bugün

entry'ler (3955)

takım elbiseyle havuza girmek

Psikopatik bir davranış biçimidir. Uyuşturucu alınmış da olabilir.

akrabalar arasındaki en zengin adam

Bizim sulalede eniştelerdir genelde. Zengin koca kapmış zamanında şimdinin yaşlı teyzeleri halaları.

mobbing uygulayan yöneticiyi pencereden sarkıtmak

Fight club'daki Edward Norton taktiği uygulamak daha mantıklı sanki. Ya da American beauty filmindeki kevin Spacey.

bir şeriatçıyı öldürene kadar dövmek

Sevaptır. Bu şeriatçılar hak dini olan islamı yanlış lanse edip çıkar sağlayan hokkabazlardır. Dedeleri ingilizlere çalışmış vatan hainleridir.

Şeriatçı dövmek elzemdir.

michael porter

Maaşlı aktrol. 2023 Haziran sonrası ortadan kaybolmazsa adam değilim.

şeriat isteriz diye haykıran şeref yoksunları

Dedelerini atamın astığı şeref yoksunlarıdır. Bu piçleri de biz asarız. Amına koyarız o şeriatçı piçlerin.

abi diyen kız

Abinin geri dönüşü vardır. Abi demesi kötü değil.

çocuğu öldü diye zırlayan anne ve baba

Bu başlığı açan yavşak kim yalnız çok merak ettim. Yüreği yanmış hayatı bitmiş insanlarla dalga geçecek kadar mı haysiyetsizsiniz. Evlat acısı dünyanın en büyük acısı derler. Bir de dalga geçiyorlar. Trolluk değil bu düpedüz haysiyetsizlik.

osmaniyedeki çomar komutan

Göt komutan. Çok şerefsizdir.

gebze de okulda derse sarıkla girilmesi skandalı

Bu ülke şeriat ile değil demokrasi ile yönetiliyor.

Şeriat getirmek isteyenlerin dedelerini atam astı. Torunlarını da biz asarız. Biz adamın a*ına koruz. Şeriat diye haykıran yobazların ağızlarını s*keriz.

istifa et diyen patron

Başıma gelmiş durumdur. Bayram tatilini uzatıp uzakta yaşayan anne babamla geçirmek için izin aldım. Patrona "bayramdan sonraki hafta yokum anne ve babam yaşlı, beni özlemişler onlarla geçireceğim" dedim. Adam istifa et dedi. Dedim hemen edeyim bunu istiyorsan. Güldü.

Şaka mı yaptı anlamadım ama canım sıkıldı.

yazarların hayatlarında çıktığı en elit seviye

Beyonce ile yanyana yürümüştük.

bir cipsin 12 tl olması

Ne dertler var be. Biz bir kilo fasülyeyi düşünüyoruz millet cips diyor. Derdinizi s*keyim afedersiniz.

kürt kızları

Fuckable değillerdir.

ismi buse olan kızların biraz şey olması

Genelde kişiliksiz ve yalancı oluyorlar.

bağcılar esenler güngören

Muhafazakar kesimin yaşadığı üçgendir. Enteresan şekilde çok düzgün insanlar da vardır. Yani gitmeyenler genelde suç oranı yüksek, zır cahil insanların yaşadığı yerler olarak bilirler ama Esenyurttan, Okmeydanından, Bayrampaşadan daha yaşanılası yerlerdir.

bir vajina uğruna hayatını karartan erkek

Her erkektir. Bir kadın uğruna ya da seks için ne taklalar attığımıza baksanıza. Hepimiz mutsuzluğunun da neşesinin de tek nedeni vajinadır.

esenler ve bağcılardaki tesettürlü kadın nüfusu

Her 10 kadından 9udur. Üstte türban götte daracık pantolon kombinasyonununu en çok görebileceğiniz yerlerdir bu ilçeler.

bu fasulya 7 buçuk lira

Dün 25 TL verdim kilosuna bir de pazardan. 7,5 TL'ye 250 gr falan alınır.

sevişmenin ortasında markete gidip macun almak

5. Postaya doğru giderken yumuşamadan dolayı erkek kişisi finale varamaz. Bir çözüm üretmek zorundadır.

Hızlıca markete gider ve cevizli sucuk, fındık, afrodizyak etkili ne varsa alır eve döner, mideye indirir ve aksiyona devam eder.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.