bugün

entry'ler (44)

dünyanın en büyük barajı

stam, koller, crouch üçlüsünün içinde bulunduğu barajdır.

sözlük yazarlarının eski sevgililerinin göz rengi

gözleri yoktu. çünkü kendisi de olmadı.*

gelecekte çıkacak şarkıların olası sözleri

tarihimizin ilerisinde çıkarılacak şarkıların sözlük yazarları tarafından tahmin edilecek sözleridir.

--spoiler--

saçaklarda kuytularda köşelerde aralarda ben seni he pbeklemişim dokunmatik yar!
köfte ekmek satanlarda seyyar gezen çaycılarda yağmurlara aldırmadan beklemişim yar.
--spoiler--

anne ben aşık oldum

-anne ben aşık oldum.
+pazarda 5 tl ye satıyorlar sakın kuyumcuya gitme.

gelecekteki sevgiliye not

--spoiler--
ali çağırdı halı sahadayım.
--spoiler--

tek ulu önder vardır o da recep tayyip erdoğan dır

--spoiler--
**
şşş, sakın bunu bir yerde söyleme.
http://inciswf.com/1286602117.swf

--spoiler--

akşam yatmadan makyajını silen kız

televizyonlarda olmayandır. bir uyanıyorlar, surat gece kaldığı gibi. ne kırışlık var, ne iz var makyaj taptaze gözleri apaçık vs.

verilen eksi oyun mantigini anlamamak

eksi oydan bahsedilen bir başlığın ve entrynin neden eksilendiği, o malum atasözünün* gerçek mi olduğu sorularının akla gelmesi gibi bir olaydır. eksi oydan bahsederseniz artık espri mi yapıyor bilmiyorum eksileyebiliyorlar. bu yazarlığıma bakıp da "lan sen ne konuşuyorsun eksin bile yok" demeyin bunda yok.

(bkz: demet akalın - burada tecrübe konuşuyor)

gençlerin sosyal paylaşım siteleri ile uyutulması

çocukların benten bakugan gibi çizgi film kahramanları ve bunların sahip oldukları tuhaf terimler, silahlar özel güçler vs. ile çok fazla haşır neşir olup internete oturup da benten dövüş oyunları aramalarına benzer durumdur. çizgi filmde duyulan seslerin ve kullanılan acayip özel güç isimlerinin günlük hayatta fazla fazla kullanılması, görülenlerin hareketlere dökülmesi gibidir.

gençliği online oyun oynayarak geçirmek

çocukluğu benten oynayarak geçirmek kadar üzücü manzaralar ortaya çıkaran durumdur. çizgi filmlerle başlıyor, saçma terimleri ağzından düşürmeden benten dövüş oyunları adlı flash oyunlar oynuyor çocuklar.

rte nin atatürk ten çok daha yakışıklı olması

--spoiler-- **
şşş, sakın bunu bir yerde söyleme.
http://inciswf.com/1286602117.swf

--spoiler--

şuku orucu

uzun süre şuku alamayan yazarların tuttuğu oruçtur.

en yakışıklı arabalar

http://tinyurl.com/cnrbaht

terimin kokusu parfümümdür diyen herif

fatih terim'in ne koktuğunu merak edenlere, kendi parfümünden ona ikram ettiğini söyleyen kişi söylemi.

mastrübasyon yaparken sevgilinin araması

tecavüzcü coşkuna bile vicdan yaptırabilecek durum.

müşterinin tercihine karışan garson

müşteri emir sarrafoğlu değilse hiç dokunmasın önermesin bir şey. o karışık isimli kahvelerden tuhaf adlı salatalardan bahsedince, sipariş müşteriye sürprüz oluyor.

alternatif cem uzan vaatleri

hamilelik üç aya inecek!

vitor borba ferreira rivaldo

hakan ünsal'ın korneri kullanması için verdiği topun dizine çarpmasından sonra h. ünsal topu yüzüne çekmiş gibi yapmış ve hakan'ın kırmızı kart görmesini sağlamıştır.

denizde sevişmeyen sevgili

yüzeceği suya şey etmemiş sevgilidir. *

çıkma teklifi edip evet alındıktan sonraki ilk söz

-benimle çıkar mısın?
+eveet!!
-oğuzcuğum alalım 100 kâğıdı..