bugün

entry'ler (2195)

ata demirer in oynadığı mutlu makarna reklamı

2021 yılının son gününde piyasaya çıkmış reklamdır. bari 2022'i bekleseydiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=zY4aGEee3X4

1 ocak 2022 dolar kuru

13.25 seviyesinden yılı açmıştır.

1 de nostalji

trt1'in hemen her yılbaşında yayınladığı eğlence programı. insanı alıp çocukluk günlerine götürüyor.

1 ocak 2022

zamların yağmur gibi yağacağı tarihtir. akaryakıt ve doğalgaz zamlarıyla başladık bakalım.

geceye bir not bırak

hoşçakal 2021...

yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçer

yalandır. zengin olmak için para sayarak girerseniz tüm yıl borç ödüyorsunuz. tecrübeyle sabit.

mahsun kırmızıgül

"alem buysa gıral benem" diye saçma bir şarkıyla çıkmış sesi pek 10 numara olmayan sıradan biri. pek sevmem dinlemem de. yılbaşı akşamı show tv'de konser verecekmiş.

jorge fernando pinheiro de jesus

adı sık sık türk takımlarıyla anılan hoca. şuan fenerbahçe ile adı anılıyor bakalım gerçek olacak mı yoksa yine spor basınının yalan manşetlerinden biri mi olacak göreceğiz.

yeniden refah partisi

oy oranı şimdilik düşük olsa bile maddi olarak oldukça zengin bir parti ya da sırtını iyi yerlere dayamış. anadolu'da küçük kasaba tarzı yerlerde bile teşkilatları var. büyük kentlerde önemli caddeler üzerinde il teşkilatları var. fatih erbakan biraz aklını kullanırsa akp seçmeninden iyi oy alabilir.

suriyeliler

bizim çocuklarımız suriye'de ne uğruna bilmeden savaşırken nargile keyfi yapıp yavşak yavşak muz yiyen güruh. defolup gitsinler.

seren serengil

allah sağlık versin ama gençliğinde epey güzeldi şimdilerde o günlerden eser kalmamış. ölümden döndüğü söyleniyor.

çok ararsın beni

doksanlı yıllardan güzel bir tarkan şarkısıdır. davulla çalınan kısmı pek hoştur.
https://www.youtube.com/watch?v=eG7XfCFtd28

trabzonspor için neden balık yakıştırması yapılır

trabzon'un hamsisi güzeldir. aslında hamsi istanbul, bursa veya bandırma açıklarında da avlanır ama nedense hamsi deyince akla trabzon ve karadeniz gelir. bu durumda trabzonspor için hamsi yakıştırması yapılır ki bence aşağılayıcı değil gayet sevimli bir yakıştırmadır. örneğin hamsiler 3 puanı 3 golle aldı. bunun neresi aşağılayıcı.

hamidiye su

ibb chp'li ekrem imamoğlu'na geçince akp kontrolündeki thy tarafından uçaklarda verilmemeye başlandığı söylenmektedir.

öldükten sonra insan cesedinin çürümeye başlaması

kadın veya erkek cinsiyet fark etmez dünyada süslenip püslenip gezen, ter kokmayayım diye en değerli parfümleri sıkan, para, mal, mülk kavgasına tutuşan, kariyerim her şeyin başında gelir diyen ve hiç ölmeyecekmiş gibi kibirli kibirli yürüyen insanlarda bir gün toprak olacak ve çürüyüp kemikleri kalacaktır. muhafazakar biri değilim ama dünyada mini eteği giyip bacak bacak üstüne atan erkekleri kendine hayran bırakan güzel bir kızın ölünce çürüyüp kokacağı aklına gelince insan bir tuhaf oluyor. düşününce insanı bir tuhaf etse de kural bu yapacak bir şey yok. canlılar doğar, yaşar ve ölür. hayvanda insanda ölüyor ama hayvan leş oluyor insan ceset.

bursa su

muradiye su ile birlikte bursa büyükşehir belediyesi tarafından üretilen kaynağı uludağ olan su markasıdır. sadece bursa ve ilçelerinde değil komşu illerdeki zincir marketlerde de satılmaktadır.

kemal sunal şişirilmiş bir balondur

kemal sunal kendine has gülüşü ve koşusuyla bile sevenlerinin gönlünde taht kurmuş halktan biri olmuş ve filmlerinde öpüşme sahneleri bile olmamış bir aktördür. sadece komedi değil sosyal mesaj veren öğretmen, düttürü dünya ağalık düzenini eleştiren kibar feyzo gibi önemli filmleri de vardır. günümüz kuşağı recep ivedik'in yellenmesini veya geğirmesini daha komik buluyorsa bilemem ama bugün hala onun replikleri akıllarda ve gösterilen kemal sunal filmleri reyting listelerinde kendine ilk sıralarda yer buluyorsa bu halkın onu sevdiğinin kanıtıdır.

31 aralık 2021 dolar ve euro kuru

yılın son günü yine artışa geçmiştir. anlaşılan akp'nin yeni politikası da sonuç vermedi. an itibariyle dolar 13.40, euro 15,19 seviyesinde. allah korusun ama yeni rekorlar kapıda gibi maalesef.

kaynak http://www.doviz.com

30 aralık 2021 meb in kapısına kilit vurulması

rezillik başka bir şey değil. bu arada nerede yerli ve milliler? neden böyle başlıklarda yoklar çünkü işlerine gelmiyor. muhtemelen kendileri de bir yerlere torpille geldikleri için!

1 ocak 2022 motorin zammı

sadece motorine değil aynı zamanda benzine de 68 kuruşluk zam gelmiştir. yeni yılın ilk zamları daha dur bakalım bunlar iyi günler belki çok daha büyük zamlar kapıda. geçen hafta dolar düştü benzin ve motorinde 2-3 lira indirim olacak diyen çorbacılar ve yandaş medyada sessizlik hakim. yeni zamlarla birlikte benzin 12.45, motorin 12.60 civarında olacak. onlar konuşur akp yapar!