1. 1.
    Söyleşi.internet üzerinden yapılan yazılı,sesli veya görüntülü görüşme.
    1 ... italiano
  2. 2.
    (bkz: özel mesaj)
    ... saint pierre
  3. 3.
    pratisyen hekimler tarafından 18 aylık çocukların otistik olup olmadıklarını öğrenmek için uygulanan test.
    2 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    (bkz: internet mahir)
    1 ... dirty
  5. 5.
    fr.kedi
    1 ... wakabayashi genzo
  6. 6.
    (anlatımım chati abartı kullananlar için.Abi ben chatte sadece arkada$lara haber veriyorum sonra dı$arı çıkıp konu$uyoruz diye çıkı$mayın)ilk zamanlar harika, süper yararlı bir programdı mIRC herkes için.En azından ben onla ba$ladım.Telefon açmadan arkada$larınla, ailenle ileti$im kuruyordun, yada evlenceğin adamı filan falan seçenlerde var/vardı, hemde fiyatı da çok ucuzdu telefona göre.Ancak $imdi hayatı yozla$tırdığına inanıyorum acayip biçimde.Çünkü yapabilceklerin sınırlar içerisinde yüzebiliyorlar.Mesala listende arkada$larını görüyorsun selam veriyorsun yada eskiden verdiğin için vermiyorsun,bir canlılık veremiyorsun,mimik imkansız,(webcam n'olcak diye böbürlenmeyin o da iyi değil) her ne kadar smilelar olsa da yeterli olmuyor.Soğukluk yaratıyor giderek insanlar arasında bu chat.
    kısacası, iyisimi siz gidin yüz yüze konu$un,anlatın kanlı canlı...
    1 ... nazo gibisi
  7. 7.
    taksim'deki bir net kafenin de adıdır. çok bilgisayarlı, bir de playstationlı iyi bir kafedir.
    ... yasakani
  8. 8.
    mirc32 programıyla anlamını kazanmış, bir nesil chat başlığı altında kurulan ortamlara sürüklenmiştir.
    gazetelere konu olmuş, chatten tanışıp evlenenler olmuştur.
    ... iceri terligi
  9. 9.
    http://www.zehirliok.com/chat
    1 ... yoga yapan mistiq kedi
  10. 10.
    radyo limon bünyesinde bayağ geyik bir olay. bazen saçma gelse de yarıyor gülmekten.
    ... blonde mermaid