1. 1.
  şahane bir pilli bebek parçası.
  6 -6 ... george vv bush
 2. 2.
  tek güzelliği istanbul' a yakın olması olan şehir.
  13 -5 ... jikase
 3. 3.
  haddinden fazla muhafazakar bir halkı olan universite ogrencilerinin sehirlerine sagladikleri yararlari goremeyen bi halktan olusmus sehir.
  (bkz: Tatanga)lari meshurdur
  12 -6 ... divanedestan
 4. 4.
  54 plaka numarali ilimizdir. cem uzanin en cok oy aldigi sehirlerden birisidir.
  9 ... dscsbz
 5. 5.
  burası adapazarı merkez burda herşey serbest tezahüratını duyunca tiksinilen şehir
  5 -4 ... pandora
 6. 6.
  akşam 8 den sonra, en önemli ve tek trafiğe kapalı caddesi olan çark caddesinde bile dükkanların teker teker kapandığını, çöplerin toplanıp şehrin uykuya geçtiğini görüp hüzünlenebileceğiniz nadide bir şehirdir.
  9 -5 ... esneyenahtapot
 7. 7.
  Bir öğrenci için gidilcek son şehir.öğrenciye hitap etmez.öğrencinin canını sıkar.mekanlar (bitane yada iki tane vardır) 12de kapanır.ayrıca öyle her yerde içki içilmez.içersen efendi gibi dayağını yemeyi göze almalısın.insanlarının hepsi sivil ahlak polisi olduğundan kelli öle ahlaksızlık yapamazsın.uf olursun....
  9 -8 ... mortesan
 8. 8.
  Burada yazılanları okuduğumda acaba ben başka bir şehirde mi yaşıyorum dememe neden olan şehir. Amacı okul okumak olan öğrenciler için gayet ideal olan şehirdir. Biraz mutasıp olduğu doğrudur. Mutasıp dediysemde mini etek giyip çark caddesine çıkarsanız biraz laf atabilirler. Tabi bu durum istanbulda olmuyor mu orasıda ayrı bir durumdur. Şehirin sıkıcı olması ise kocaman bir yalandır. Sakaryaya sıkıcı diyenler herhalde las vegastan sakaryaya okumaya gelen yurdumuzun güzide insanlarıdır ki sakaryanın onlara sıkıcı gelmesi elbette çok doğaldır. Bir sürü öğrenci mekanı ve içkili yeri vardır. Yani içki içenlerin dayak yeme riskinin olmasıda doğru değildir. Adam gibi pub a veya alkollü mekana gidip içene hiç kimse birşey demez. Ancak eline biranı alıp ayyaş ayyaş dolaşırsan biraz tepki ile karşılaşabilirsin. Şehrin erken uyumesı mevzusu doğrudur. Ancak bu 99 depreminden dolayı vuku bulan bir hadisedir. Yazın 2 ye 3 e kadar çark caddesi aktiftir. Kışın gerçektende 9 dan sornra bir uyku hali şehre hasıl olur. Ancak yinede sınırlı sayıda açık mekan bulabilirsiniz. Özet olarak güzel sevimli yaşanası ve okunası bir şehirdir.
  20 -15 ... eurasia
 9. 9.
  (bkz: sakarya caddesi)
  3 ... painkiller
 10. 10.
  yaşanılan,yaşanıldığından gurur duyulan ve burda yaşamak istemeyene otobandan devam tarif edebilecek kişileri barındıran bir şehir.
  ayağa kalk sakarya!! *
  11 -6 ... vezir tonyukuk
 11. sakarya Başlığındaki Önemli Entry'ler