1. 1.
  en güzel mp3 playerları üreten ve çok iyi bi ses veren bende de muvo 2 si olan ve iyiki almışım dedigim şu sıralar tekno sa da 280 e alınabılen mp3 player. tavsiye ederim..
  1 ... pink floyd
 2. 2.
  ses sisteminde olayi bitirmis bi marka.
  ... whisky
 3. 3.
  creative zen neeon serisiyle ipod'un en büyük rakibi olan marka.
  1 ... manson
 4. 4.
  şu anda kullanmakta olduğum inspire 5200 model ses sistemimin markası.ayrıca ses kartları konusunda iyidir.soundblaster ve audigy seri ses kartları gerçekten çok verimlidir.
  ... zamazingo
 5. 5.
  üzerinde bulunan usb sayesinde ara kablo kullanmadan istenilen bilgisayara takılabilme rahatlığıyla birlikte tanıtma sorunu yaşatmayan mp3 çalarları üreten firma
  ... erdem andac
 6. 6.
  kullanmakta oldugum 5+1 ses sistemi ve loud 3100 surround home theatre seti ile ses sisteminde tek gecerim,er ryan'ı kurtarmayı izlerken atılan kursunlar kulagınızın yanından gecer,helikopter odanın ortasına iniyor sanarsınız.
  2 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  mp3 player a format atılabilen tek alet olsa gerek. harika ürünleri ile ve makul sayılabilecek(kalitesine göre) marka...
  1 ... pink_floyd
 8. 8.
  ing. yaratıcı.
  1 ... muru4xi
 9. 9.
  ses konusunda kendini asmıs firma, ses kartı, ses sistemi (5+1 vb.), mp3 playerları kalitelidir,
  ayrıca adsl modem de uretmektedir
  (bkz: creative broadband adsl modem)
  1 ... dopdop
 10. 10.
  zamanında ses kartı üreten sonraları mp3 pazarına atılarak bizleri memnun eden marka. şu an en iyi ses kalitesi olan 98 db çıkabilmiş tek mp3 çaları yapabilmiş şirketin en önemli artısı her fiyat aralığında sizi memnun edebilecek bir ürünlerinin var olması.
  2 -1 ... denizen