bugün

yahu ne oluyor bize anlamiyorum ki.bizler bu insanlara nasil para kazandiriyoruz anlamiyorum.resmen halkla dalga geciyolar.simdi olaya bakiyoruz;juri uyeleri deniz seki.deniz seki ne yapmista,ne basarisi var da bole boburleniyor.ercan saatci desen sanatci degil ancak saatci olur.erol kose denen adam da 2 tane kiz bulup soyup et mamuli gibi bize pazarliyor.sonra da sanatcilarmis gibi star avi olmus insanlarla dalga geciyorlar.ee tabi buldular avlarini sovlarini yapicaklar.tamam oraya giden kendini kucuk dusuren rezillere hic bir diycegim yok.cunku hepsi cahil adam.simdi kendime soruyorumda bu ulkede yasamam icin sebep var mi? yok.
medyasi mal,halk mal,basbakan desen halka kufur ediyor,ogretmen dersen ogrencilerini doverek adam etmeye calisiyor.bu ulkede ne baskan,ne ogretmen,ne de sanatci var.

eee basindan da bisey beklemek artik yersiz oluyor.yani burda salak ben oluyorum,sizler oluyorsunuz.

"ne kadar cok yasa ve kisitlama olursa,
o kadar cok yoksullasir insanlar.
ne kadar keskinse silahlar,
o kadar sorunlu olur ulke.
ne kadar zeki ve hunerli olursa insanlar,
o kadar yeni seyler cikar ortaya.
ne kadar coksa hukumdarlar ve kurallar,
o kadar cok olur hirsizlar ve haydutlar.

tao te ching

yoksullar bizim ulkemizde,haydutlar da bizim ulkemizde,sorun da bizim ulkemizde.suphesiz iyi seyler de vardir bizim ulkemizde.

star avlarina iyi avlanmalar.onlar ermis muradina biz cikalim nereye?
özcan denizin vokalisti olduğunu söyleyen yarışmacının şarkısını söyledikten sonra elenmesi ve bunun üzerine yarışmacının önce ercan saatçiyle sonrada deniz seki ile tartıştıktan sonra deniz seki'ye küfretmesi ve bunun üzerine ercan saatçinin de yarışmacıya ana avrat düz gitmesi sonucu "bunları niye yayınlıyorlar" die düşünmeme sebep olan program
dün akşamki bölüme yarışmacının birinin deniz seki'ye ana avrat sövmesi damga vurdu. hadi anladık adam sinirlenmiş söver de ercan saatçi niçin aynı şekilde cevap verir?? yayıncı kuruluş o bölümleri niçin yayınlar?? bu arada sinem kobal'ın kıyafeti de pek hoştu..
erol köse nin karizmasını yerle bir ettiğini düşündüğüm program