bugün

entry'ler (547)

8351k745

beşiktaş'ın 7 ve 5 gol yiyip avrupa'da mağlup olması neticesinde alacağı yeni isim. k'ya bir karşılık bulamadım onu da yaratıcı beşiktaş taraftarı ayarlasın artık.

beşiktaş

her maç sonrası sevinmek için sevmedik tek aşk beşiktaşk tarzı ezik entrylerin gırla gittiği 3. büyük. bi kere de özeleştiri yapın be kötü oynadık, ezildik deyin. zapo elli tane de hata yapsa ee şey abi yani gökhan zan'ın yanına puyol'la nesta'yı koysan 10 gol yeriz biz derler. zapo dün 2 tane golde 1. dereceden suçlu gökhan zan kazma da o süperman değil. anadolu kulüplerine karşı iyi oynamış olması mükemmel yapmaz onu zaten öyle olsaydı udinese'den milan, inter ya da juve gibi bi takıma giderdi.

hakan arıkan

kornerde üstüne gelen topu diğer tarafa kornere tokatlayan.

amare stoudemire

benim eskiden giydiğim * kazaklar gibi bi kazak giyince ona karşı içimin ısındığı basketçi.

http://www.nba.com/galler...yPortraits/021508_16.html

9 subat 2008 los angeles lakers orlando magic maci

üçlük düellosu şeklinde geçiyor. 17'de 9 lakers atarken orlando 28'de 15 atmış. iyice cozuttular.

eh iste oyu kullananlara sinir olmak

zall'a sinir olmak olabilir. butonu oraya koymuş paslanmasın diye arada yokluyor olabilir.

edit: lan zall sen de mi fakecisin ha?2 tane oylama bari de anlamayalım.*

ahmet çakar

zamanında bordeaux milan maçında yaptığı asisti "top şurdaki adama gidiyordu bana çarptı öyle gitti" diyerekten anlatmaktadır ki (#2946903) şuradan bakıldığında ne kadar haklı! olduğunu herkes görmektedir. zaten gol olacakmış o top ahmet çakar'a çarpmasa da öyle diyo kendisi.

beşinci nesil

an itibariyle 437 kişi olmuş nesil. 3. neslin girişlerini hatırlıyorum da sonrasında ara vermiştim çok takip edemedim 5. nesil görünce şaşırdım biraz. galiba ekşi'yi bu nesil olayında da geçeceğiz onlar 9'da takıldılar bizde ise durmak yok yola devam!*

lost seyretmeyip eksikligini de hissetmemek

eksikliği pek hissedilmez zaten sonuçta dizi bu hava, su gibi bir ihtiyaç değil. izlerse vakit geçirmiş olur, takip ettiği bir dizi olur, gelecek bölümün heyecanı olur. bunlar olmadan da yaşar ama insan şair galiba burayı vurgulamış.

ottl

(bkz: andreas ottl)

lebron james

izlemekten zevk alınası genç yetenek. pota altında çok etkili, en etkili. güçlü-kuvvetli olduğundan bir omuz koyar savunan adam uçar gider o da gider smacı basar. içeriye girmesini önlemek için en az 4 kişiyle savunmak gerekir. girerse zaten 4 kişi de işe yaramaz. artık dış şutlarını da geliştirmeye başladı. biraz daha tecrübe kazanırsa ve yanına adam gibi birisi gelirse şampiyonluk yüzüğünü parmağında yıllarca sallandırır. gooden, ilgauskas, hughes gibi bazen coşan bazen batıran adamlarla ben oynasam kavga ederdim. zira 8 asist yapıyorsa bu angutlar en az 8 asistini de boşa harcıyorlar. 4. periyot O'nun periyodu olur ki belki de tüm maça bedeldir izlemek.

çaykur rizespor

denizlispor, ankaragücü gibi bir diğer tecrübeli takımdır. bunların tecrübeleri ligde kalmayı başarmalarından ileri gelmektedir zira ne zamandır ligde kalmaya oynarlar ve başarırlar. geçen yıl antalyaspor'un oyununu takdir ederdi değerli medyamız ama o düştü bu takımlar hala ayakta. nasıl başarıyorlar anlaşılmıyor da futbol adına bir şey yaptıkları da yok ki.

captain tsubasa

küçük golcü adıyla sabahın köründe yayınlanırdı zamanında ki hiç izleyemezdim. şimdi bu çizgi filmi 10 bölüm haline getirmişler yeniden. süper vuruş olayı havada asılı kalıp saatlerce düşmeme olayı da kalkmış. böyle tadı çıkar mı bilmiyorum biz tsubasa'yı topu elips yaparken sevdik.

hidayet türkoğlu

http://www.youtube.com/watch?v=glEGjl5lhFY

son saniyelerde maç da kazandırıyor, çalışıyor, didiniyor. milli takımda da yürekten oynamıştı. iyi bir şekilde bizi temsil ediyor. videoda 2. sırada da bir başka temsilcimiz boy göstermiş.

tatsiz tuzsuz meyve yiyip vitamin aldim demek

kendini kandırmaktır. tadı yoksa meyvenin tuzu da yoksa o meyve yenmez. kötü bir tat bırakıyor ağızda. aldığı vitamini de psikolojik olarak yok ettim zaten iş görmez duruma geldi.

med cezir

çaylak olmuş yazar kişisi. kendi kaşındı tabi ki.*

gelgit

küçük şeylerden mutlu olmayı başaran nadir insanlardan. mesela bu entrimi görünce mutlu olacak. kökten daha çok severim kendisini.

gelgit

kök nedeniyle depresyona girmiş yazar. ankara'da değil de sandıklı'da olduğu için çok şanslı. ya da buca ya da gebze de olmadığı için de. hocalar da onlardan aşağı kalmıyor hani.

the kene

evde bir arkadaşıyla yatıyormuş geçenlerde arkadaşı erkek doğal olarak. derken sabah olmuş diğer çocuk rüyasını anlatmış keneye. bu da bize anlatıyor tabi. rüyasında keneyi görmüş. görse yine iyi pozisyon almasına yardımcı olup kenenin işini bitirmiş. rüya mı gerçek mi bilemiyorum ama artık şüpheleniyorum.

med cezir

zidane gibi asist yapma özelliği vardır bu arkadaşın. yok be o kadar değildi gerrard kadar falandı. kafasının tersiyle bana gol attırmışlığı vardır ki unutmam hiç.