bugün

görsel
instagram'da geçen sene bana atar yapan havalı kadın. herkesin damarına basmakta usta olan ben her gün yüzlerce sapıkça mesaj alan ve bunlara cevap vermeyen bu kadına bile cevap verdirtmek zorunda kalmıştır. kaybol burdan sayfayı kirletme diyerek sert bir çıkış yapmıştır şahsıma. benim için de büyük bir anı oldu tabi kendisi hayatımda konuştuğum en güzel kadın sıralamasında an itibariyle 1 senedir birinci sıradadır.
Efsane güzel bir kadın, zekasıyla aptalları götünün üstüne oturtuyor genelde.
Güzel olduğunu düşünmediğim kadın, estetikten sonra toparlanmış yüzü ama bir eksiklik var, neyinde bulamadım. Antipatik geliyor bana. Fiziği güzel o ayrı.
yılbaşı kutlamalarının iptaline tepki gösterirken çocuk sevici (!) tiplere de gereken cevabı vermiştir.
görsel
son paylaştığı fotoda aynanın azizliğine uğramış. maşallah aynada yapmış yapacağını. kol gibi çıkarmış ne varsa.

https://www.baholist.com/...tografla-sallandi/8377/1/
görsel

http://www.milliyet.com.t...delirdi--magazin-2609784/
Farklı bir havası var bu manken ablamızın.
spoiler
bu kadın için götünü vermeyen net ılıktır..

spoiler
geçenlerde whatsapp grubuna fotosunu atıp altına bu yorumu iliştiren arkadaşı anımsatmıştır ahahah. ironinin dibi. yoksa bana ne didem soydandan. * *
tarz ve taş gibi kadın gerçekten.
bu kadına güzel diyen, güzel bulan var ya, neyse ben bir şey demiyorum
(bkz: tahta)

(bkz: tahta tabi zoruna mı gitti)
arada aklıma geliyor bu kadın güzel mi çirkin mi diye.
Çekicidir, zira avrupaî bir güzelliği var.

Biz doğulular severiz böyle hatun.
Umarsızca nasıl bir özel hayatı olduğunu merak ediyorum, açıkçası Amerikan filmlerine konu olabilecek düzeyde olduğu üzerine ön görülerim var.
güzel bir kadın, rahat bir kadın.
şu aralar erkek arkadaşı ile tatilin tadını çıkarmaktadır.

görsel
Didem bu güzellik var mı soyunda?

Diye sorası geliyor insanın...
o kadar tipsiz ki şahsen en büyük ahlaksızlığı etse açıp da bakmam.

tipsiz kadın.
resmen fordçuluğa izin vermiş.

görsel
sıla, güliz ayla, gisele bündchen kırması gibi.
Hoş bir kadın. Fakat ahlaken yozlaştırıcı olma potansiyelini göz ardı etmeden ele almak gerekir.

Böyle kadınlar her ne kadar cazip görünse de tehlikeleri vardır.
(bkz: güzel olmayan ama seksi olan hatun)
verse nefessiz hopl... neyse devamını getirmiyorum.
Yüzü çok çirkin amk yav.
çirkin bir kadındır surat olarak.

Şu didem soydan ne kadar mal bir kadın ya. Bakın ilerici bir insanım, Atatürkçüyüm. Fakat böyle tiplerin türk soluna oy kaybettirdiğini ve Türk insanında sola ve izmir gibi kentlere yurt dışına antipati sağladığını düşünüyorum.

Eğer bu mesajı google da görürse. Katolik bir ülkede muhtemelen mesajlarınızı italyanca'ya çevirip tanıtsanız istenmeyeceksiniz bayan. Hani sen katolik ülkeleri, ilerici olmayı seks-para-alkol olarak tanıtıyorsun ve hayatının bu üçgenden ibaret olması, neden bunları paylaştığını aslında biliyoruz. : Aşağılık Kompleksi. Hani sen toplumun laflarına bu kadar takılıp bir şeyler ispat etme girişimine girdiysen mücadele etmek yerine zaten sen de o insaanlardan birisin sadece farklı bir yerde yetişmiş hali.

Neyse acımakla birlikte kızdığım konu bu bayanın Türk soluna "dinsiz ahlaksız insanlar, her yerde seks yapıyorlar" zihniyeti oluşturtmasıdır insanlarda.

O dans değil tost muş. Tamam anladım tost oldun da bunu söyleme ihtiyacın neden hanımefendi? Bunu söylediğinde italya'da gerçekten çok hoş mu karşılanacağını düşünüyorsun, insanların sana sempati kazanacağını mı düşünüyorsun? Türkiye de sola sempati kazandırdığını mı düşünüyorsun? Herkesin ilişkisi kendine. Eğer tost olacaksanız, sende ortadaki peynirsen git bunu yaşa. Bunu ilan etmenin anlamı sadece aşağılık kompleksi gibi geliyor bana.

Hani bizim şu "sol dinsizdir, bunlar içine ediyor ama en azından dinci" iimajını kırmamız gerekiyor. Dinci olmamız gerekmiyor. insanlara solda dinin de bir özgürlük olduğunu açıklamamız gerekiyor.

Ve hani ben kişisel olarak bu kadın gibi insanları görmesini takip etmesini istemiyorum gelecekteki çocuklarımın. Çocuğumun hayatı, seks-para-alkol üçgeni arasında durmamalı sadece. Fikirleri adam gibi fikirler olmalı.

Bu kadının fikirlerinin sadece popülism ile kaynaklanan biraz agresif dille anlatılan kulaktan dolma fikirler olduğunu size şöyle açıklayayım.

Canan Karatay'ı biliyorsunuz. Evet canan karatay'ın çok üstüne gidiliyor. Çünkü onun yüzünden bir sürü hamile öldü. Verdiği diyetler kilo verdirir ama bir doktor adayı olarak diyorum ki kalp krizinizi en az 10 yıl yakına alır. Folik asit değerinizin içine edecek diyetler veriyor ve kısa vadede sonuç verse bile uzun vadede sizin kilo verememenizi sağlayacak bir durumdan bahsediyoruz. Canan Karatay çok bilgili bir doktor olmakla birlikte yaşının gereği biraz çağın gerisinde kalmış ve çağı yakalyamamakta modern tıp ın üç boyutlu bakış açısıyla bakamamakta bu sebeple çok da popüler olduğu için ölümlere sebep olmaktadır.

Sen doktor musun yav! Tıp mı okudun. Hani bir sürü doktor bu kadının hekimlikten alınmasını istedi sadece hükümet o bu değil. Bu konuda fikir paylaşacak bilgisi olmayan birisi olarak fikir paylaşıyorsun ve gençleri buna yöneltiyorsun.

işte bu kadınla ilgili temel sorun da bu zaten. Yani gençlere bir şeyleri özendirmesi. Özendirdiği şey kültürlü olmak modern olmak ileri görüşlü olmak veya mutlu sağlıklı bir hayatın yolları değil. Özendirdiği şey amerikan rüyası. Dediğim gibi seks-para-alkol. Kendin nasıl istiyorsan düşünüp yaşayabilirsin ama hitler'in bu konudaki fikrini destekliyor ve devletin bir görevinin de gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimini korumak, saplamak, buna yardımcı olmak olduğunu düşünüyorum.

Hani ben senin gibi insanların para kazanmasına bile karşıyım neredeyse o ayrı konu. Ekonomiye 0 katkı ile para kazanıyorsun. Yaptığın hiçbir real ürün yok ortada. Ve insanlar senin zihniyetinle dolansa sürekli dünyada ne aile kalırdı ne üretim. O göğsünün arasına sıkıştırdığın yeni rakıyı içemezdin. O müziği yapan bir sanatçı bundan faydalanamazdın. Aile diye bir kavram kalmazdı, doğmazdın. Doğsan da babanın yerinde çoktan yeller esmiş olurdu sen doğduğunda.

Ve bu şekilde solun karalanmasına sebep olan bu insanların farkları şu.

Gençleri işlerine güçlerine, düzgün bir aile kurmaya, kitap okuyup fikir edinmeye, aydın insan olmaya, sana küfredeni bile anlamaya, karşıt görüşlere çözüm olarak yıkım değil açıklama arayıp kendin de cahil olmak yerine çözümcü olmaya komünism'in stalini nasyoneliism in hitleri olmak yerine komünism'in lenin i nasyonelism'in Atatürk'ü olmaya, itmeyi savunuyorum ben bu kadının tersi olarak bu kadının savunduklarının sonucu ise tüm bu saydıklarımın tersi.

Kısaca bunun gibilerin Darwin'in, Karl Marx'ın, Atatürk'ün, Lenin'in tüm fiikirlerinin içine sıçıp özgürlük kavramını insanların gözüne ahlaksızlık olarak tanıtan ajanlar olduğunu düşünmekle ona hangi amerikanın bu görüşleri yazan kitabı verdiğini ve hangi vatan haininin bizleri böyle tanıtmak için para verdiğini merak ediyorum.

Eğer senin gibilerin oluşturduğu fikirler yüzünden bu antipati sürerse binbir türlü belanı diliyor öbür taraf varsa yarattığın bu antipatinin, kaybettirdiğin zamanın senden fitil fitil çıkmasını istiyorum.

Sinirleniyorum şu kadını her haber olarak gördüğümde.