtemelen.

21 nisan 2018 aytemiz alanyaspor galatasaray maçı

Ne Alanyaymış valla, yenilirlerse yazık olur. Gs maçı haketmiyor.

tolga zengin

Güvenlik görevlisine niye yumruk atmış bilen aydınlatsın, dağdan inmiş gibi tavırlar sergileyen tip, yıllarca bekledim sahada Volkan aha birini yere indirecek diye neredeyse jübile yapacak adam daha görmedik böyle bir enstantane sen kimsin ha 10.sınıf kaleci ajahahs şaka bir yana ne istemiş bu işsiz ,güvenlik görevlisinden...

uzun boylu yakışıklı ama geri zekalı erkek

Kime göre neye göre gerizekalıdır merak edilen erkektir, sözlük ahalisinin ölçütleriyle belirleniyorsa allah bilir adam Einstein dır mk.

8 30 daki derse makyaj için 6 da kalkan kız

Bence bu kızlardan 3 tip var;
1. Bunun biraz eli yavaş kararsız falan, üst baş zor seçiyor saçlarının kıvırcık olma ihtimali yüksek, ve kendi beğenmek isteyen bir tip.
2. Tip ise Gönlünü haşin bir delikanlıya kaptırmış, beğenilmek ister ilgi çekmek ister, azimli özenli allah gönlüne göre versin kızıdır. Ahahshsh.
3. Bunlar bomba bak, bu tipler yaz kış aşırı dekolte giyinip ağır makyajlar yaparlar, ve okula çok kötü bir tabir mi bilemiyorum piyasa yapmaya gelirler.

tembellik

Bir çeşit hastalık evet, Bir şeyleri ertelerken buluyorsanız kendinizi bilin ki bu hastalığa tutulmuşsunuz.Hoş bir hal durum değil, fırsatlar hep bunun yüzünden kaçar, sizi aciz kılar boş bir kafaya çevirebilir ve daha niceleri abv tembellik. Keşke ölsen.