1. 1.
  süper bir apple ürünü, mp3 player.videolusunun da çıktığı fakat yetişemediğmiz güzide alet.
  bilgisayar açıkken winamp tan dinlemek yerine ipodu hoparlöre bağlayıp dinlemek de ayrı bir zevk.hem bilgisayarı yavaşlatmamış oluoruz *
  2 ... atan alir spor
 2. 2.
  ipod shuffle, ipod nano çeşitleri de bulunan ve yüksek tasarım ürünü taşınabilir müzik çalar.
  1 -1 ... zall
 3. 3.
  gençlikte walkmani ilk gördüğümde "ulan bu teknolojinin sonu yok" dediydim. siz hesap edin artık ipod hakkındaki düşüncelerimi.
  7 ... komandost
 4. 4.
  Üniversite yıllarında çanta kenarlarına depolanan kasetler, birkaç dolu pil ve bir walkman ile geçen otobüs vakitlerinde, kaset değiştirme, her şarkıyı bulamama, ses kalitesi vb. bir çok dert ile uğraşan bir jenerasyona, tekrar üniversitede okuma veya en azından sırtıma çantamı atıp dolanıp dursam hayalleri kurdurtan, içine binlerce mp3 ü koyup istediğini istediğin an dinleyebileceğin teknolojik güzel alet.
  7 ... devedikeni
 5. 5.
  (bkz: ipod la adam öldürmek)
  2 ... coincidental magic
 6. 6.
  çok paradır,insan verirken acır ama sefasını sürmeye başlayınca bir taraflara girecek tl lerin hesabı unutulur...
  onun dışında mükemmeldir tabi...
  1 ... selmagezinir
 7. 7.
  kısa sürede hayatımın anlamı olmayı başarmış, olmadan yaşayamadığım varlık.
  ... melek
 8. 8.
  ingilterede 4 gb lık olanı 170 paund olan, alıp almamak arasında kaldıgım, apple ın urettıgı,ses kalitesi cok iyi olan mp3 player ı.
  1 -1 ... hendrix
 9. 9.
  biraz fazla para verirsin ama aldıktan sonra değermiş ya verdiğim para helali hoş dersin süper bi mp3 çalardır + taşınabilir harddisktir hatta abartıp içine mac os x kurmuşluğumuz vardır hatta pc ye kurduk mac os u anlayanlar hödö der ya da demez ama kurduk http://www.turkmac.com da zaten nası kurabilceğin yazıyodu bizde ipod la denedik ama pek sağlıklı bi olay diildir kurup görüp sildik...işin özü süper alettir yeni çıkan ipod video da manyak alettir kralını tanımam IPOD!!! FUCK YEAH!!!
  ... six feet dive
 10. 10.
  yeni ipod video lar çıkmıştır, en düşük hafızalı olanları 30gb dır ve 299 dolardır. ayrıca itunes'dan 1.99 dolara şarkıları video larıyla satın almak mümkündür, ha limewire dan beleşe yüklersinz o ayrı..
  1 ... creamy