bugün

yeni lipton reklamındaki sesin sahibi.
(bkz: deniz seki li lipton reklamı)
Son günlerde komik komik açıklamalar yapan bir dediği bir dediğini tutmayan hoş fizikli sarkıcı.
artık emzirmeye başlaması gereken kadın
pop star yarışması sunuculuğuna soyunmadan önce, sessiz ve gizemli kaldığı dönemlerde hayranlık duyduğum, inanılmaz beğendiğim fakat malum program ile fikirlerimi 180 derece çevirmiş, son zamanlarda da seksi görünme kaygısı ve abuk ubuk her yerde karşımıza çıkmasıyla kendinden fena şekilde soğutmuş hatun kişi.
itici ve geçmişini, nereden geldiğini unutup insanları horgören ,kendini beğenmiş şarkıcı kişisi.
antipatik ,itici , kendini beğenmiş tip.
ercan saatçi ve erol köse ile yaptıkları yarısmada programı terkedip bir hafta sonraki programa lafını yiyerek katılan sarkıcı
göğüslerinin silikon olmasıyla hayallerimi mahveden insan.
nazarımda ön vitrinine ürünleri muhtelif bölgelerine maydanoz sokarak çengele asan kasaplardan farkı olmayan ,zira kendisi de aşırı derece et evet resmen et teşhircisi kişi.
(bkz: silikon vadisi)
36 yaşında,kulaklara değil gözlere hitap eden bir şarkıcı.
zaman geçtikçe güzelleşen insanlardan, gece hayatını seven şarkıcı.
daha önce iki yıl süren bir evliliği olduğu oraya çıkmıştır. 17 yaşındaymış eyrıca bu evliliği yaptığında.

http://www.nethaber.com/NewsDetails.aspx?id=5363
popstarda juri olana kadar değerlendirmeye pek almadığım, atvdeki yarışmada yediği onca hakarete rağmen hala 'ercan saatçi benim arkadşımdır' şeklinde konuşmaya devam edebilen, tombulca olmasına rağmen ısrarla bacaklarını açan, göğüs dekoltesi vermeden yaşayamayacağını düşündüğüm, yüz itibariyle sevimli ve şirin olan, ses itibariyle ise pek güzel olduğunu düşünmediğim * ve lakin bazı şarkıları güzel yorumlamış olan şarkıcıdır kendisi.

hangi şarkılar diyen için lütfen
(bkz: bu şehre sonbahar geldi)
(bkz: ağlamak yok)
(bkz: ey kalbim)
ve çok çok enteresandır ki (bkz: at kadehi elinden)

son şarkıyı yeni rakının içerken dinlemek için hazırladığı içinde fatih erkoç'tan tutun, nev'e, deniz seki'den tutun umut akyürek'e ve kenan doğulu ile ercan saatçiye kadar bir çok şarkıcının türk sanat müziği şarkıları fasıl tadında yorumladığı albümünde bulmak mümkündür.
şarkıları çok güzel ayrıca da güzel bir hatundur. kimse hakkını yemesindir.
tabiri caizse, kendisi hem göze hem kulağa hitap eder...
sihirli sütyenler takmak yerine, göğüslerine silikon yaptırdığını açık veyürekli bir şekilde söyleyen, gerçekten muazzam bir sesi olan bayan vokal. o da, sezen aksu tezgahından yetişmedir.
beyaz korseli yandan bakınca füze gibi görünen göğüslere sahip saçma gereksiz ama cidden güzel olan kadın.
tartışmasız türkiye nin dünyaya kazandırdığı en güzel kadın.
(bkz: kop gel günahlarından)
(bkz: ağlamak yok)
(bkz: bu şehre sonbahar geldi)
(bkz: çığlık çığlığa)
(bkz: unutursun)
(bkz: dile kolay)
(bkz: bırakma beni) güzel şarkılarındandır
evet bazen çok abuk konuşuyor ama yengeç burcu işte yapar ara sıra.*
(bkz: seksi)
göğüslerine, korsajla daha da bir günyüzüne çıkardığı az yağlı biftek kıvamındaki bedenine bakmaktan her erkek kadar zevk aldığımı da söylemeden geçemeyeceğim ama entrymde kendisine methiyeler düzü$esicesi gelmi$ hâlimin bundan kaynaklı olmadığını pik not olarak ekleyeyim dedim.

ister okan'ın altına yatarken bile onun cansu'yla olan ili$kisini biliyor olsun, ister serçe parmağını kaldırmadan kadeh tutamaz olsun, ister -benim gibi takipçileri olan- magazin gündemine a$ırı dozda alkolle yakalandığında saçma sapan konu$uyor olsun, seviyorum ben bu karıyı. tek bir sebep olarak açıklayamasam da bir avuç a$k diye bir $arkıyı söyledi diye seviyorum. deniz akkaya gibi "çi$im geldi!" demediği için seviyorum. hande yener gibi gay bar'lara değil de beyoğlu'nda biracı'ya gelip efendi efendi içiyor diye seviyorum. yeniköy macrocenter'dan cabon alırken gördüğümde tiksensem de seviyorum ulan. seviyorum seni deno. arada $iir falan yazıyorum. görü$elim.
tdk'nın jet ski için önerdiği türkçe karşılık.
(bkz: seray sever)
fiziğinin şarkılarınından daha güzel oldugunu düşündüğüm kişi.
acele şarkısını dinlerken kim bu zarif kadına 42 beden diyebilir ki dediğim büyülü gibi güzel sesli güzel kadın.