bugün

entry'ler (1596)

netsis

okuma yazma bilen her çocuğun bile rahatlıkla kullanabileceği erp programı. şahsen eski çalıştığım iş yerindeki gerizekalılar bile kullandıysa bundan şüphe duymam.

josef k

hala en yakın arkadaşlarımdan biri. buradan kopup "en iyi olma" yolunda ilerlediği işine daha çok odaklandığından beri öyle. bir gün birçokları farkında olmadan methiyeler düzecek kendisine.

uludağ sözlük

zibilyon yıldır girmiyorum fakat değişmeyen en en en önemli şey; insanların hala başlık açarken kıçı ile klavye dokunuşları yapmaları. eğer içeriği yazılardan oluşan bir sitede aktif iseniz en azından ilkokul seviyesindeki dilbilgisi kurallarını göz önüne almalısınız. bir de "başlık ilk 30 dakika değiştirilemez" kuralı gelmiş, hatalar daha da sinir ediyor.

didier drogba

galatasaray'da oynayan *super* mario jardel'in iddiası her yerimle gol atabilirimdi. poposuyla da atmıştı. zaten adamın en belirgin yeriydi. merak ediyorum eğer ki mavi fil, bu oyuncu gelirse neler yapabilir. gol kralı olur şerefsizim.

çok eş yasal olsun

kadınlar için de yasal olacaksa sonuna kadar desteklerim. 3-5 adam alıp zincire bağlayıp isteklerim için köle gibi çalıştırabilirim. ya da olmasın zaten imzasız falan herkes 3-5 kişi ile takılabiliyor. aynı evde oksijen azaltmaya gerek yok bence.

nevi sahsina munhasir

çok hanımefendidir. şaşarsın.

nevi sahsina munhasir

kendime yazdığım entry'imi küfürlü diye silmişler. çok güldüm la. kendimi becermişim, self-motivated imajımı çökerttiniz. mastürbasyonu yasaklayan zihniyetinize tüküreyim. tecavüzcülerin türemesinin en büyük nedeni bu yasakçı zihniyet. kendime küfür etme hakkım var, çomağıma dokunmayınız yoksa size batar mazallah...

kendi kendiyle oynaşan deyyuzun tekidir. kızdırmayın pozisyonları açık ve net yazarım.

40 yıllık ibneyim bu kadar götü bir arada görmedim

40 yıllık orospuyum böyle orospu çocuğu görmedim versiyonu söylenmişti çok babacan, göbekli, hanimiş de canciş bir amcamıza. tey tey, kedi uzanamadığı ciğere mundar diyor tabii bi vizite alsaydı demezdi. amca hala yerinde o ayrı.

uludağ sözlük ün disko kralı nda göt olması

ayşegül serisi gibi, konu hep aynı mekan değişiyor.

aylin aslım ın sözlüğe verdiği ayar

boş kümedir. tanım faslını geçersek;

apolitik yetiştiğimiz su götürmez bi gerçek. aneylerimizin babeylerimizin darbe önceleri ve sonraları gördükleri eziyetten doğan korku ile çocuklarını da fikirlerini söylemekten çekinen bireyler haline getirmeleri son işlem tuz koyma gibi. bu vaziyetten yola çıkarsak daha ilkokul 1. sınıfta bile öğretmene topluca cevap vermeler farz şeklinden ezberletilir. fikrini belirtmeye çalışan çocuğa "sen sus bakayım" diyen bazı bazı öğretmenlere değinmeyeceğim bile. çocukluğa inip analizi yaptıktan sonra diyeceğim odur ki; sen çıkıp ben 70 milyonu temsil ediyorum gibi uludağ sözlük olarak biz böyle bik bik bik gibilerinden konuşursan, fikrini zikrini sözlükteki birbirindan farklı zilyon adama adarsan zaten kendi kendine ayar vermiş olursun. sağ el orda çalışıyor bak, nasırlaştı gördün mü? ondan sonra aylin aslım konuşmuş ne yazar...

zirvelerde sanat konuşuluyor

(bkz: tsm eşliğinde merkantilist seks zirvesi)

çarşısı kilitlenmiş asker

fenerli komutana denk gelmiş vatan nöbetçimizdir. çarşıya tribünde kilitleyemediler ya askerceğizimize kilit vuruyor komutan. neyse ki şaplı adam, zaten kilit uzun süreli.

cinsellik

ayıptır. siz de konuşmayın tövbe tövbe!

biri de ihtiyaçtan ötürü yapılır gibi bi şey yazmış, kıç durmadı gülesi geliyor. haa ihtiyaçtandır, sürtün geçer.

sabaha karşı yazarı

ayıplı cinsellik (seks ayıp onu yazamam) yazarıdır. bel altı muz orta yapar.

uludağ sözlük

sola kaydırmış üst frame'i. en son 1 yıl önce yazdığımda yandaki frame sağa alınsın bile deniyordu. öyle sağdan bakardı. şimdi çok değişmiş. şaşırdım falan yeaağğnii. hani dar kot giyince yavruyu nereye kaydırcam endişesi oluyor ya ona benzettim alakasız bi şekilde. liboş takılsaydık ortadan ortadan, fermuara kaptırmadan...

sevismeye sanat demek

şimdi bunu söyleyen insanlarla dalga geçiyorlar ya açıp götümü gülesim geliyor lakin edepli hatunum, lopları sergilemiyorum. göte göt demek kadar doğal bizim topraklarda sevişmeyi sanat saymak.

eğer sanat toplum içinse orgy manasına çekmeden, karşı cinsi tatmin etme üzerine hayat kurarak sevişmeli. misal hatunsun. adam aç, bulamamış, aranmış da kimse bakmamış, bakmış da herif 2 eliyle küsküyü tutamamış. sevişmek sanattır, sanat için soyunurum diyerek hooop sanatını icra edeceksin. misal herifsin, hatunlar zaten cıbıl cıbıl. üst de alt da şeffaf. bi tek ugg'lar var o da içine kafam gircek gibi. tek elle sütyen kopçası çıkarmaktan kolay ugg'ı sıyırmak. sanatı sanatla kavurarak fona da müzik koydun mu, icraatına bakacaksın. toplumun refahı mutluluğu akp hükümeti ile olmuyorsa, para pul yaratamıyorsan, sanatınla insanları tatmin edeceksin.

eğer sanat sanat içinse sevişmeler baldan tatlıdır. toplumu bir kenara itip şahin k'ya takılacaksın. adamı kimse anlamadı. zaten böyle büyük üstadlar da öldükten yıllar sonra değerini bulur. şahin abimiz sanat için ne sucuklar harcadı...

sanat şart, sevişmeler estetik olsun. ne o öyle haldır haldır yardırmacalar. tövbeler olsun rabbime, sanata saygısı olmayanı yatak odasına almayacaksın.

uludağ sözlük

okan bayülgen'in ısrarcı reklamına rağmen exit bölümü enter kısmından daha çok iş görüyor (ingilizce biliyorum, bildiğimi de her seferinde gözüne gözüne sokuyorum). türkçe meali abicim hala burada online adam çük kadar. 1 yıl sonra da bana bunu yazdırdı, helaaal. şimdi önümüzdeki hafta zirvede hangi sanatsal pozisyonu konuşacağımı düşüneyim. download ettim hepsini, şahin k da benden kazanmasın canım.

gelişmeler

özensiz yazılan duyuruların bulunduğu bölüm. yanlış kullanılan kelimeler, anlamsız cümleler... bu kadar insan okuyacaksa ve yetkililer yayınlıyorsa sanırım biraz daha dikkat edilmesi gerekiyor. gerçi ben bu siteyle ilgili neye sinirlensem, eleştirsem, düzeltmeye çalışıp üzerine entryler yazsam kimse sallamıyor. bu sefer ne değişir bilmem, tutamadım kaçırdım.

sözlükte bakire kalmak

" sözlükte sevişecek yer ayarladınız da biz mi yapmadık "

ibocan datluşey 2 kasım 2008

ayrıca bunu düşünebilen kişi sözlüktekileri bir nevi sik kafalılıkla suçlamaktadır ki " çok ayıp " kınadım. " cık cık cık ... "

nevi sahsina munhasir

başka sözlük-ler-de başka nicklerle yazan yazar. kendisini yakalayanlara da bravo. kesin fısıltı gazetesidir diyorum.
ha bu arada uludağ sözlük'te en bi seveni silik kutusudur. ne bu şiddet? bu celal?
sokayım siliğine kalan entrylere bi şey olmasın.