bugün

sevilen şeylerden bile zevk alamamaktır.
kitap okuyamıyorum, dizi izleyemiyorum, hiçbir yere gidesim de yok öyle boşluğa bakmak istiyorum sadece.
bugün hayatımı karartan olay yaşanalı tam 1 yıl oldu. tam 1 yıldır onun yüzünden mutsuzum.
Hırkasını aldığım an gireceğim de hırka bulamıyorum ya.
bunalım. sürekli kötü duygular hissetme, sevilen şeylerden bile zevk almama durumu.
(bkz: terk edilmek)
(bkz: ergen ergen işler)
Hayati zindan eder. Depresyon yuzunden hayatimin kaymasi yetmezmis gibi, bir suru insan ucuverdi hayatimdan. Derdimi anlatamiyorum. Sanirim anlatiyorum ama yanlis anlatiyorum. Ve vazgectim bununla zit dusmekten artik. Depresyon bana ne veriyorsa onu yapiyorum. Uykusuzluk mu istiyorsun? Tamam, uyumam. Kabus mu? Olur. istahsizlik? Ac kalirim sorun degil. Yalniz kalma bagimliligi? Zaten fazla da kimse yoktu. Gecmeyen mutsuzluk, umitsizlik? Uzerime yapisti zaten. Kabullendim. ilacin da, terapinin de, dostunun da, sevgilinin de, ailenin deee.. al hepsi senin olsun.
Öyle yanlış lanse ediyorlarkı herkez kendi kendini depresyonda sanıyor.aynı durum panik atak anksiyete içinde geçerlli.gerçekte bu hastalığa sahip insanlarla bu hastalıkla alakası olmayan ve kendını hasta sananlar ayrılmalı.
insanın bazen hiçliğe dönüşmek istemesine sebep olur. Öyle boktan bir şey ki şöyle kafamı kessem komple kurtulurum dersin. Keşke kapatma tuşum olsa da kapansam dersin. Gövdemi şöyle yukarıdan aşağı yarsam bir nebze rahatlarım belki dersin. Allah düşmanımın başına vermesin. Birilerini bu hale sokanlar hariç.
önce hafif hafif gelir sonra vurguna uğratır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.