bugün

sadece bir kere içilen tadı hatırlanmayan biradır.
Taklidi Miller'dır.
güzel biradır ama bir guinness değildir.
millerden bile daha hafif ve rahat içimli efsane tat.
Hakkında bilgisi olan güncel bişeyler yazabilir mi lütfen? bu ara çok önerilen içmeye bir türlü fırsat bulamadığım hede.
ağır akut solunum yolu yetersizliği sendromunun farklı bir türü olan virüs.

https://www.mynet.com/ted...devam-ediyor-190101140873
Yağlı geliyor bana bilmiyorum.
opel corsa toyota corona diye çok kötü bir espri vardı.
Ambalaj üretiminde kullanılan filmlerin mürekkep tutmasını sağlamak için yapılan elektron bombardımanı.
bildiğin limonlu bira. birana limon sık ya da bunu al iç.
15 lira olur mu aq?
Opel corsa toyota corona gibi iğrenç bir espriye malzeme olmuş araba modeli
(bkz: toyota corona)
doksanlarda parçaları hit olmuş italyan eurodance grubu. bir eurodance klasiği olan The Rhythm of the Night şarkısıyla 1993 yılında isimlerini dünyaya duyurmuşlardır. doksanlarda bu şarkıyla beraber Try Me Out, Baby Baby, The Power Of Love, When I Give My Love, Don't Go Breaking My Heart, I Don't Wanna Be A Star (remix) gibi güzel eurodance parçalara da imza atmışlardır.

ek not:
(#17907792) entry'de bahsedilen doksanların klasiklerinden because the night şarkısı corona'ya değil, başka bir italyan eurodance müzik grubu olan co.ro.'ya aittir.
görsel
Coronalar soy soy
Amerika da meşhur kovboy
Gel yuva kuralım çocuklarımız olsun boy boy
Deliloy yavrum deliloy.

Edit:ne diyorum lan ben.
bir virüs, aynı zamanda da bira.
o kadar iyimser açıklamalara karşı eşeğe anlatır gibi anlattığım ölüm oranı ve yayılma hızı beni haklı çıkardı.

ülkemizde halen görülmemiş olması bizim için şans olsa da..
iran'da böylesine yayılmış olan bir virüsün sadece iran'da sıkışıp kalması düşük bir ihtimal.

ki türkiye'den daha evvel sınırlarını kapatmış olan ırak'ta virüs tespit edildi.

türkiye için risk oluşturan ikinci tehlikeli bir olay ise türkiye'nin yeni hastalık kaynaklarına yakın oluşu.
çin'den sonra yeni hastalık yayan kaynaklar iran ve italya olarak gözükmekte.

italya hızlı bir şekilde karantina yoluna gidip, tüm toplu etkinlik ve organizasyonları iptal etmekte.
ancak kapı komşumuz iran karantinaları reddetmekte, okulları tatil etmemekte, tüm organizasyonlara tam gaz devam edeceğini söylemekte.
virüse şiir bile yazmışlar.
görsel
Hepimiz tehlikedeyiz siz hala dalga geçin.
Ekibini hala servise çıkaran,ekibine maske taktırmayan THY yüzünden avrupadan virüsü iyice alacagımız virüs.
Zamanında Toyota'nin Corona diye bir arabası vardı. Bu Japonlar çıkarmış olmasın bu coronayı yeni cikaracaklari arabanın reklami olsun diye
görsel

corona vayrıztan sonra satışları nasıl etkilendi merak ettiğim bira markasıdır efendim.

not: alkol, tüm kötülüklerin anasıdır; içmeyin.
(img:#2004684)
daktilo markası. evet.
görsel