bugün

Hayanın sultanını çıldırtan voleybolun gerçek bir sultanı.
O yobazların da kafalarına smaç basması dileği ile.
ilk görüşte lez oldugunu anladığım şahıs
Kendisini oyunu ve manitası konusunda tebrik ettiğim voleybolcu...

ilk gördüğümde Lezbiyen olduğunu hissetmiştim, olabilir, herkesin cinsel tercihi kendisini ilgilendirir. Manitası da maşallah taş gibi, mutluluklar dilerim...
Smaçlarini yobazlarin , homofobiklerin kafasına kafasına vuruyor.
Türkiye voleybol takımının bir neferidir.
Lez diye twitter'da linç eden aptallar romanya maçında oynadığı oyunla kızı övmeye başladılar. Nasıl yüzsüz bir ülkeysek artık.
ah be gülüm çin maçından sonra hiç güven vermedin istikrarın olsa madalya garantiydi..
Hiç süphesiz 2021 yılının en iyi türk sporcusudur...

Özel hayatı falan kimseyi ilgilendirmez, sağlam oynuyor, çok güzel şeyler başaracağına inanıyorum, yolu açık olsun...
sevinme hareketleri filan acayip derecede itici geliyor bana.
görsel

Resim kafi.
Hayatta hiçbir başarısı olmayan sözlük zibidisi yobazların saldırısına maruz kalan başarılı voleybolcu...
diğer takımlara haksızlık mk. hani kadın milli takımıydık?
benim gibi anadolu erkeğine voleybolu sevdiren insan. ancak bazen gereksiz hırs yapıyor sanki.
neden bu kadar abartıldığını anlamadığım voleybolcu.
bu benden çok kız düşürmüştür.
Olm bizim ülke olarak hiç böyle sembol sporcumuz olmamıştı lan, sembol derken oyuna ağırlığını koyan, takımı motive eden, rakibi tırstırtan, işler ters gittiğinde bile müdahale edip birşeyleri değiştirebilen. Yarı ömrüm gitti ilk kez böyle birşey görüyorum. Şimdi müsaadenizle gidip ağlıycam.
çekya maçında rakip takımda sarışın beyaz tenli bebek gibi manitaların olacağını düşünerek büyük umutlarla çıkmış ama aradığını bulamadığı için sinirlenmiş, o sinirle çatır çatır smacı yapıştıran canımız ciğerimiz.
Ben kendisine yaşayan makine diyorum zira gerçekten böylesini görmedim ben daha önce.Mükemmel bir oyuncu.
işini çok iyi yapan milli voleybolcu.
inşallah polonya maçında da reis istediği sarışın slav hatunlarını bulamaz da sinirlenip çekya'ya yaptığını yapar.

beyaz tenli sarışın manita yoksa polonya'da hiç gözünün yaşına bakmaz ezer geçer reis.
Vurduğu topu cevirene aşkolsun.
polonya'daki manitalarda da aradığını bulamadı belli ki reisimiz.

maçı izlemiyorum ama rakip takımda sarışın hatun azsa coşması normal. reis sarışın seviyor, sarışın göremeyince de dellenip hıncını toptan çıkarıyor.
Bilen bilir zamanında rus ekaterina gamova vardı. Manda deviren smaç vururdu. Ahanda bu kız bana bu ablayı hatırlatıyor.
Kavgaya çağırılacak karekter.
Artık yaptiklarina kendi de şaşırıp gülüyor canını sevdiğim.