bugün

görsel
paylaşımları kanser. bu başlığı da sık hortlatmayın

ek olarak : 1.96 boy ne lan. bir de kadın halinle 196. ben erkek halimle 1.66 yım.
canınız sıkıldıkça kızı gündeme getiriyorsunuz siz de.
Anlamsızca sık sık hortlatılan kızdır.
italya'da başarılar.en iyi şekilde temsil edeceginden kuşkumuz yok.
allah affetsin çirkin de bir şey. başarılarının devamını dilerim.
allah affetsin erkek gibi bir şey. bende başarılarının devamını dilerim.
uplayıp durmayın şu başlığı.
balondur.
Bir lgbt bireyidir.
Gerçek bi delifişek.
Geleceği parlak, yetenekli bir voleybolcu.
eşcinsel olduğu için bu kadar popüler olan ve gündem de yer eden birisi. keşke insanları böyle basit şeylerden göklere çıkarmasak.
kızın eşçinselliğine takılıyorlar. sen yetenğine bak. eşcinsellik onun kendi özelinde yaşadığı hayat ve kimseyi ilgilendirmez.

allah yetenek vermiş. maşallah.

roket gibi yolla topunu düşman mevzilerine ebrarım.
hayatımda gördüğüm en seksi voleybolcu hatunlardan biridir. her türlü gideri mevcuttur.
kendisini eleştirerek üzerinden prim yapmaya çalışan faydasız islamcı gurühu smaçlarıyla gömen kadındır.
Millet sadece sanane demekle yetindi ama gerçekten üzerinde düşünülmesi gereken bı konu niçin o kadar uzun saçlı kız varken voleybol takımında neden cinsel tercihini açıkladıktan sonra en kısa saçlı kız kadın şampuan reklamlarında oynatılir? medyada bilinçli olarak bı lgbt furyası var ve aksi görüş bildirenler linç ediliyor hem de özgürlük savunucuları tarafından eşcinsellik tıpkı feminizm gibi can çekişen kapitalizmin dişleri arasında çiğnenmiş onu kurtaran lezzetli bı yemek olmaktan kurtulamamıştır.
hayatımda gördüğüm en etkileyici class başdöndürücü hatunlardan biridir.
Hanım abi.
dedim olabilir reis.
ilginç saç stili kıvrımlı özel vücuduyla her
gün bir fotoğrafına baktığım beni benden
alan çekici voleybolcu hatundur. evet..
dedim olabilir.
dünya voleybol liginin gelmiş geçmiş en seksi çekici hatunudur. evet hatta net ötesi...
(bkz: lezbiyen çiftlerdeki erkeksi lezbiyen)
Tüm erkekler yanıbaşında oynayan Zehra Güneş'e bakıp sertleşmiş aletleriyle oynarken bu durum asla sende olmayacak bebeğim.
bu ablayı seksi veya çekici bulan erkek ya da kadında kesinlikle eşcinsel eğilimler vardır. o da beni ilgilendirmez 10 numara voleybolcu ve milli sporcudur orası ayrı.