bugün

görsel
Beğendiğim başarılı bir şarkısı.
2017'de çok çok klibini televizyondan izlediğim efsane şarkıcı.
Başkalarının karılarıyla gündemden düşmeyen popçu. Evet.
itici bir şarkıcı.
Guzel bir abimiz.
arıyorum şarkısı tabletimde yüklü olan, süper şarkıları olan şarkıcıdır.
Martılar sayesinde dans edebildiğini kanıtladı bence bize.
Itici kürt.
Yeni projesiyle(?) şaşırtmış sanatçı. Proje de şey yakın arkadaşı Aybükeyle sevişip instagrama atması. Enteresan cidden.
yeni nesillerden sevdiğim kalitesiz popçulardan biri, yeteneği yok ama iyi şarkıcı, hiç sevmem hayranı olarak hayatında başarılar.
Bir zamanlar amerika filiminde max rolünde oynamıştır.
(bkz: dans etmese ölecek hastalığı)
Az önce güzelliğine adlı parçasının klibini izledim. Son yıllarda izlediğim en iyi klipdi diyebilirim müzik ve klip uyumu mükemmel kamera açoları ışık ambians vs her şey gerçekten özenilerek işin ehli biri tarafından çekilmiş. Parçayı kliğipten önce dinlemişliğim vardı. Kesinlikle kötü bir parça değil ama klip şarkıyı %50 yukarı çekmiş.
Venice sahilinde paparayi fazla cekip instagram uzerinden story atan pop sanatcisi.

komiktin papi hehehh bi tebessum ettirdin.
“An” klibinde yine yunan heykeli gibidir.

Aynı zamanda saçma bir şekilde uraz kaygılaroğlu ile birbirlerini anımsatıyorlar.
Çok yakışıklı çok çekici bir beyfendidir.

https://youtu.be/Mbo3rDmsK_M
Bu kadar eş zamanlılık görmedim , tam şarkısını açmışken adını görmek mutlu etti .
an itibariyle harbiye açıkhava'da boktan şarkılarından oluşan repertuarıyla konser veren pop şarkıcısı.

genç kızlar zıp zıp zıplıyor şarkılarıyla.
görsel
Kendisinden baya etkilendiğim doğrudur.
(bkz: edis kim amk)
Buz kırağı şarkısını harika söylemiş. Şarkı bağımlılık yaptı o ayrı birde sesi bildiğimizden çok iyi olmuş. Oynanmamissa tabi.
Olsun kapris yooook bir de bu yanaktan bam bam bam...

Şarkıları eğlenceli ve hareketlidir çoğunlukla.
ismi ediz olsa bence daha sempatik gelebilir. nedense edis deyince biraz antipatik geliyor.
bir türlü sevemediğim sanatçı. nedendir bilmiyorum ama sevemiyorum bu adamı.