1. 1.
  begensem de begenmesemde yahudilere sırf para yedirmemek için içmeye alıştığım türk kolası, şimdi coca colayı aramıyorum bile dedirtesi kola. destek olunabilitesi her anlamda her yonden yoksek içecek
  18 -6 ... liberty
 2. 0.
  sırf milliyetçilik gazıyla bu kadar tutunabilmesi bile başarıdır.halbuki reklamcıları işi biraz daha markalaşmaya,ürünün kalitesine yönlendirmeliydi.yoksa içimdeki turkayı başka türlü de göstermeyi bilirim ben. (bkz: madem türksün göster ürksün)
  6 -1 ... i m from absürdistan
 3. 1.
  ilk zamanlarda tadı pek bi coca cola ya benzeyen ama şimdilerde o tattan eser bile kalmayan ülker in piyasaya sürdüğü gazlı içecek.
  4 ... dogos
 4. 2.
  onca reklam yapmalarına karşı, ülkerin çok sağlam şekilde eline aldığı ürünüdür.
  2 ... ta kendisi
 5. 3.
  ülker tarafından 2003 yılında üretimine başlanan ve ünlülerin tercih edildiği (bkz: chevy chase)reklam filmleriyle büyük ilgi toplayıp akabinde iyi bir pazar payı yakalayan istanbul dağıtımcısının rte nin oğlunun olduğu söylenen cola markası. içeriği abd de üretilen kolanın bir dönem ülkemizdede satılan rccolanın fabrikalarında üretilmeside ilginçtir.*
  1 ... siyabend
 6. 4.
  coca cola'dan sonra tadini en sevdiğim kola markasıdır. Çoğu zaman yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı diyerek coca cola'ya tercih edilmelidir.
  -1 ... koko
 7. 5.
  hala inatla tercih ediyorum... elim coca cola'ya uzandığında, felluceyi düşünüyorum... amerikan kimyasal silahlarıyla tüm vücutları yanan çocukların, bir daha asla kola içemeyeceklerini.
  7 -1 ... infantes
 8. 6.
  cyrstal kolanın bi üst modeli *
  formüle bi tek tad eklemeyi unutmuşlar yazık olmuş.
  4 -1 ... andromedian
 9. 7.
  ülker grubu yönetim kurulu başkanı sabri ülker'in,gıda üzerine herseyi yapar hale geldik bide kola işine girelim diyerek piyasa cıkardıgı ve bir anda patlayan türk kolası.
  3 ... karpuzkabugu
 10. 8.
  fabrikasını amerikalı bir şirketin ilaçladığı marka.
  -2 ... trinfr