bugün

yollarına gul dokmeye deger guzellik gerci yanında dolastırdıgı maymunlardan dolayı kendısıyle aram cok bozuk.
insanları küçük gören bir açıklamaya sebebiyet veren şahıs.
eskiden çok takdir ettiğim fakat pop star yarışmasındaki jüriliği sonrasında bir o kadar nefret ettiğim hatun kişi.
kop gel gunahlarindan * * diye bir sarkiyi soyleyen sakicidir.
ağlamak yok ile yeni bir bomba daha patlatmıştır, aynı zamanda kendisi de bir bombadır zaten.
11 subat 2005 gecesi televizyon makinasında karşımıza çıkan sanatçı.Okan bayülgenle eskiden birlikteyken besteledikleri şarkıyı* açıklayan ve söyleyen güzel sanatçı
zamanında okan bayülgen'le birlikte olmasıyla popülerliğine popülerlik katan,sesi çok iyi olmamakla beraber pek de kötü olmayan,kendi şarkılarını yapmasıyla takdire şayan,güzel bayan şarkıcı.
11 şubat televizyon makinasında okan bayülgenle cilveleşen şarkıcı.
şu an atvde yayınlanan star avı programında, ercan saatçiyle laf dalaşına girmiş sarkıcı. ercan saatçiye seyirciye oynuyorsun dedikten sonra ercandan yılın lafını yemiştir.

" sen önce bacaklarını kapa "
atv de yayınlanan star avı adlı programda ayağa kalkarak görüşlerini bildiren bir amcanın sesi duyulmamıştır. amcanın ne söylediğini bu hanımcağız insanlara anlatmaya çalışırken, insanlıktan, sanatçı kimliğinden* ne denli yoksun olduğunu cümle aleme gösterircesine amcanın lehçesini taklit ederek konuşmuştur. kim oluyorsun da doğulu amcamızın has diliyle dalga geçebiliyorsun sen dedirmiş bütün sinirlerimi üstüne salmama neden olmuştur.

ayrıca her lafa atlayıp, yok ben şöyle yapardım, böyle ederdim gibisinden kendisinden bahsederek, övüp durması da güzelim egosunun yerlerde süründüğünü göstermiştir sanırım. kaprislerinden bahsetmek bile istemiyorum.

son sözüm yukarıdaki amca hakkındadır; be amca ne işin var senin öyle yerlerde. yazık etmiyor musun kendine? sanane popstardan, deniz seki den formattan, keyfine bak ailenle vakit geçirsene sen.

halklar layık oldukları şekilde yönetilirler diye bir laf vardı sanırım. ayrıca layık oldukları sanatçılara da mahkumdurlar desek yanlış mı etmiş oluruz?

deniz seki Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.