bugün

entry'ler (2707)

ülkemde mülteci istemiyorum

Sen istesen nolur istemesen nolur.

Reis istiyor.

8000 lira alan bekar kişi için birikim önerileri

Şahsen 8000 üzeri kazanan biri olarak çok az birikim yapabiliyorum. istanbul'da zor iş.

tiktok da soyunan kızlar para kazanıyor mu

Enteresandır ki soyunan ve mastürbasyon videoları atan kızların sayıları gittikçe artıyor. Teşhir olmaktan çekinmeyen bu kızların ciddi para kazandıklarını düşünmekteyim.

8000 lira alan bekar kişi için birikim önerileri

istanbul'da Ayda 8000 TL maaş normal Bir ücrettir. Ev kirası, faturalar, gıda biraz da kisisel harcama en az 6000 TL tutar ortalama bir semtte. 2000 TLye de altın alırsınız.

Bu bir kişi için. Evli olup 2 kişi olanlar için ikiyle çarpın. Çocuk da varsa zaten birikim hak getire. Eksi bakiyede devam edersiniz.

doların dengeleneceği rakam

Bir süre 11.90-12 seviyelerinde gider gelir arada 12.50ye çıkar. Yıl sonu gibi 14 15 civarı olur.

Yani dengelenmez.

1 gün süt içmezsek boy uzaması etkilenir mi

Cüce kaldın olm. Sen nediosun.

kendinden 20 yaş büyük biriyle evlenmek

Baba figüründen kaynaklanır. Baba sevgisi yaşamamış kızlar kendinden yaşça oldukça büyük erkekler ile beraber olur evlenir.

pırasa yemeği

Zeytinyağlısı ve orta ateşte pişmişi makbuldür.

ben senin içindeyim işlem başlatırım

içinde olunan kıza pompayı hızlandırmadan önce söylenen cümledir.

Kız akıllı olmazsa çok sert girilir.

1994 yılında enflasyonun yüzde 125 olması

Kısa süreli olmuştur. iki ayda toparlandı ülke o zaman hatırlıyorum. Şimdi yüzde 58 ve inmiyor. 18 yılın sonunda geldiğimiz nokta bu.

üstteki yazarın akşam yemeği menüsünü tahmin etmek

Kuru fasülye, yanında kuru soğan.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Türkçü. Delikanlı duruyor.

esenyurt

istanbul'un en b*oktan ilçesi. Rezil bir yer. Oturanlardan taksicilerine kadar kimse insana benzemiyor.

esenyurt un mülteci kampına dönmesi

Geçen yolum düştü Esenyurt'a. Arkadaş türk yok. Herkes Arap, Afgan, Suriyeli, iranlı. Türk yok yaşayan.

Bu ülke ne zaman bu hale geldi.

13 yaşında israilli kızın uyurken bıçaklanması

Araptır. Normal araplar için böyle şeyler yapmak.

havanın erken kararması

Sabah kalmıyoruz resmen gece karanlığında kalkıyoruz. Akşam işten çıkıyoruz yine gece. 3 ay daha böyle gidecek bu durum.

yunanistan türk köylerine komando gönderiyor

Sokturtmayin amk. Devlet büyükleri armut mu topluyor?

sevişirken ayak emmek

Özellikle küçük, zarif ayakları varsa hatun kişinin emene de çok büyük keyif verir. Emilen hatun da daha şehvetli sevişir.

arap kadını poposu

Genelde çok güzellerdir. Şehvet uyandırırlar. Geniş ve kaslıdırlar. Doggy'de azdırır.

aliye uzun

(bkz: mama)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.