bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    toyota'nın artık üretilmeyen eski bir modeli.
    tasarımı ve özellikleri bakımından zamanının en iyilerindendi.
    ayrıca opel corsa ile de araları açıktır.
    (bkz: opel corsa toyota corona)
    5 ... trinfr
  2. 2.
    bir zamanların amerikan polis arabası. bizim için toros neyse corona'da onlar için öyleydi.
    2 ... kod adi 657
  3. 3.
    toyotanın orta üst için ürettiği arabadır.zamanının corollalarından daha pahalı olmakla beraber gerek kliması gerek iç hacmi gerek sağlamlığı ve gerek motoru bakımından toyotanın gelmiş geçmiş en sağlam arabası denilebilir.
    (bkz: http://farm1.static.flick...87508583_ec5eed3e3f_o.jpg)
    ... matsushita electronic
  4. 4.
    http://www.erenet.net/kom...pel_Corsa_-_Toyota_Corona

(bkz: yarabilir)
    ... picnick
  5. 5.
    toyota corona
    toyota corona
    1 ... protest sanayici
  6. 6.
    üretimi sona ermiş bir toyota modeli.

eski toyota corolla modellerini epey gördüğüm halde bu arabayı yıllardır görmüyordum. geçen yolda bir tanesine denk geldim, opel corsa'nın arkasında ilerliyordu... hadi ateistler bunu da açıklayın!
    -1 ... legendary
  7. 7.
    2.0 motorlu bir benzin canavarı. sorunsuzluğa lafım yok tabii ki.
    ... coster
  8. 8.
    otomobillerin yapacağı olası bir maçta, iki pastan gelen gole muhtemelen asist yapan araba olacaktır.

-volkswagen passat.

-toyota corona!!

-volkswagen goal!!!!!!!!!

(goal modeli, volkswagen'in çok kısa bir süre piyasada bulundurduğu ve sanıyorum ki golf'ün versiyonlarından olan bir araçtır.)
    ... babyfed
  9. 9.
    opel corsa, toyota corona

tamam vurmayın.
    3 -1 ... mavinin elli tonu
  10. 10.
    motorunu söktürmeden milyon kilometreyi devirebileceğiniz, gerektiğinde yağsız susuz giden, her koşula uyum sağlayabilen müthiş bir arabadır. toyota sorunsuzluğunu yaşatır.

alacak kişilere 1992-1994 arası 2.0 tüplü tavsiye ederim. mümkünse tüpü de olabildiğince yeni takılmış olsun.
    1 ... disco inferno